Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

belki pilates yapamam ama hergun 30 dakikaka gobek atiyorum.. gobegimde yaglar erisin diye.
bence ise yariyor sizde deneyin mezdekeyi aciyorum ve dokturuyorum odamda :21::21:

Merhabalar
Öncelikle herkese günaydın
7 günde 9 kilo veriliyor mu çok merak ettim şaka gibi olmalı
Bilglendirirmisiniz?? Bende katılayım size

Merhabalar
Öncelikle herkese günaydın
7 günde 9 kilo veriliyor mu çok merak ettim şaka gibi olmalı
Bilglendirirmisiniz?? Bende katılayım size

sayfaları incele az çok nasıl yapıldığını anlarsın canım tavuklu salata yiyorsun :21: 7 gün yapıp 3 gün ara verip 5 gün tekrar yapmış arkadaş ve 9 kilo vermiş

sayfaları incele az çok nasıl yapıldığını anlarsın canım tavuklu salata yiyorsun :21: 7 gün yapıp 3 gün ara verip 5 gün tekrar yapmış arkadaş ve 9 kilo vermiş

Ayy benim Ağustosta düğünüm var
Ocakta başladım nisana kadar kilo verdim
Nisandan sonra veremiyorum
10 kilo verdim
78 başladım şuan 68 im
Bende başlayayım Pzt itibaren aranızda olabilirmiyim??

Kirlangiclar.................. ........70................................ ?

Nur35nur........................... 64.................................57,10

Beetlee............................. 64.................................60.50

fayntenks...........................61.50......... .....................59.40

Pelonik............................... 69.60.............................68,60

Asya27................................57.......... .........................56.50

Büsra44................................64.40...... .......................

Se_zen.................................53......... ...........................52

Yasminz................................53......... ...........................

Yelizfalan...............................86....... ..............................85.50

T_N.......................................84...... ..........................81.90

Eklim......................................73..... .............................72.50

Selalmaz................................. 58...................................57

Xeyrocan................................81........ ..............................

Lara....................................... 70.60...............................69

Reyhanxx54...............................90.40.... ............................

Dedniz mil...................................68.......... ........................

RainbowColors.............................58.3.... ............................

Alpim........................................65.3. ................................

Sewil087...................................58,7... ............................57,1 (3.gün)

Pegasu.........................................90. .....................................89 (4.gun

maddie........................................59.8 00.....................58.800(4. günün sabahı) mine39........................................78.8 .........................77.3
arzucel.........................................80.00...........................77(8gün)

Ayy benim Ağustosta düğünüm var
Ocakta başladım nisana kadar kilo verdim
Nisandan sonra veremiyorum
10 kilo verdim
78 başladım şuan 68 im
Bende başlayayım Pzt itibaren aranızda olabilirmiyim??

tabiki canım :KK51: benm de eylülde düğünümüm temmuzda gelinlik alca o zamana kadar ne verebilisem artık
bnm de 4 günüm bugün dün bozdum sanırım tavuktan çok midem bulandı sıkıldım haşlama yapmayacağım artık :KK52:

bu dietin ilk önce etki yaptigi yerler gIdI ve göbekmis..gercekten faydasi var gIdIm 3 günde kayboldu sankim :) birde farkettinizmi kislar tavuk gögsü cok tok tutuyo hemen tikaniom ben...önceden tavugun heryerini zevkle yer gögsünü yemezdim ama simdi mecbUr..gram gram eriyoruzz süper bisey..

canım gıdıkta etkisi varsa süper olur bugün başlıcaktım fakat aksilik çıktı pazartesi kesin başlıyorum, bu gıdığım ve göbek gitsin yeter 15 kilo fazlam var. :))))

tabiki canım :KK51: benm de eylülde düğünümüm temmuzda gelinlik alca o zamana kadar ne verebilisem artık
bnm de 4 günüm bugün dün bozdum sanırım tavuktan çok midem bulandı sıkıldım haşlama yapmayacağım artık :KK52:

Benim 26 Mayısda provam var gelinlik için
Görüşeyim gelinlikçimle de öteleyelim tarifi
26 ağustosta benimde düğünüm
HErgünde tavuk haşlama zor olcak ama idare etcez
Benim tek derdim spor yapmaya vaktim yok çalışıyorum çünkü:KK50::KK50::KK50:

arkadaşlar benim bu gün 8 gün 7 günde 76 cıkmıştım bu 77 geldim fakat sorun yapmıyorum diyeti asla bozmadım vücut su tutuyor olabilir sonuçta.fakat ben ara vermeyi düşünmüyorum gayet güzel gidiyor eski beslenme alışkanlığıma dönmek istemiyorum.bu diyetle aslında çok daha fazla verilebilirdi fakat benim 2 hatam var birincisi nerdeyse başladığımdan beri hiç spor yapmadım diğeride alkol kullandım.yürüyüşü kesmesem ve alkolü almasam çok daha faydası olacağını düşünüyorum.

Benim 26 Mayısda provam var gelinlik için
Görüşeyim gelinlikçimle de öteleyelim tarifi
26 ağustosta benimde düğünüm
HErgünde tavuk haşlama zor olcak ama idare etcez
Benim tek derdim spor yapmaya vaktim yok çalışıyorum çünkü:KK50::KK50::KK50:[/Q

aynen bende yapamıyorum spor :26: ama hergün gram da ola kaybetmek moral veriyo insana :nazar: az az da olsa verelim de

aynen bende yapamıyorum spor :26: ama hergün gram da ola kaybetmek moral veriyo insana :nazar: az az da olsa verelim de[/QUOTE]

Aynen canım yaa takıldım kaldım zayıflayamıyorum
akşam başlasam ne olur ki neden pzt bekleyim
bitki çayı serbest mi yeşil çay filan

aynen bende yapamıyorum spor :26: ama hergün gram da ola kaybetmek moral veriyo insana :nazar: az az da olsa verelim de

Aynen canım yaa takıldım kaldım zayıflayamıyorum
akşam başlasam ne olur ki neden pzt bekleyim
bitki çayı serbest mi yeşil çay filan[/QUOTE]

evet canım serbest akşam degil de yarın başla bence sabah aç karna tartıl böylece hersabah bakıp takip edersin kilonu :KK6:

günaydın kızlar...maşallah kilolar tıkır tıkır gitmeye başladı,aman nazar değmesin

benimde bugün 5.günüm...bende sabahları haşlanmış yumurta ve sebzeyle kahvaltımı yapıyorum,sonuçta saf protein,üstelik yumurta çok tok tutuyor

gelelim kilo bildirimine

başlangıç :84

1.gün :81,9

2.gün :81,4

3.gün :81,3

4.gün :81

umarum pazartesi günü tekrar 70 li rakamları görürümm

günaydın kızlar...maşallah kilolar tıkır tıkır gitmeye başladı,aman nazar değmesin

benimde bugün 5.günüm...bende sabahları haşlanmış yumurta ve sebzeyle kahvaltımı yapıyorum,sonuçta saf protein,üstelik yumurta çok tok tutuyor

gelelim kilo bildirimine

Çok süperrr:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

gelelim kilo bildirimine

canım spor yapıyor musun birde ilk gün nasıl 2 kilo verebildin ????

slm kızlar..

Başlangıç :73 kg.
1.gün :72,50 kg.
2.gün :71,70 kg.
3.gün :71,20 kg.
4.gün :70,90 kg.

dün biraz daha az vermişim ama üzülmüyorum..annemin zoruyla bi kaçamak yaptım malesef :KK43: ama yine de az da olsa vermiş olmam güzel.

X