Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

14.05.2012 Itibariyle,kisslar ben klio taslagimizi olusturdum isteyen üzerinde oynayabilir ekleme cikarma yapabilirsiniz..simden bol kilo vermeler..masallah masallah herkese benden nazar boncugu gelsin:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Nick.................Baslangic kilosu...............suanki kilosu

Kirlangiclar.................. ........70................................ ?

Nur35nur........................... 64.................................57,10

Beetlee............................. 64.................................60.50

fayntenks...........................61.50..............................59.40

Pelonik............................... 69.60.............................68,60

Asya27................................57...................................56.50

Büsra44................................64.40.............................

Se_zen.................................53....................................52

Yasminz................................53....................................

Yelizfalan...............................86.....................................85.50

T_N.......................................84................................81.90

Eklim......................................73..................................72.50

Selalmaz................................. 58...................................57

Xeyrocan................................86......................................81

Lara....................................... 70.60...............................69

Reyhanxx54...............................90.40................................

Dedniz mil...................................68..................................
oldumu...............

Son düzenleme:
Pardon zaten 81 mişsin 5 kilo gitmiş bile süpersin:)

Kırlangıçlar canım bu hafta beni 54.6 yaz canım listeye:))))))))dostlar sevinsin düşmanlar çatttt diye çatlasın:)

nur seni tebrik ediyorum.azmini ve verdiğin kiloyu hiç aklımdan çıkarmıyorum ki pes etmeyeyim diye.sakın burayı bırakma bizleride takip et.

peki tatlim seni en basa yazicam ben..diet kaniti olarak :))) oy oy masallah..buz mavisinide ne cok severdim ama bekarken oluodu simdi malesef basenler :/

Bende de basenler var idi artık yok:) hep balık eti derlerdi mağazalarda kıyafet alırken bugün manken gibisiniz dediler... neyse maşallah diyeyim kiloma bu akşam tavuk yemeyince bir garip hissettim alışmışım:)

Bende de basenler var idi artık yok:) hep balık eti derlerdi mağazalarda kıyafet alırken bugün manken gibisiniz dediler... neyse maşallah diyeyim kiloma bu akşam tavuk yemeyince bir garip hissettim alışmışım:)

ihihiohooh tavukmu özledin senn :)) bizi birakma sakin hergün beklioz topige bize gaz ver suan 68 im bi 60 olsam daha ne isterim 2 yil olcak yakinda evleneli tam 15 kilo almistim :)) bebisde yok hatta

nur seni tebrik ediyorum.azmini ve verdiğin kiloyu hiç aklımdan çıkarmıyorum ki pes etmeyeyim diye.sakın burayı bırakma bizleride takip et.

Teşekkürler canım... diyet sebebim nişanlımdı en çok... bana dedi ki 65 varsın dimi dedi hadi tartılalım dedi 1 ay önce deli oldum o da güldü gerçeklerden kaçılmaz canım dedi... ben de çok hırslandım önce 58 oldum ve bugün 54.6 yım... bugün yanında tartıldım pes dedi tebrik etti:) bana hediye almış nazar boncuklu bileklik nazar değmesin diye dedi:) gerçi buz mavisi kotumu kıskandı da neyse çat diye çatlasın.... yarın saçlarıma krepe balyaj yaptıracağım uçlarına kendime ödül olarak...... baştan yarattım kendimi darısı sizlereeee:) kimse balık etli diyemeyecek artık en sevindiğim olay da bu

Kırlangıçlar canım bu hafta beni 54.6 yaz canım listeye:))))))))dostlar sevinsin düşmanlar çatttt diye çatlasın:)
canım tebrik ederim 64 den 54 inmişin bu ne kadar sürede oldu sayfalarda çok ayrıntı var okuduklarımı unutuyorum yazıver benimle aynı kilolarda olan birinin bu kıloya ınmesı çok güzel ve şevk verici bravo sana gaza geldik sayende ve topic sahıbımızı de unutmayalım öpüyoruz kendilerini

canım tebrik ederim 64 den 54 inmişin bu ne kadar sürede oldu sayfalarda çok ayrıntı var okuduklarımı unutuyorum yazıver benimle aynı kilolarda olan birinin bu kıloya ınmesı çok güzel ve şevk verici bravo sana gaza geldik sayende ve topic sahıbımızı de unutmayalım öpüyoruz kendilerini

2 mayıstan itibaren canım ve günde 2 saat spor yaparak

sabah inş 56 gelirimya spor da yapsaydım süper olacaktı ama neyse böyle denk geldi.ama şişginliğim var. 56 olsamda yeter tabiri caiz ise süzüldüm:):)) bu gün magzada bir kıyafet denedim çoooooooooook hoşuma gitti fiyatıda çoooooooook hoştu ama beden bulamadım belki kalıp dardır genede deneyim dedim( şu anda 38 beden giyiyorum) 42 bedendi ki ben bir sene önce 42ye zor giriyordum :)içinde kayboldum eşime diyorum ilk defa kilo verdiğime üzüldüm diye:) elbiseden ayrılamadım satmak için şöyle daraltırız falan ama yok anacım koyboldum gittim gerçekten güzel bir duygu kilolardan kurtulmak benim 5. günüm bitti ben 5 gün hedeflemiştim bakalım 56 olursam yarın 2 kilo gitmiş olacak ama ben spor yapmadım çok etkisi olaktı ama bedenim çok direndi gibi geldi bana çünkü ben hiç 56-55 olmadım ona bağlıyorum yoksa diyetimi çok güzel uyguladım ve güzel sonuç alınabilecek bir diyet ilerde kilo koruması içinde yapılabbilir 1kilo vermek için 3-4 gün falanyarın belki devam ederim 6. güne tamamlarım:)

X