Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

ben 83 kılodayken evde kendı cabamla 76 düştüm .76 kılodayken spora yazıldım hergun 2.5 saat kulupta spor yaptım.haftann 5 gunu spordaydım.3 aydada 15 kılo verdım.60 oldum.evdede diyetıme uydum 3 4 kıloda burda verdım 56 oldum.bu arada 27 yasındayım. 6 yasında oğlum var

süpersiniz kızlar benide katınn aranıza bugün başladım 69 dum sabah şimdi 68 8 oldum bakalımm ne olcak bişey sorucam günlük tartılıyormusunuz:KK54:

yarışma degil canım :=) hepimiz yapıyoruz fakat listemiz yoktu.tek tek hergün yazmaktansa pztesileri kilo bildirimi yapalım.listemiz belli olur motive oluruz dedik.tabi ki cnm.hoşgeldin.

tesekkur ederım canım.ben salı gunu gırmiş oldum aranıza listede bende olmak mutlu edrr

52 kılo olmak tememnnın.artık vucudumda sımardımı bende bıktımmı anlamadığım için.durmak istedım sızle bırlıkte tekrar gerı donmek tabıkı isterım

tesekkur ederım canım.ben salı gunu gırmiş oldum aranıza listede bende olmak mutlu edrr

52 kılo olmak tememnnın.artık vucudumda sımardımı bende bıktımmı anlamadığım için.durmak istedım sızle bırlıkte tekrar gerı donmek tabıkı isterım

bende yogun sporla 2 yılda 30 kg verdim.şu anda 59 um ama 52-53 olmak istiyorum bende.ben normalde proteinden nefret ederim.spor hocam eger protein almazsan boşa spor yapma derdi bana :=) son kilolarımdayım bende senin gibi,artık kilo vermem de yavaşladı.mecbur kalınca paşa paşa protein yemeye başladım :=)

ben ocak ayında yasmini bırakmak zorunda kaldım.rahım duvarını kalınlaştırdığı için.bırakıncada adet duzensızliğim yenıden basladı.buay olmadım dr.sökturucu verdı allhatan bugun bıttı ılacım.ama ınanılmaz şiştım kızlar dovul gbyım.dun tartıldım 58.8 geldım.bılıyorum gercek kılo değil ama patlıcak gb hıssedıyorum kendımı berbat.3 gunu hormon tahlılı yaptırcam ama ben kızlılğımdan berı bu sorunu yasıyorum.zamanında cocugun olsun gecer dedıler.gecmedı.kılo verırsın gecer dedıler 28 kılo verdım yıne gecmedı .duzensızlık benı mahfedıyor ıste

Arkadaslar ben Mezoterapi yontemiyle zayifliyorum su an. Daha dogrusu kilo kaybiniz pek olmuyor ama bolgesel olarak kisa surede zayifliyorsunuz. Bana 10 seans lipo masaji ve 5 seyans mezoterapi denilmesine ragmen 2. seansda basenlerimde ciddi bi incelme olmustu...

bende yogun sporla 2 yılda 30 kg verdim.şu anda 59 um ama 52-53 olmak istiyorum bende.ben normalde proteinden nefret ederim.spor hocam eger protein almazsan boşa spor yapma derdi bana :=) son kilolarımdayım bende senin gibi,artık kilo vermem de yavaşladı.mecbur kalınca paşa paşa protein yemeye başladım :=)

adım ezgı senın ne bu aarada.vucudunu saşırt.bence.nekadar sure yaptın dıyet vs.

adım ezgı senın ne bu aarada.vucudunu saşırt.bence.nekadar sure yaptın dıyet vs.

canım ben çok yogun diet yapmadım.ekmek,kızartmayı,şekeri tam kestim.abur cuburu azalttım.spora fazlaca agırlık verdim.zaten son 4 aydır tartım gram oynamıyordu.bu diet sayesinde hayatımda ilk kez 59 oldum :=)

canım ben çok yogun diet yapmadım.ekmek,kızartmayı,şekeri tam kestim.abur cuburu azalttım.spora fazlaca agırlık verdim.zaten son 4 aydır tartım gram oynamıyordu.bu diet sayesinde hayatımda ilk kez 59 oldum :=)

canım bana 1 gunde yediğin öğünü ve yedığın saatlerını yazarmısın.çalısıyormusun vs.ıstersen sana yardımcı olabılırım.bu konuda artık tecrubelı oldugumuz ıcın ıkımızde yardımcı olalım

canım bana 1 gunde yediğin öğünü ve yedığın saatlerını yazarmısın.çalısıyormusun vs.ıstersen sana yardımcı olabılırım.bu konuda artık tecrubelı oldugumuz ıcın ıkımızde yardımcı olalım

şu anki diette sabah bir parça tavuk yanına söğüs yada 1 kase yogurt içine 2 kaşık yulaf kepegi ekliyorum
öğlen genelde dışarıda oluyorum, içinde tavuk olan ne varsa yiyorum :KK70: genelde şansıma hep sezar salata yada tavuk ızgara oluyor
akşam da haşlama tavuk+ salata yiyorum.

saattlerim degişiyor canım.bazen eve geç geliyorum.öğün saatlerim pek belli olmuyor.

şu anki diette sabah bir parça tavuk yanına söğüs yada 1 kase yogurt içine 2 kaşık yulaf kepegi ekliyorum
öğlen genelde dışarıda oluyorum, içinde tavuk olan ne varsa yiyorum :KK70: genelde şansıma hep sezar salata yada tavuk ızgara oluyor
akşam da haşlama tavuk+ salata yiyorum.

saattlerim degişiyor canım.bazen eve geç geliyorum.öğün saatlerim pek belli olmuyor.

canım sabah yumurta yemeye calış bırgun bıkıcan tavuktan emın ol.bıktırmadan barı kılo vermış ol.
ben sabah 2 katı yumurta yanında 1 meyva yıyorum

14.05.2012 Itibariyle,kisslar ben klio taslagimizi olusturdum isteyen üzerinde oynayabilir ekleme cikarma yapabilirsiniz..simden bol kilo vermeler..masallah masallah herkese benden nazar boncugu gelsin:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Nick.................Baslangic kilosu...............suanki kilosu

Kirlangiclar.................. ........70................................ ?

Nur35nur........................... 64.................................57,10

Beetlee............................. 64.................................60.50

fayntenks...........................61.50..............................59.40

Pelonik............................... 69.60.............................68,60

Asya27................................57...................................56.50

Büsra44................................64.40.............................

Se_zen.................................53....................................52

Yasminz................................53....................................

Yelizfalan...............................86.....................................85.50

T_N.......................................84................................81.90

Eklim......................................73..................................72.50

Selalmaz................................. 58...................................57

Xeyrocan................................81......................................

Lara....................................... 70.60...............................69

Reyhanxx54...............................90.40................................

Dedniz mil...................................68..................................
canım aslında ben geçen hafta 84le başlamıştım 5 günde 3kilo gitti.dün 81le tekrar başladım hedefim bu diyette 70

ben 83 kıloydum
sabah 2 katı yumurta 1 meyva
öğlen avcum kadar kırmısı et yada tavuk yanında koca leğen salata zeytınyagımıda tuzumuda kullandım
aksamda öğlen le aynısını yedım
hergun 3 lt su içtım
ama yeme saattlerı belırledım
sabah 10 geçırmedım
öğlen 1 geçırmedım
aksam 6 yı gecırmedım.ve toplamda 28 kılo verdım suan 58-56 kıloyum
canım seni tebrik ederim belki soran olmuştur okumadım daha sayfaları ne kadar sürede verdim canım kiloları.

X