Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

ben şu aralar spor salonuna gidemiyorum.şu anda Jillian Michaels - 30 Day Shred egzersiz programi videolarını indiriyorum.güzel sonuçlar almışlar.1200 kalorilik bir dietle ayda 8 kg demişler...ilgilenen olursa linki

http://www.kadinlarkulubu.com/egzer...-michaels-30-day-shred-egzersiz-programi.html

peolonik canım msj sayım yeterli olmadıgı için msj atamıyorum. google gir jillian michaels 30 day shred download yaz

çıkan sonuçlardan 5. sayfaya gir.orda bütün linkler var canım

3 video var.

level 1 level 2 level 3 diye.üçünüde tek tek indiriceksin.

fayntenks bi yerde 30 günde incelme egzersiz pragrami vardi buldunsa banada yolla linki :) yapalim yau dietin yaninda spor sart

canım buralardan bakabilirsin :KK66:

bende level 2 yi bulamadım :KK70: nasıl 7 günde varmı bir degişiklik ?

Kizlar ben ismarladim DVD yi.. 2-3 güne kadar gelir...Zaten her gün tempolu yürüyorum birde bunu yaparsam ohhhhhhh süper olur...

Kendimide ekliyorum ben listeye :KK1::KK1::KK1:

Nick.................Baslangic kilosu...............suanki kilosu

Kirlangiclar.................. ........70................................ ?

Nur35nur........................... 64.................................57,10

Beetlee............................. 64.................................60.50

fayntenks...........................61.50......... .....................59.40

Pelonik............................... 69.60.............................68,60

Asya27................................57.......... .........................56.50

Büsra44................................64.40...... .......................

Se_zen.................................53......... ...........................52

Yasminz................................53......... ...........................

Yelizfalan...............................86....... ..............................85.50

T_N.......................................84...... ..........................81.90

Eklim......................................73..... .............................72.50

Selalmaz................................. 58...................................57

Xeyrocan................................81........ ..............................

Lara....................................... 70.60...............................69

Reyhanxx54...............................90.40.... ............................

Dedniz mil...................................68.......... ........................

Burcin79 ...................................83,7..............................82 (3.gün)

Son düzenleme:
14.05.2012 Itibariyle,kisslar ben klio taslagimizi olusturdum isteyen üzerinde oynayabilir ekleme cikarma yapabilirsiniz..simden bol kilo vermeler..masallah masallah herkese benden nazar boncugu gelsin:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

fayntenks...........................61.50..............................59.40

Asya27................................57...................................56.50

Büsra44................................64.40.............................

Se_zen.................................53....................................52

Yasminz................................53....................................

Yelizfalan...............................86.....................................85.50

T_N.......................................84................................81.90

Eklim......................................73..................................72.50

Selalmaz................................. 58...................................57

Xeyrocan................................81......................................

Lara....................................... 70.60...............................69

Reyhanxx54...............................90.40................................

Dedniz mil...................................68..................................

canım emeğine sağlık:)

bu gün 3. gün bitti:) 58den 57 oldum sabah 56 gelmeyi beklemiyorum ama perşembe sabahı inş 56 yı görürüm ben 5gün yapmayı düşünüyorum inş 3kilo versem yeter:)ama bu gidişle sanki 6gün yaparsam 3 kilo gidecek gibi eger son günlerde pat diye eksilmioyrsak gidişat onu gösteriyorherkese kolay gelsin:)

iyi geceler kızlar
lütfen bana çok kızın fazlasıyla hakettim :KK22:
bugün başladığım diyeti akşam bıraktım
akşama kadar diyete sadık kaldım ama akşam
eşimle dışarıya yürüyüşe çıktık
eşim yemek yiyecekti banada ye diye ısrar etti
yok dedim ama yarım saat yürüyünce dayanacak gücüm kalmadı:KK20:
yemekleride görünce dayanamayıp yedim :26:
bide üstüne tatlı yedim
ben yapamıycam galiba diyet falan

bu gün 3. gün bitti:) 58den 57 oldum sabah 56 gelmeyi beklemiyorum ama perşembe sabahı inş 56 yı görürüm ben 5gün yapmayı düşünüyorum inş 3kilo versem yeter:)ama bu gidişle sanki 6gün yaparsam 3 kilo gidecek gibi eger son günlerde pat diye eksilmioyrsak gidişat onu gösteriyorherkese kolay gelsin:)

iyi geceler kızlar
lütfen bana çok kızın fazlasıyla hakettim :KK22:
bugün başladığım diyeti akşam bıraktım
akşama kadar diyete sadık kaldım ama akşam
eşimle dışarıya yürüyüşe çıktık
eşim yemek yiyecekti banada ye diye ısrar etti
yok dedim ama yarım saat yürüyünce dayanacak gücüm kalmadı:KK20:
yemekleride görünce dayanamayıp yedim :26:
bide üstüne tatlı yedim
ben yapamıycam galiba diyet falan

Selam kızlar, kızımı uyutup öyle geldim. Spor günümdü bugün ama evde de yapmak için jillian level 1 indirdim, ayrıca leslie ile 3 mil de arada yapıyordum. Sporsuz olmuyor kilo verilse de sıkılaşmak lazım. Bu arada reglm bitti artık bugün tartıldım tam 53,5 geldim. 1 hafta önce de 53,6 idim. Sanırım şişkinlik sonrası 1 kilo gider. Bu arada jillian level 2 - level 3 indirebilen varsa linkini bana da yollarsa sevinirim.

14.05.2012 Itibariyle,kisslar ben klio taslagimizi olusturdum isteyen üzerinde oynayabilir ekleme cikarma yapabilirsiniz..simden bol kilo vermeler..masallah masallah herkese benden nazar boncugu gelsin:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Asya27................................57...................................56.50

Yasminz................................53....................................

Yelizfalan...............................86.....................................85.50

T_N.......................................84................................81.90

Eklim......................................73..................................72.50

Xeyrocan................................81......................................

Dedniz mil...................................68..................................

mine 39......................................68.8................................67.6

herkese selamlar bende bugün 2. günümdeyim gayat iyi gidiyor ben sizlere birşey soracaktım egeada bir karışım vermişti bal limon tarçın ve sulu bir tarifti yemeklerden öncemi sonra mı içilecek bir bilgisi olan var mı?

YsmnZ................................ 53,5..................................

Hem adımı hem kilomu düzelttim canım emeğine sağlık..

herkese selamlar bende bugün 2. günümdeyim gayat iyi gidiyor ben sizlere birşey soracaktım egeada bir karışım vermişti bal limon tarçın ve sulu bir tarifti yemeklerden öncemi sonra mı içilecek bir bilgisi olan var mı?

Canım ben kaydetmiştim pc ye aynen aktarıyorum. Sorduğun yeri koyu belirttim.
YAĞ YAKICI FORMÜL
1 çay bardağı limon suyu
1 çorba kaşığı su
1 tatlı kaşığı bal
1 çay kaşığı tarçın
hepsi karıştırılır günde 2 kere aynı şekilde hazırlayıp yemeklerden sonra içilir...

X