Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

veee bugün başladım ben de bu diyete.
tam da kilo vermeyi düşünüyordum.
65,5 kiloyum şuan. şu küsürlerden kurtulsam yetecek şimdilik :nazar:

kızlar böylesi şok diyetler telafisi olmayan rahatsızlıklar yapabilir, yapmayın lütfen. az yemek, dengeli beslenmek, bol spor yapmak en iyi reçete.

Geçmiş olsun canımcım... Bizim bu diyet biraz zorluyor insanı cidden:KK43: benimde dudaklarım uçuk oldu ve tansiyonum 8 e düştü diyetin 9.gününde... ve ben dr a gittim ve mutlaka omega 3 ve multivitamin takviyesi al dedi... pazartesi de diyete başlayacak çok arkadaş vardı yazmışlardı ve lütfen herkes vitamin takviyesi alsın... yoksa zorlar insanı...

teşekkür ederim :KK43: evet vitammin takviyesi almak şart. ben okumuştum önceden de yazdığını ama üşendim almadım şimdi sonuç bu. herkes almalı.

YAŞAAASIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIN 3.günümdee 3,5 kg vermişim . yuppii yuppiyaaaaa :KK52: kendime ödül light cola ve piliç salam aldım arada atıstırırım. regl dönemimdeyimde tatlıyla sıkıntımı bi yudum colayla yatıştırym bari.

Kızlar özelden biri mesaj atmış bana kendini ne sanıyorsun falan filan diye:)) cidden sorunlu insanlar var ve komikler ne alaka Allahaşkına ben topic sahibi olmamama rağmen herkesle deneyimimi paylaştım belki de bu topicte en çok yazan kişi benim.. neyinden rahatsız olmuş anlamadım da eminim kendi kilolarını veremeyen ve etrafa çamur atan biridir:) sözlerin beni ilgilendirmez sayın arkadaşım işine gelmeyeni okuma ne diyim:)

arkadaşlar bu bayanlar neden anlaşamaz anlayamadım..birbirinden ne ister diye..burada düşüncesini paylaşma karşılığında kimse para almıyor tamamiyle gönül işi...Burada ben yokken topiğime sahip çıkıp deneyimlerini paylaşan,üyelere yardımcı olan birine bırakın özelden mesaj atmak..ayakta alkışlamak gerekir...sayın Nur35nur siz yolunuza devam edin..

YAŞAAASIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIN 3.günümdee 3,5 kg vermişim . yuppii yuppiyaaaaa :KK52: kendime ödül light cola ve piliç salam aldım arada atıstırırım. regl dönemimdeyimde tatlıyla sıkıntımı bi yudum colayla yatıştırym bari.

sizi tebrik ederim..yine güzel bir haber bekliyorum sizden sevgiler..

Kizlar slm. Bende 1,5-2 aydir Karatay yapiyorum..Her hafta 1 kilo gidiyor. Her gün 7-8 km yürüyüs yapmama en son ögünümü saat 15:30 civari bitirmeme günde 3-4 litre su icmeme, asla ekmek, makarna, pilav ve tatli yemememe rahmen su iki haftadir kilo vermem durdu. 1 hafta bende aranizdayim.. Bakalim kac kilo gidecek..

arkadaşlar bu bayanlar neden anlaşamaz anlayamadım..birbirinden ne ister diye..burada düşüncesini paylaşma karşılığında kimse para almıyor tamamiyle gönül işi...Burada ben yokken topiğime sahip çıkıp deneyimlerini paylaşan,üyelere yardımcı olan birine bırakın özelden mesaj atmak..ayakta alkışlamak gerekir...sayın Nur35nur siz yolunuza devam edin..

Bayanların anlaşamaması değil ki buradaki sorun... benim alakam yok kadın saçma düşüncelerini iletmiş bana benle alakası yok yani ... neyse önemsiz zaten

slm kızlarr :))

74,3 başladım aralarda kaçamaklar oldu acıkçası ama yogunluk salata tavuk ..şuan 72,9 :)))

Bayanların anlaşamaması değil ki buradaki sorun... benim alakam yok kadın saçma düşüncelerini iletmiş bana benle alakası yok yani ... neyse önemsiz zaten

sizinle alakası olmadığını ben de biliyorum,bayanların olduğu ortamlarda mutlaka biri birine sataşır demek istedim..neyse..önemsiz..

bu gün itibari ile diyete başlamış bulunuyorum sabah tavuk ve salata yedim öğlende salata ve tavuk yeşil çay içtim ve birtanecikte hurma yedim şimdilik bu kadar inş akşama açıkırsam yine tavuk ve salata :) stok yaptım dolaba :) vakumlu saklama kabıma bol salatatabiki sossuz ayrıca bir tavuku haşladım onunda derisini atıp cam kaseye parçalayıp koydum çalışan birisi olarak yarın için rahatlık olsun diyeyarından itibaren çok arkadaşa başlayacak topik gene çok yogun olur şimdiden herkese kolay gelsin tabiki banada :)

Canım ben mola günümdeyim iki gündür:) Dün akşam nişanlımla GS kutlaması için dışardaydık mesela hafifte olsa birşeyler yedim birşeyler içtik bir baklava yedim:) Nişanlım hastalık derecesinde GS lı baklava dağıttıda yemeden olmazdı:) neyse meyve salatası falan da yedim en güzeli de siyah bir elbise giydim 38 beden biraz bol gelse de süper oldu:) motive olun diye yazıyorum hepimiz sütun olacağız kızlar:) hatta nişanlımın arkadaşlarının eşleri sevgilileri falan ne yaptın on günde baştan yaratılmış gibisin falan dediler:))insan harika hissediyor cidden kendini... bu sabah tartıldım 57.5 kiloyum yaşasın hiç almamışım üç gündür hatta 200 gr vermişim:) pazartesi başlayacağım son 2 kilo benim artık mezun olacağım kızlar topicten:)

valla geldim ben de gaza..muhtelif diyetlerle 56ya kadar düşmüştüm ocakta,ama oğlumu sütten kesince nasıl becerdiysem 2 ay içinde 5 kiloya yakın alıverdim tekrar :) 10 gündür sizi izliyorum kızlar,maşallah hepinize,takır takır gidiyor kilolar..an itibariyle tickerımı güncelledim,tavuğumu ocağa koydum :) peşinizdeyim..

X