Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

beni motive eden tek topik ve diyet bu oldu açıkcası. bence herkes denesin. bişey kaybetmeyiz tek kaybetceğimiz kilo olur arkadaşlar buda bizim işimize gelir değil mi? :KK70::KK70:

bende yazayım ozaman kızlar
bir zamanlar 45 kilo olan ben doğumdan sonra
66kilo oldum :KK49:
allah kısmet ederse p.tesi bu diyeti yapmaya başlıycam
diyeti göbek eritme egzersizleriyle desdekliycem :KK8:
artık bu kilolardan çok sıkıldım
p.tesi gününden itibaren yazarım artık verdiğim kiloları

ahh nee guzel ben evlendığımde 53 kıloydum bır sure sonra tartıya bır cıktım 68 sonra 65 lere ındım cıktım inip çıkarken 67 ıle hamıle kaldım 92 ıle doğuma gıttım eve geldiğimde 86 kıloydum sukur kendılığınden 77 ye dustum bu dıyet sayesındede 75,5 inş. gerısıde gelır 74 de olsam yeter bırde ben 5 gun yapıp 2 gun ara verıp pazartesı tekrar baslayacağım bu arada kızım 5 aylık

bende yazayım ozaman kızlar
bir zamanlar 45 kilo olan ben doğumdan sonra
66kilo oldum :KK49:
allah kısmet ederse p.tesi bu diyeti yapmaya başlıycam
diyeti göbek eritme egzersizleriyle desdekliycem :KK8:
artık bu kilolardan çok sıkıldım
p.tesi gününden itibaren yazarım artık verdiğim kiloları

Canım hoşgeldin aramıza:) ben de geçen ay 67 kiloydum ve şimdi 57.6)))darısı başına ama kesinlikle verirsin emin ol:)

ahh nee guzel ben evlendığımde 53 kıloydum bır sure sonra tartıya bır cıktım 68 sonra 65 lere ındım cıktım inip çıkarken 67 ıle hamıle kaldım 92 ıle doğuma gıttım eve geldiğimde 86 kıloydum sukur kendılığınden 77 ye dustum bu dıyet sayesındede 75,5 inş. gerısıde gelır 74 de olsam yeter bırde ben 5 gun yapıp 2 gun ara verıp pazartesı tekrar baslayacağım bu arada kızım 5 aylık

ben p.tesi diyete başlıycam diye bu ara ne bulsam yiyorum :KK43:(
3günde 1kilo aldım inşallah çabucak veririz kiloları
bu arada bebişine allahım sağlıklı hayırlı uzun ömürler nasip etsin canım

ben p.tesi diyete başlıycam diye bu ara ne bulsam yiyorum :KK43:(
3günde 1kilo aldım inşallah çabucak veririz kiloları
bu arada bebişine allahım sağlıklı hayırlı uzun ömürler nasip etsin canım

amin canım sağolasın yeterki kararlı ve ıradeli olalım kılolar uçup gıder.

maşallah canım nasıl başardın bir ayda 10kilo vermeyi

Ben aslında karatay diyeti yapıyordum ama 20 günde falan zar zor 4,5 kilo vermiştim... bir de o diyette ceviz fındık vs bana ağır geldi on zeytin ceviz yumurta vs derken içim bulanıyordu... sonra 1 mayıs akşamı sebgili egeada bu topic i açmış tesadüfen açmış ve hemen uygulamaya başladım yani en kıdemli benim galiba bu topicte:)hiç akşatmadan tam dokuz gün içinde 64 ten 57.6 ya düştüm ki uçuk oluştu dudağımda diye iki gün kendime izin verdim meyve ekmek falan yedim dün bugün... pazartesi yine başlayacağım....... ama hiç kaçamak yapmamıştım yani bir kesme şeker bile ilave edilen çayı içmedim o kadar yani...... topic i baştan sona okursan ayrıntılı yazdım yaptıklarımı ve 2 saat spor...... ve yeşil çay günde iki üç kez..... azimle çabalayınca kilolar gidiyorrrrrrr:))

ya millet ne bekliyor ben anlamadım sanki aldığımız kiloları bir günde almışız gibi pat diye kilolar gitsin istiyorlar ben 1 bucuk senedir bu işin içindeyim ya yardımcı olmak için birileri burda güzel bir şeyler paylaşıyor kimisi daha okumadan kilo veren varmı ki diye soruyor kimisi çıkmış sağlıksız diyor kimisiben niye az kilo verdim hani çok verecektim diyor yorumları kaçırmdan okumaya çalışıyorum topik açan kişi ben değilim ama onun adına üzülüyorum yani gerçekten kilo vermek isteyen ve kilo bile değilde gr bile eksilince mutlu olacak insanlarla paylaşım yapar isek eminim daha güzel motive oluruz.

ya millet ne bekliyor ben anlamadım sanki aldığımız kiloları bir günde almışız gibi pat diye kilolar gitsin istiyorlar ben 1 bucuk senedir bu işin içindeyim ya yardımcı olmak için birileri burda güzel bir şeyler paylaşıyor kimisi daha okumadan kilo veren varmı ki diye soruyor kimisi çıkmış sağlıksız diyor kimisiben niye az kilo verdim hani çok verecektim diyor yorumları kaçırmdan okumaya çalışıyorum topik açan kişi ben değilim ama onun adına üzülüyorum yani gerçekten kilo vermek isteyen ve kilo bile değilde gr bile eksilince mutlu olacak insanlarla paylaşım yapar isek eminim daha güzel motive oluruz.[/QU

cnm kılo vermek ıstemeyen kısı emın olkı buralar yorum yapıp merak etmez ayrıca bursuru dıyet deneyıpte veemeyen var yada aynı dıyetı yapıp bazı yerde eksık yapan varkı arkadaslarına sorarak yardım ıstıyor eksıklerını gıdermek ıcın sen yorumlardan rahatsız oluyorsan ısım lıstesı çıkar verde yazmasın o zaman ınsanlar yada topık ac kendıne baskarının adına uzulme resmen ınsanları asağılamısın

Ben makina olduğumuzu zaten düşünmüyorum. ben mi yanlış anladım okudum diye yeniden onaylama amaçlı soruyorum.

Nur arkadaş zaten çok kiloluymuş onun çok vermesi normal. Zor olan son 5 ve 10 kiloyu vermek.. Onu verebiliyor muyuz 1-2 haftada o önemli :)

bence daha dikkatli okumalısın nur mu çok kilolu dikkatini çekerim 100 kilo değil 65 le başlamış diyete

Kızlar herkese günaydınnnnn:))) Az önce tartıldım ve 58.5 geldim ve on yıldır ilk kez 58 leri gördüm tartıda yaşasınnnnnn:)) Yeşilçayla ilgili bir arkadaş sormuş ılık mı soğuk mu diye ve kesinlikle ılık olmalıymış dr tavsiyesi bu.. Ayrıca soğuk su içmek bile gaz yapıyormuş ve kilo vermeyi geciktirirmiş oda sıcaklığında içilmeliymiş su bile... Hepimiz kendimize yarayan faydalı bilgileri paylaşalım arkadaşlar... Bu motivasyonla 50 bile olabilirim ya ilk kez bu kadar kısa sürede bu kiloları görüyorum yaşasınnnnnnn

tebrikler...kaçla başlamıştın?

arkadaşlar akşam ne oldu ...yani güliyim ağlıyımı bilemedim

ben salatama bol pul biber döktüp yedim

sonra eşime dedim yürüyüşe çıkalım 500 m yürüdük ayy benim karnıma kramplar girmeye başladı eşime de çaktırmamaya çalışıyorum..görseniz mosmor oldum

sonra eşim dedi dönelim bende tamam dedim neyse halimden anladı noluyo dedi bende tuvalete gitmeliyim dedim...baktım o çocuklarla yavaş yürüyo ben bıraktım hepsini hızlı hızlı eve geldim

neyse kendimi o kadar çok sıkmışımki tansiyonum düştü....akşam daha da yürüyüşe çıkmam

arkadaşlar akşam ne oldu ...yani güliyim ağlıyımı bilemedim

ben salatama bol pul biber döktüp yedim

sonra eşime dedim yürüyüşe çıkalım 500 m yürüdük ayy benim karnıma kramplar girmeye başladı eşime de çaktırmamaya çalışıyorum..görseniz mosmor oldum

sonra eşim dedi dönelim bende tamam dedim neyse halimden anladı noluyo dedi bende tuvalete gitmeliyim dedim...baktım o çocuklarla yavaş yürüyo ben bıraktım hepsini hızlı hızlı eve geldim

neyse kendimi o kadar çok sıkmışımki tansiyonum düştü....akşam daha da yürüyüşe çıkmam

geçmiş olsun öncelikle,ama yürüyüşünü ihmal etme bence

aksam aksam benide heveslendirdiniz, bebegimi emziriyorum.

yarin misafir gelcek iki tane pasta yaptim:44:

pazartesi cok arkadas baslicak bendemi baslasam onlarla birlikte, ama ben o kadar slkl yapamam sizin gibi, emzirdigim icin cok acikiyorum. en azindan sizinle birlikte yaparsam motive olurum:KK16:

aksam aksam benide heveslendirdiniz, bebegimi emziriyorum.

yarin misafir gelcek iki tane pasta yaptim:44:

pazartesi cok arkadas baslicak bendemi baslasam onlarla birlikte, ama ben o kadar slkl yapamam sizin gibi, emzirdigim icin cok acikiyorum. en azindan sizinle birlikte yaparsam motive olurum:KK16:

bu diyeti yapan başkaları mutlaka olur. onlarla birlikte yaparsın...bence diyet yapmamalısın

3 çocuk annesi bir kişi olarak söylüyorum

Yaa kizlar ben 5nci gunde bozmak zorunda kaldim dayanamadim ya.arkadasim
Dogum gunu partisi vardi iste o yuzden dayanamadim :KK43: yedim baya
3tane mercimek koffe,4 tane sarma, 2 sigara boregi,rus salatasi ve az chips anca 3-4 tane :KK43::KK43:
Eve gelince 1 litre su ve bir bardak yesil cay ictm .
Sanki yediklerime ise yaricak off
Acaba kac kalori aldim :KK19:

ben de 4 gündür diyetteyim şuan midem gurul gurul ötüyor açlıktam ama yemiyorum:)) yazdıklarını okuyunca wallahi hepsinden canım acayip istedi özellikle mercimek köftesi ve sigara böreği :)) boşver canım üzülme artık olan olmuş...yarın telafi edersin daha az yersin :KK66:

X