Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

ben dün sabah başaladım evde az bi tavuk vardı onu haşladım yanınada salata yaptım ve yedim arada midem kıyılmaya duruncaz kalktım tuzsuz ayran yaptım 1 bardak içtim aralarada bitki çayı ve yeşil çay içtim ama ne yazıkki ikisindende az kalmış evde :KK50::KK50:
akşamda öğleden haşlanık vardı marulu doğradım içine 2_3 dal maydanoz doğradım sonra çimdikledeğim tavuk kattım içine çok az tuz zeytinyağı ve nar ekşisi kattım 1 bardak ayranla yedim çayda 2 bardak çay içtim şekersiz ve açık:KK16::KK16:
buğün kahvaltıdan da marulun arasına koydum içine domates salatalık birazcık beyaz peynir koydum ve 2 bardak çayla içtim
bu arada bizim burda bardaklar küçük olur yani 3 bardak bile bi kupa etmez ben zayıflamayı çok istiyommm:KK14::KK14:
ama bişey var ben tiroit hastasıyım çok zor kilo veriyom metabolizmam çok yavaş o yüzden 1 haftada 2 kilo versem yine çok iyi olacak inşallah veririm:KK8::KK8::KK8:

cok ciddiyim inan dayanamayıp tekrar tartıya cıktım dedim acaba ac karnına düşük kilo görünüyo ya sabahtan beri tavuk yedim öglen biraz yogurt yedim onuda tavsiye ederim budan önceki diyetimde ben yogurtla 10 günde 3,bucuk kilo vermiştim ama şimdi daha sıkı bi diyet uygulamak istedim neyse konuya döneyim cıktım tartıya ner görsem 49,100 cıglık attım yani sonundaaaaaaaaaaaa az kaldı

aslında yoğurdunda zayıflatma etkisde var yanında yensa olur sanki ne olacakta çok tebrik ederim hedef kaç senin:26::26:

ya ben ne diyem yanında her zaman ayran değilde bi tane salatalıkla cacık yapılsa nasıl olur tuzsuz sarımsaksız fena olmaz sanırım :26::26:
bide aralarda meyve felan sanırım varda benmi görmedim acaba:KK30::KK30::KK30:

bende bugun basladım kıvırcık yesıl bıber salatalık tuz az yag az lımon ıcınede tavuk didip koydum tok tutuyor baya bakalım umutluyum ben yazıcam gelişmeleri :)

bir bütün tavuk haşlasakda olurmu acaba gün boyunca tavuk miktarı ne kadar oluyor 1 tavugu geçiyormu teşekkürler

Günaydın herkese çok mutluyum, tartıda 57.800 ü gördüm bu diyetle. Paylaşan arkadaştan Allah razı olsun aylardır 60 ın altına düşemiyordum bugün dördüncü günüm tok 60. 500 aç 59,600lerle başladım sabahları ben bir katı yumurta ve 80gr kadarda bol yeşillikli tuzsuz lor yedim.Daha sonra bir göğüsü haşladım tuzsuz(çok zorlandım ama değer)bol salatayla ve yanında cacıkla yedim hemde doyasıya fakat kabızlık oluştu birde adetim gelecek ona rağmen tartı eksilerde gösteriyor.Spor şart ama boğazı tutmayınca yalnız spor hiç bir işe yaramıyor.Paylaşan arkadaşa çok teşekkürler.

egeada ve asiyaramaz

sorumu görmediniz ben de tekrar yazıyorum :))

miktarlar e olacak, salatada neler kullandınız siz? tavuğu haşlarken içine bişeyler eklediniz mi?

acaba tavuk ızgara olsa da olur mu ne dersiniz?

evet görmemişim kusura bakma yın,tavuk miktarı size bağlı 1 tavuk göğsünü 3 e bölüp her öğünde bir parça haşlayabilirsiniz.., ama tavuğa hiç bir şey atma,salata da içerik olarak serbest,havuç salatasından tut,çoban salatasına kadar istediğiniz gibi yapabilirsiniz salatada yağ tuz limon koyabilirsiniz ama yağ ve tuz fazla abartmayın.bekliyorum.denemenizi tavsiye ederim.sonucu bekliyorum.

Son düzenleme:
buarada ben de sabah tartıldım 1.5 kg eksilmişm,şaşırdım eşimde bana özendi başladı.bi de şunu söyleyeyim bu diyat göbek yağlarına müthiş etkili..bilginize..

ben dün sabah başaladım evde az bi tavuk vardı onu haşladım yanınada salata yaptım ve yedim arada midem kıyılmaya duruncaz kalktım tuzsuz ayran yaptım 1 bardak içtim aralarada bitki çayı ve yeşil çay içtim ama ne yazıkki ikisindende az kalmış evde :KK50::KK50:
akşamda öğleden haşlanık vardı marulu doğradım içine 2_3 dal maydanoz doğradım sonra çimdikledeğim tavuk kattım içine çok az tuz zeytinyağı ve nar ekşisi kattım 1 bardak ayranla yedim çayda 2 bardak çay içtim şekersiz ve açık:KK16::KK16:
buğün kahvaltıdan da marulun arasına koydum içine domates salatalık birazcık beyaz peynir koydum ve 2 bardak çayla içtim
bu arada bizim burda bardaklar küçük olur yani 3 bardak bile bi kupa etmez ben zayıflamayı çok istiyommm:KK14::KK14:
ama bişey var ben tiroit hastasıyım çok zor kilo veriyom metabolizmam çok yavaş o yüzden 1 haftada 2 kilo versem yine çok iyi olacak inşallah veririm:KK8::KK8::KK8:

benim metobolizmam da çok zayıf,kilo vermek imkansız benim için..ama tavuk salata bunu mümkün hale getiriyor..

Günaydın herkese çok mutluyum, tartıda 57.800 ü gördüm bu diyetle. Paylaşan arkadaştan Allah razı olsun aylardır 60 ın altına düşemiyordum bugün dördüncü günüm tok 60. 500 aç 59,600lerle başladım sabahları ben bir katı yumurta ve 80gr kadarda bol yeşillikli tuzsuz lor yedim.Daha sonra bir göğüsü haşladım tuzsuz(çok zorlandım ama değer)bol salatayla ve yanında cacıkla yedim hemde doyasıya fakat kabızlık oluştu birde adetim gelecek ona rağmen tartı eksilerde gösteriyor.Spor şart ama boğazı tutmayınca yalnız spor hiç bir işe yaramıyor.Paylaşan arkadaşa çok teşekkürler.

rica ederim.kabızlık için 1 avuç kayısı ve 1.5 avuç elma kurusunu ayrı ayrı 2 farklı tencerede haşlayın.sonra karıştırın..aç karına öğünlerden önce 1 bardak için sorun çözülür.ben bu karışım sayesinde ilaç tedavisi bile çözüm olamayan çok zor durumda birine yardım ettim.artık bayanın kanama noktasına gelmişti.bunu da not almanızı öneririm.

valla kızlar benim kardeşim bu diyetle 30 kilodan fazla verdi..bende diyetteyim 1.5 ayda 6.5 kilo verdim..ama tavuk diyetiyle değil.75 le başladım diyete bugün 68.5 gördüm..bakalım nolcak sonu..ama bende deniycem tavuk diyetini aslında denemediğim hata gözümün önünde örneği bile vardı.bu arada kardeşim erkek..
kardeşini ne kadar zamanda verdi?içeriğini açıklar mısınız?bu diyetin aynısı mı?

bende bu yöntemi uygulamayı düşünüyorum aslında çok fazla bir kilom yok ama göbeğim var doğum hediyesi olarak kaldılar bende inşallah hem spor hem bu beslenmeyle ondan da kurtulurum.Bir sorum olacaktı tavuk mutlaka göğüs mü olmalı benim evde tavuk pirzolam var onlarda olur mu acaba?

bende bu yöntemi uygulamayı düşünüyorum aslında çok fazla bir kilom yok ama göbeğim var doğum hediyesi olarak kaldılar bende inşallah hem spor hem bu beslenmeyle ondan da kurtulurum.Bir sorum olacaktı tavuk mutlaka göğüs mü olmalı benim evde tavuk pirzolam var onlarda olur mu acaba?

tabi benim göğüs dememin sebebi pratik olması..bütün tavuk pirzola falan uğraştırıyor..ama sadece tavuk kısmını haşlayın,kemiklerinden ayırın..

benim metobolizmam da çok zayıf,kilo vermek imkansız benim için..ama tavuk salata bunu mümkün hale getiriyor..

şu an iyi gidiyor ama bakalım şimdi haşlandı tavukalr yanında bi tane salatalıktan cacık yaptım yicem acıktım iyicene inşallah benimde kilolarım giderde bende zayıflarım :KK55::KK55:

Ben de doğum da aldığım kiloların büyük kısmını verdim lakin daha veremiyorum 55 te takıldım kaldım. 85 kilodan 55 kiloya kadar indim gerisi gelmiyor ben de deniyicem sonucu yazarım buraya.

aslında yoğurdunda zayıflatma etkisde var yanında yensa olur sanki ne olacakta çok tebrik ederim hedef kaç senin:26::26:

ya ben ne diyem yanında her zaman ayran değilde bi tane salatalıkla cacık yapılsa nasıl olur tuzsuz sarımsaksız fena olmaz sanırım :26::26:
bide aralarda meyve felan sanırım varda benmi görmedim acaba:KK30::KK30::KK30:

ben 45 le hamile kaldım 65 le doguma girdim dogumdan cıktıktan sonra tartıya bi cıktım 61 7 ay oldu ne yaptıysam gitmedi
en cokta göbegimde ve basenlerimde kaldı şimdi hedefim yine 45 minyon oldugum için daha fazlasını kaldıramıyorum
cacıkta süper olur bende cok severim meyveyi bende görmedim ama temin tartıldım bilin bakalım kaccccccc:KK8: 48,600 gr olmuşum arkadaslar yaaaa cok sevinçliyim bugün eşim bile farkaetti senin göbegin gitmiş dedi:KK16:

ben 45 le hamile kaldım 65 le doguma girdim dogumdan cıktıktan sonra tartıya bi cıktım 61 7 ay oldu ne yaptıysam gitmedi
en cokta göbegimde ve basenlerimde kaldı şimdi hedefim yine 45 minyon oldugum için daha fazlasını kaldıramıyorum
cacıkta süper olur bende cok severim meyveyi bende görmedim ama temin tartıldım bilin bakalım kaccccccc:KK8: 48,600 gr olmuşum arkadaslar yaaaa cok sevinçliyim bugün eşim bile farkaetti senin göbegin gitmiş dedi:KK16:

kız maşallahh sana ya valla çok iyi gidiyon ya ay valla kıskandım seni üüü bende zayıflamak çıtır olmak istiyom ben en çok 55 inmek istiyom tabi 55 inmek için 6 lı rakamlardan kurtulmam gerek inşallahhhhhh sende istediğin kiloya düşersin canımcımm yaaaa:KK17::KK17::KK17:

Bende başlıyorum bu diyete pazartesi günü ama tavuğu haşlamak yerine ızgara yapsak yani tost makinasında kızartarak yesek ne olurkı haşlama tuzsuz felan mide bulandırıyor birazda :)

ilk gün iyi geçti:) acıktıkça ayran içtim ben 3kez salata yedim vede tadı hiçde fena değildi kızlar tavsiye ederım bakalım 7.gün sonunda tartı nedıcek...?

X