Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

arkadaşaım seni tebrik ediyorum.... benim bi kaç tane sorum olacak ,cevaplarsan çok mutlu olurum:KK3: bu kiloyu toplamda 15 günde mi verdin yani(7+3+5)
bide günde tahminen ne kadar tavuk yemişsindir ? bide 10 dk.lık twistten başka bişey yaptınmı? çok mu soru sordum ne ? :KK1:

arkadaşaım seni tebrik ediyorum.... benim bi kaç tane sorum olacak ,cevaplarsan çok mutlu olurum:KK3: bu kiloyu toplamda 15 günde mi verdin yani(7+3+5)
bide günde tahminen ne kadar tavuk yemişsindir ? bide 10 dk.lık twistten başka bişey yaptınmı? çok mu soru sordum ne ? :KK1:

evet 7 gün yapıp 3 gün ara verdim ve 5 gün daha yaptım ve kalıcı kilo verdim.1 tavuk göğsünü 3 e bölüp öğün zamanında haşlayıp yedim.sana bağlı tavuk miktarı..twistten başka bir şey yapmadım ama twisti ben diyetten hemen sonra başladım.45 günde doğumdan sonra yağlanan simit bölgesi eridi belirgin bir şekilde..44 bedenin içine sığamazken40 beden oldum.şimdi tekrar başlayacağım..buarada soru sormanızda bi sakınca yok..ben zaten bu konuyu yardımcı olmak amacıyla açtım.kilo vermek imkansz olan kişiler için yazıyorum.sevgiler..

öncelikle bu konuyu çok beğendim tam benlik bir konu olmuş, tavuklu salatayı çok severim zaten.
Salatanın içine neler koyduğunu, tuz katıp katmadığını ve yağ kullanıp kullanmadığını da belirtirsen seviniirm.

Benimde vermem gereken 5 kilom kaldı. Ama bir türlü veremiyorum 2 aydır ne yaptıysam veremedim. Deli gibi spor yapıp üzerine sürekli kilo aldım. Şu yuvarlak twis aleti bende de var kaç senedir ama bir türlü kullanamadım bir yere falan tutunuyormusun, çünkü kendisinin üzerinde ben pek sabit duramıyorum dönmeye bir başlayıp maşallah tam tur atıyorum da.

şimdi ben 50 kiloyum eski kilom 45 ona inmeyi düşünüyorum hamileligimde 20 kilo almıştım anca zayıfladım 7 ayda ama karnımdaki o 5 kilo bi türlü gitmemişti

ay aynıyız vallahi. Bende 48 kiloydum hamilelikte aldığım kiloyu bir türlü veremedim. 8 kilo falan verdim ama 5 kilo daha vermem lazım. Şimdi 53 kilo falanım.

öncelikle bu konuyu çok beğendim tam benlik bir konu olmuş, tavuklu salatayı çok severim zaten.
Salatanın içine neler koyduğunu, tuz katıp katmadığını ve yağ kullanıp kullanmadığını da belirtirsen seviniirm.
ilk mesajımı okuyun orada sorunuzun cevabı yazıyor

Benimde vermem gereken 5 kilom kaldı. Ama bir türlü veremiyorum 2 aydır ne yaptıysam veremedim. Deli gibi spor yapıp üzerine sürekli kilo aldım. Şu yuvarlak twis aleti bende de var kaç senedir ama bir türlü kullanamadım bir yere falan tutunuyormusun, çünkü kendisinin üzerinde ben pek sabit duramıyorum dönmeye bir başlayıp maşallah tam tur atıyorum da.

bir yere tutunmayın,yavaş yavaş yapın alışırsınız.ben ilk seferinde düşüyordum az kalsın..ama alıştm..

yahu hadi bende yapıyım bir pisboğazım sormayın gitsin bu aralar.tatlı şeyler yemekten alerjim azı vallaha.dur bakalım bende yarın başlıyım bu diyete.bende üzerinize afiyet 70 kiloyum evlendim evliliğin yan etkisi 10 kg oldu :) 170 de boyum var şöyle şimdilik 6-7 kilo fena olmaz evde koşu bandımda var benim hergün de 1 saat yürüsem oh olur mu benden bişiler olur vallaha yazacağım buraya :)

twist diye bahsettiğiniz nedir acaba? çevremdede bilen birini bulamadım google dan baktım kıyafet markası çıkıyor. yanlış yazmış olabilirmisiniz
?

twist b spor aleti üzeine çıkıp belinizi sağa sola döndürerek inceltmeye yarıyor spor aleti twist diye aratırsanız bulursunuz.

twist b spor aleti üzeine çıkıp belinizi sağa sola döndürerek inceltmeye yarıyor spor aleti twist diye aratırsanız bulursunuz.

acıkcası bende bilmiyodum arastırdım temin buldum cokta uygunmus hafta sonu alcam bende
zaten bu gün basladıgım spora bel hareketi calısmıstım demekki dogru yapmısım

twist sırtı kolu göğüsü beli her bölgeyi çalıştırıyor.hatta ben selülitlerimi bacaklarımdaki sarkıkları da o küçük alet sayesinde yokettim.ama 15 gün sonra farkediliyor.ben zamanında koşu bandıma boşuna para vermişim..

Valla kızlar, benimde inanılmaz kafama yattı, bende cumartesi başlayayım diyorum. Tabii salataya 1 tatlı kaşığı yağ koyarak yapmayı düşünüyorum yoksa yenmiyor be. Sabahları etsiz salata yerim diyorum, öğlen, akşam tavuk gögsü ile yerim yanına 1 er bardak ayran. Aralarda da salatalık yerim 2 saatte bir. Spor da hergün 45 dakika yürüyüş yaparım ve 15 dakika twist , yeşil çay içerim. Salatayı da hergün değişik malzemelerle yaparsam olur herhalde. He bir de ben sabahları 2 kaşık falan yoğurt yiyeyim diyorum. 2 hafta da falan 5 kilo versem benim için iyi olur.

twist sırtı kolu göğüsü beli her bölgeyi çalıştırıyor.hatta ben selülitlerimi bacaklarımdaki sarkıkları da o küçük alet sayesinde yokettim.ama 15 gün sonra farkediliyor.ben zamanında koşu bandıma boşuna para vermişim..

Ya anlamadım, şu aynı yuvarlak aletten bahsediyoruz dime. Üzerine çıkıp iki ayak sabit ken sağa sola dönüyoruz o kadar. O alet nasıl çalıştırır ki bacakları

yahu hadi bende yapıyım bir pisboğazım sormayın gitsin bu aralar.tatlı şeyler yemekten alerjim azı vallaha.dur bakalım bende yarın başlıyım bu diyete.bende üzerinize afiyet 70 kiloyum evlendim evliliğin yan etkisi 10 kg oldu :) 170 de boyum var şöyle şimdilik 6-7 kilo fena olmaz evde koşu bandımda var benim hergün de 1 saat yürüsem oh olur mu benden bişiler olur vallaha yazacağım buraya :)

Bence verirsin verirsin, Sen yarın başla bende cumartesi başlayacağım. Hep beraber yapalım bakalım kaç kilo vereceğiz. Ben 7 gün yapıp 1 gün ara verip sonra 7 gün daha yapmayı düşünüyorum.

arkadaslar ben dün basladım tam 50,600gr dım basladıgımda şimdi aylar sonra ilk kezzzzzzz 49,300 gr mım daha birinci gün
ble görünce daha bi hevesleniyoum ve yarını iple cekiyorumsana gercekten cok tesekkür ederimmmmm:KK16:

X