Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Yaklaşık bir senedir yeşilçay içiyorum.Buzlu içmiyorum ama ılık içiyorum.
İnternette araştırmıştım ve yeşil çayın sıcak değil ılık içilmesi gerektiğini öğrenmiştim.
Bence buzlu olması tamamen tercih meselesi.Zannetmiyorum daha faydalı olduğunu.

Nazife ilaç kullanıyor musun?
Ben de tiroid hastasıyım.
Uzun süre kilo verememiştim.Meğer tiroiddenmiş.
Yarın başlayacağım bakalım.
İnşallah tez zamanda verebilirim.

İlaç kullanmıyorum. Ama sürekli doktor kontrolündeyim. 6 ayda bir guatrımın büyüme yapıp yapmadığını gözlemliyorlar. Cerrahi müdahale gerekli görüldüğünde alınacak. Doktorum ilaçlık safhayı geçmişsin dedi. Bu arada biopside yaptırdım. Temiz çıktı şükür. Ameliyat olursamda ömür boyu ilaç kullanmak zorunda kalıcam. Ama bu guatrın müthiş yan etkilerini görüyorum. Saçlarım çok dökülüyo resmen tepem açıldı erkek tipi yani, adetlerim desem allahlık kafasına göre takılıyo düzenli yumurtlama diye bişey yok yani, kıllanma desen o biçim , cilt kuruluğu, horlama,kilo....vs. tatlım. Anlayacağın öldürmüyo süründürüyo. Karadeniz insanının tipik hastalığı malum karalahanadan. Allah şifamızı versin.

Bugün başladım ben de.Sabah erken kalktım.Tiroid ilacımı aldım.
Tavuk haşlanırken salatamı yaptım.
Salataya marul-roka-maydanoz-semizotu-biber-salatalık-domates-limon-pul biber-çok az zeytinyağı koydum.
Tavuk zaten bir parçaydı.
Hiç tuz atmadım.Alışkınım tuzsuz yemeye.
1 bardak ayranla birlikte yedim.Yanlız tabağımı bitiremedim.
Çok fazla geldi bana.
Öğlen içinde işe getirdim.Aralarda salatalık yemeyi düşünüyorum.
Şimdiye kadar hep ara öğün olarak elma yerdim.
Birazdan bitki çayımı içeceğim tabii şekersiz.

arkadaşlarrr günaydınnn. 1 kilo vermişim. 85 tim 84 olmuşum. ama bu aralar üst üste tavuk yemiştim o yüzden artık tavuk yiyesim gelmedi, o yüzden akşam yemeğinde tavuk salata değilde, peynir domates salatalık maydanoz yemiştim. yinede bir kilo verdim. bu hafta içi mutlaka vermem gerekiyor dedim ve verdim. diyet genelime baktığımda son on gündür 2,5 kilo verdim. şöyle 70 li rakamları bir göreyim. benden mutlusu olmayacak.

Amin canım.Benim ki Haşimato tiroidi imiş.
Yani nodül falan yok,ths yüksek çıktığından tiroid yetmezliği oluyormuş.
Ömür boyu ilaç kullanacaksın dedi doktor.2 aydır kullanıyorum.
Zaten saçım dökülüyor diye gittiğim doktorun yaptığı tahliller sonucu çıktı
tiroidim.Adet düzensizliği,üşüme,kilo verememe,cilt kuruluğu aynen benim de sıkıntılarım.

Bugün bir hafta oldu ve ben 5 kilo verdim şükür:)
sadece bu diyeti yaptın değilmi canım.seni tebrik ederim.
kızlar bu kılolar şimdiki kilolar dimi hedef kilolar değil...?
evet şimdiki kilom
GÜNAYDIIIN günün ilk tartılanı olarak süper bi haberim vaaaar 72.600 ile başladım ve şuan itibariyle 71.200 durmak yok devam kızlar devaaam gitsin kılolar....
ilk günün sonuçumu tebrikler.

Son düzenleme:
aslında tartılmayacaktım ama baktım herkes tartılıyor çıktım tartıya veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 81.900 çıktım 2günlük sonuç 84 başlangıç.

bende bugün başladım.kilom 73,3 kg.

aralarda SÜT içsek olabilirmi.sonuçta oda protein.

merhaba arkadaşlar

bende pazartesi günü başladım 73.5 ile bu sabah 71.7 idim bu iş işe yararsa bu başlığı açan arkadaş çok dua kazanacak kendisine şimdiden teşekkürler :))

hayatımın hiç bir döneminde kilolu olmadım ben evlendim ve kilo almaya başladım 4 ayda 10 kg aldım ve o kiloların üzerine hamile kaldım 90 kg ile doğuma gittim sonra bir şey yapmadan 75 kg a kadar düştüm fakat sonrası gram veremedim geçen sene diyet ve spor eşliğin 66 kg a düştüm fakat sonra düşükle sonuçlanan bir gebelik yaşadım şu an oğlum 2 yaşında ve ben hala bıraktığım yerdeyim çok psikolojimi bozuyor bu kilo olayı kıyafet bile almak istemiyorum

umarım bu yöntemle yeniden eski ben olabilirim hepimize başarılar ve sevgiler oğlum sayesinde pek yazamasamda takipteyim

benide listeye ekleyin

günaydın kızlar,
Bende tartıldım....
Başlangıç: 53
dün: 51,9
bugün: 51,6

2 gün toplam 1,4 kilo
Valla kilom az olduğu ve vermem gereken son kilolarda olduğum için daha yavaş olması bence çok normal.
Yaptığım en ağır diyetlerde bile böyle sonuç alamamıştım.
bu arada benim boy 155cm . Ve ideal kilom 48 Ama hedefim 47 çünkü yok aç karnına yok tok karnına muhabetti olmasın istiyorum. Biri kilomu sorduğunda sabahları su içmeden wc ye gidince 47 ama akşamları 48 demek istemiyorum. O yüzden 47 kiloya kadar inmeyi istiyorum.

se_zen............................................ .............53
beyza0006......................................... .......... 97.2
elizabeth_bath.................................... ..........94
nazlma............................................ .............56,8
cakmakesra........................................ ...........71
büşra44........................................... .............65,4
amerikadan........................................ ............84
XEYROCAN.......................................... ..........84
tombulkelebekim................................... ...........111.6
aylademir......................................... ..............77
YsmnZ............................................. .............. 53
Beetlee........................................... ............... 64
kuaybes........................................... .............. 56.5
aisana............................................ ............... 82
patoloji.......................................... ................ 82.6
egeada2012........................................ ........... 62.5
karagozlum........................................ ............. 73.3
fulya1234......................................... .............. 54
KalenderMesrepim.................................. ........... 67.5
Julide............................................ ................. 56
karambela......................................... ............... 61.3
ZeynepYadem....................................... ............ 79.3
Sally84........................................... ................. 65.8
goflet............................................ ................. 74.3
sera81............................................ ................66
efsunsimal........................................ .................83
kabilarda............................................................51,1
imrebru........................................ .....................72
asiyaramaz................................... .....................49
nilmumu.............................................................68
SERENAY.30.......................................................73,3

Birde sabah 6:30 da kalktım yarım saat leslie ile yürüdüm (2 mil ) . Bugün fırsat bulursam birazda ip atlayayım diyorum. Twistimi bulamadım evde bir türlü 3 gündür arıyorum.

Birde kızlar ben regli olmak üzereyim ona rağmen 1,4 kilo benim için süper sonuç ya. 1-2 günden regli olucam aslında ve aslında metebolizmam normalden daha hızlı ve ben bu dönemi iyi değerlendirmek istiyorum. İnsnalar hep regli sonrasına falan bırakıır diyeti ama bence asıl regli döneminde yapmak gerekir çünkü vücut su falan toplasa bile ekstra enerji harcıyor bu dönemde.

bugün sabah
tavuklu salatam (kıvırcık, maydonoz, salatalık, yağ ve balzemik sirke, elma sirkesi ilaveli )

öğlen
ızgara balık ve salata düşünüyorum çünkü ben her çarşamba balık yerim evde yeme şansım olmadığı için haftada bir yiyorum. umarım bozmaz diyetimi

akşam
tavuklu salatam ve ayran

ara olarakda salatalık yerim.

Kızlar herkese günaydınnnnn:))) Az önce tartıldım ve 58.5 geldim ve on yıldır ilk kez 58 leri gördüm tartıda yaşasınnnnnn:)) Yeşilçayla ilgili bir arkadaş sormuş ılık mı soğuk mu diye ve kesinlikle ılık olmalıymış dr tavsiyesi bu.. Ayrıca soğuk su içmek bile gaz yapıyormuş ve kilo vermeyi geciktirirmiş oda sıcaklığında içilmeliymiş su bile... Hepimiz kendimize yarayan faydalı bilgileri paylaşalım arkadaşlar... Bu motivasyonla 50 bile olabilirim ya ilk kez bu kadar kısa sürede bu kiloları görüyorum yaşasınnnnnnn

Günaydın Kızlar

1 saat yürüyüşümü yaptım geldim tartıldım. ilk gün sonucu

Dün : 111.7
Bugün : 110.6

Tam 1 kilo 100 gram gitmiş

arkadaşlar hepimize kolay gelsin.esse mağazında goldmaster vucut analiz baskülü ac-100 100 tlden 50 tl.düşmüş aranızda kullanan var mı acaba çok merak ediyorum güzel bir tartı mı diye acil cevaplarsanız çok sevinirim

kızlar merhaba,
listeye benide ekleyebilirsiniz,
bugün itibariyle bende başladım bu diyetim, kilom 65
kahvaltı iyi gitti bakalım inşallah sonuçta güzel olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…