Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Acaba sabahkari musli yesek oglen ve aksam tavuk salata yesek kg verilirmi.sabah sabah tavuk dusuncesi korkunc

kısmetse çarşamba günü başlıyorum.yarın eşim izinli evde olmaz.haftaya çarşamba bitiririm.yada haftada 1-2 gün yapmaya devam ederim işe yararsa.hadi bakalım.şu 9 kg verebilecekmiyim:KK43:(

yiyin için keyfinize bakın sağlık sorununuz yoksa nıye kıloyu dert edıyosunuz kı ?bende kılo alamıyorum tam tersi :)

merhaba,çok yoğunum karne notlar malum..ben kilomu 2 yıl korudum dedim ya aşırı üzüntü bi şey yemesem de bende kilo yapıyor..bu diyet kiloları geri aldırmaz..yeter ki diyeti bıraktıktan sonra aşırı yemeyin..

mrb ben konuyu yeni okudum ve acayip gaza geldim gerçekten böyle veriliyor mu çok merak ediyorum mart a kadar 15 kilo vermem lazm ve olmadk şeyler denedim 1 gr bile veremedim ya bunu yapmam lazm ve yarn kesin başlıyorum

Bende yarında itibaren başlıyorum .. neredeyse yazılanların tamamını okudum ve bende acayip gaza gelmiş durumdayım bir arkadaşımla beraber başlıyoruz.. şuan 58 kiloyum 7 gün sonra tekrar yazıcam.. şu ara diyete devam eden var mı aranızda?

ben 73 kilodan 64 kiloya indim ve beni görenler 80 kilo falan diyordu yani 73 den fazla gösteriyordum ve 44 bedenin içine zor girebiliyordum o da korseyle,2 aşama yaptım 7 gün 3 gün ara verdim 5 gün daha yaptım verdim..malesef hep tavuk salata yedim ilk gün tiksindim ama ertesi gün 72 sonraki gün 71 derken gözüm bir şey görmez oldu.insan mecbur olmaya görsün.daha önce yediklerime dikkat ettim,pasta kola tü rü besinlerden uzak durdum.45 dk koşu bandı derken 2-3 kilo verdim.az dikkat etmedim hemen aldım ki bu 2-3 kilo 1 ayda gitti.ama tavuk salata benim hayatımı kurtardı.kilolarımı verdim mağazaya girdim 42 beden istedim bayan hocam size 42 büyük olabilir dedi ve 40 beden zor da olsa oldu.başka soru olursa yardımcı olabilirim.

buarada spor yaptınız mı acaba.kaç tane tavuk yedınız bır gunde. ve salataya eler kattınız yag ve tuz kattınız mı.bende kıloo vermek stıyorum 68 kıloyum 157 boyundayım

bende yapmak istiyorum ben tartıya ilk çıktığım 90 kg idim şimdi 79 kg yim bugün regl oldum ama pazartesi başlıcam bu diyete kesinlikle çünkü saten iyi hissetmiyorum kendimi şimdi yanlış anladığım varsa düzeltirmisiniz.
tavuk göğsünü 3 bölüp yağsız tuzsuz haşlıyoruz bunu 3 ayrı öğünde salata ile yanında tuzsuz ayran olur tüketiyoruz. salataya da istediğimiz kadar yağ tuz limon kayobiliyoruz değil mi
pazartesi başlıcam hazırlık yapmalıyım da. ben 65 kiloyu görmek istiyorum da.

kızlar bende yrın baslıyorum bu diyete yani sabah :) en son bır hafta once 68 500 dum ama korkuma bır haftadır tartılmıyorum :) var mı benle bırlıkte baslayacak olan.gün gün ne ydıgımızı yazalım buraya.......

Selam bende Pazartesi başlayayım diyorum çok sıkıldım 1 haftadan ne çıkar ama ben sabahları elma salatalık yiyeceğim umarım sıkılmam tavuktan 5 kilo versem yeter ilk etapta

X