Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Kizlar bakın diyette destek cok önemli. Birbirimizi tabiri caizse gaza getirirsek verdigimiz kilolari yazarak daha iyi sonuc alacağımiza inanıyorum. Ben bir haftadir diyetteyim bugun 6. Günüm ve 4 kilo verdim. Yalniz baslarken öyle oluo vucuttaki ödem atilio. Ve inanirmisiniz surekli arastiriorum nasil daha sağlıklı ve daha kalıcı verebilirim die.kendimden bahsedeyim. Oncelikle ismim merve bir cocuk annesyim. Dogum yapali 3 yil olcak 25 yasindayim 168 boylarinda 73 kiloyum. Hedefim on kilo vermek ve bayrama kadar. Simdilik bu kadar. Kararlı olanlari yanımda görmekten mutlu olurum kızlar.

Kizlar bu arada ben ne yaptigimdan bahsedeyim. Bugün ip atlamaya basladim guzel sonuc veriyormus.ve pilates seti sipariş i vericem.diyet yaparken vücudumun sekil alip sikilasmasi icin. Ve diyet defteri tutuyorum. Daha once on kilo vermistim. Sadece diyetle ve iki ayda 82 kiloydum. Suanda dedigim gibi 73 u gördüm. Ben bayrama on kiloyu vericem.ben buraya on kiloyu verip yazdigimda pismanlik duymamak icin benim yaptiklarimi yapmaya calisin kizlar. Öpüyorum

yardımmmmmmm ya ege ada dıyetı nasıl yapılıyor tavuk gögsuderken sade haslanıcak yanına normal salatamı yoksa salataya mı akrıstırysun yasaklar neler yardımm kızlar acıl vermm lazım 83 kıloyum ya:S 65 olmak ıstyrm

kızlar başladınızmı bende yapmak istiyorum bu diyeti :)) adım nurgül samsunda oturuyorum..31 yaşındayım 2 çocuk annesiyim..3 yaşında bi kızım 7 aylıkta bi oğlum var ..malumm kızdan kalan kilolar tam gitmeden oğlum dünyaya geldi.. 86 ile doğuma gittim.şuan 78,5 kilodayım..acil tarafından bayrama kadar artık ne verdiysemm kar :))

Kızlar merhaba bu diyete yarın başlayacağım ancak verdiğimiz kilolar kalıcı mı oluyor onu merak ediyorum. Bi 5 kilo versem yeter şimdilik tatilde çok kilo aldım :KK43:

Diyete dün başladım. 90.2 den 88.8 e indim. Haftaya Pzt ye kadar devam. Bakalım ne kadar vereceğim. Var mı bana eşlik eden. ..

hazırlaması kolay ve başları okuduğu kadarıyla herkes kilo vermiş.ben de yarın başlamayı düşünüyorum.

selam kızlar ıkı gündür bu başlığı okuyup duruyorum bende kilo vermek istiyorum hemde hemen.. artık dayanamıyorum hep gelgitler yaşıyorum ya 17 gün az yiyerek ve spor yaparak 4 kilo verdim ama sonrasında yine koptum 4 gündür deli gibi yemek yiyorum spor filanda hak getire..2 kilosunu geri aldım okadar emeğim boşuna gitti bunları yazarken bile midem tıka basa dolu yediklerimi hiç saymıyım :KK43: şuan 59 kilo olmuşumdur.
hamileyken 77 kiloyla doğum yaptım 17 kilosunu 1,5 ayda verdim.. geriye kalan kilolar yapıştı sanki gitmiyo bende bu tavuk salata diyetini yapmaya karar verdim. yarın başlıyorum benle başlamak isteyen varmı? sabah tartılıp güncel kilomu yazacagım yapabildiğim kadar devam ettireceğim gün ve gün ne yediğimi yazacağım.

Tekrar kilo vermek isteme nedenim ise hem kendimi beğenmiyorum hemde boyum uzun olmadığı için kilom göze batıyo eşim geçen gün aşkım sen hamilemisin dedi bana :KK52: haklıydı hamile göbeği gibi karnım baya çıkmıştı o lafın üstüne diyet serüvenim başladı..bugunde kendisine tavuk salata diyeti yapıcam dedim..hiç yapma filan demedi demekki oda zayıflamamı istiyor.dahada hırslandım amacım 53 kilo olmak haydi bismillah diyorum ve yarın başlıyorum:KK42:

bugün itibariyle başladım.
sabah bir tabak tavuklu salata
ara öğün yarım salatalık, bir dilim elma
öğlen bir tabak tavuklu salata

27.02.2013 59,400

X