Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

tok karnına 55dim şimdi baktım 54 üm tabi sudan gitti kesin
ama olsun en azından 7 gün denicem inşallah 50 olucam çok güzel ve kolay bir diyet
ama gelin görün ki diyetimin ilk gününüde sular kesik olduğu için annem tavuk haşlayamadı bende çorba içicem ekmeksiz birde bol salata yicem
ki çok severim neyse hepimiz inşş istediğimiz hedef ne ise ona ulaşırız AMİNNN:nazar:

offff kızlar çok heycanlıyım daha ilk günüm. yarın olsada 2nci günümüde yapsam bir an önce gitse kilocuklar :) gece acıkırsak ayran içebilirmiyiz acaba tuzsuz ayran egeadacım? ben gece 4 ten aşağı yatamıyorum maalesef. bu arada ayran çok tok tutuyor canlar haberiniz olsun.

tok karnına 55dim şimdi baktım 54 üm tabi sudan gitti kesin
ama olsun en azından 7 gün denicem inşallah 50 olucam çok güzel ve kolay bir diyet
ama gelin görün ki diyetimin ilk gününüde sular kesik olduğu için annem tavuk haşlayamadı bende çorba içicem ekmeksiz birde bol salata yicem
ki çok severim neyse hepimiz inşş istediğimiz hedef ne ise ona ulaşırız AMİNNN:nazar:

canım tavuğu tavada yağsız tuzsuz kızartıp öyle de yiyebilirsin hem haşlamadan daha leziz oluyor.

haklısın hemen sıralayalım,
1-tavuk göğsü haşlanacak ve içine hiç bir şey atılmayacak,(bi arkadaş bu topikte sordu ızgara olur mu diye ben tavada denedim ama yağ tuz yok tadı daha güzeldi,bu haliyle de işe yaradı.,öneren arkadaşa teşekkürler..)
2-Salata içerik olarak serbest istediğiniz her şeyi atabilirsiniz,yağ tuz,limon nar ekşisi vs. sizin tercihiniz.
3-yanında tuzsuz ayran yoğurt yağlı da light da olabilir
4-canınızın istediği kadar su içebilirsiniz suyu ihmal etmeyin
5-meyve çayı,normal çay şekersiz olarak serbest ama kahve içmek meyve yemek yasak,,
6-bu diyeti 7 gün yapıp 3 gün ara verin bu üç günde normal yemeğinizi yiyin ama dikkat edin, 5 gün daha yapıp normak hayatınıza devam edebilirsiniz.kilosu fazla olanlar yine yapabilir ama bu sefer yine aynı yapıyor ama meyve serbest ve günde 1 kase çorba içeilebilir,çorbanın içeriği de serbest diyet çorba olmasına gerek yok
7-spor yapmasanız da olur ama çok kilo kaybı sarkma demek o yüzden twist yapın 10-15 dk,selülitlerime ço iyi geldi,ayakta twist yapın,bir de twisti sandalyenn üzeine koyun oturun ayaklarınızı kaldırın sağa sola dönün bu hareketi de 2 dk yapın bacak ve göbeğe çok faydalı..
8Herkese başarılar dilerim..

Çok teşekkürler

Ayrica kizlar size bir baska sorum var gunde 500 calori yaksam yeterli olurmu?
Suan spordayim 1 saat yapmayi dusunuyorum :KK70:
Lutfen cevap verin kizlarre

se_zen............................................ .............53
beyza0006......................................... .......... 97.2
elizabeth_bath.................................... ..........94
nazlma............................................ .............56,8
cakmakesra........................................ ...........71
büşra44........................................... .............65,4
amerikadan........................................ ............84
XEYROCAN.......................................... ..........84
tombulkelebekim................................... ...........111.6
aylademir......................................... ..............77
YsmnZ............................................. .............. 53
Beetlee........................................... ............... 64
kuaybes........................................... .............. 56.5
aisana............................................ ............... 82
patoloji.......................................... ................ 82.6
egeada2012........................................ ........... 62.5
karagozlum..................................................... 73.3
fulya1234....................................................... 54

offff kızlar çok heycanlıyım daha ilk günüm. yarın olsada 2nci günümüde yapsam bir an önce gitse kilocuklar :) gece acıkırsak ayran içebilirmiyiz acaba tuzsuz ayran egeadacım? ben gece 4 ten aşağı yatamıyorum maalesef. bu arada ayran çok tok tutuyor canlar haberiniz olsun.
Tabi neden olmasın..yeter ki tuzsuz olsun..
T

X