Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

bende başladım iki öğünle kapattım bu günü :) sabah kavaltı yapmamıştım ve iki gibi kalktım... 20,30da eşimle yürüyüş yaptık 45 dakka sürdü ya eve bi geldim ki yürüyüşte de bağırsaklar çalıştı tuvaletten çıkamadım kızlar a:)))) bu diyet mi yaptı salata çok bol yedim birde ben haşladığım tavuk suyunu da içtim ooooh mis mis :)) süper ishal oldum söylemesi ayıp bildiğin çeşme :) ama ne rahatladım az öncede 300cclik kupada mate ve yyeşilçay içtim o mate çayında türlü türlü bitkiler de vardı yeşil çayda çok işe yaradı zaten isveç diyetinden sonra bu diyete 4 gün ara verip başlamış oldum o dört günde de yeşil elma yeşil çay içtim. bu diyet bitsin ondan sonra yeşil elma diyeti beni bekler kızlar hissediyorum süper bir zayıflama olacakkkk :)))) allaha bol dua edin zayıflamak için ben yalvarıyorum

canım sana tavsiyem mate vb (kuşburnu,ıhlamur ada çayı vb hariç) form içme ben o yüzden 3 yıl kabızlık çektim ve tedavi gördüm..

canım 9 kg gitti...

selam canım bende 65le baslamıştım diyete ve 4 kilo verdim 2 ayda inş yarın bende başlıcam yeni diyetime etimize azcık tuz atıyoruz demiii istedigin kadar yeşillik katılıyo tam benlik bi diyet iyiki bakmışım formlarada görmüşüm bu yazıyı cok teşekkürler....

selam canım bende 65le baslamıştım diyete ve 4 kilo verdim 2 ayda inş yarın bende başlıcam yeni diyetime etimize azcık tuz atıyoruz demiii istedigin kadar yeşillik katılıyo tam benlik bi diyet iyiki bakmışım formlarada görmüşüm bu yazıyı cok teşekkürler....

tuz atmıyorsunuz..geçmiş bikaç sayfaya bakarsanız madde madde yazdım..

bu arada 1saat yürüyüş ve 3 litre su yemekten sonra mutlaka yeşil çay içiyorum 4 kiloyuda öyle verdim :)

bende 2 gündür takip ediyorum.ve kendimi bir anda bu konuda buldum.bugün başladım bende diyete.79.300 benim kilom.bende vermek istiyorummmmm.listeye beni de ekler misiniz?

X