Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

forumu uzun zamandır takip etmeme rağmen yeni üye oldum.2 yıl önce doğum yaptım ne denediysem buna spor dahil 2 kiloadan fazla veremedim.Bir tanıdığımın önerisiyle mucize bir yöntem denedim ve zayıfladım toplamda 9 kilo verdim..işte mucize yöntem:yağsız tuzsuz haşlanmış tavuk ve yanında salata..(salataya istediğiniz kadar limon,yağ ve az tuz atabilirsiniz) 7 gün boyunca başka bir şey yemiyorsunuz ve en fazla tuzsuz ayran içebilirsiniz.eşim de denedi 8 kilo verdi...ben zayıfladım herkes zayıflasın..

not:bu diyeti şeker tansiyon kalp vb.hastalığı olanlar denemesin.bu diyet muhteşem yağ yakıyor..haydi kolay gelsin..

İsim.............................................. ..............Başlangıç..........1.hafta.......... 2.hafta..........3.hafta
se_zen............................................ .............53
beyza0006......................................... ..........
elizabeth_bath.................................... ..........94
nazlma............................................ .............56,8
cakmakesra........................................ ...........71
büşra44........................................... .............65,4
egeada2012........................................ ..........62.5

epeyce kilo veren olmus sanirim bununla :KK9::KK9::KK9::KK9: peki salata bildigimiz salata di mi??? onda bi sInIrlama yok galiba.. ara ögün de yok yanlis anlamadiysam..

bu akşam canım çok sıkındı hatta ağladım kızlar herkes kıyafetler beğeniyor düğün için ben ise hala zayıflıyacam sonra kıyafet alacam diyorum.ne kaldı 5 hafta annemin lafıda çok koydu aslında haklıydı zamanında boğazını tutsaydın.

Şöyle bir liste yapalım da başlayanlar alıntı ile kendilerini eklesin toparlayalım. ne dersiniz.

07.05.2012 başlayanlar

..................Başlangıç..........1.hafta..........2.hafta..........3.hafta..........
se_zen.........53................

Ben 56-57 kiloyum yarin itibariyle basliyorum. Ancak sabah 7 de ise gidiyorum o yuzden 2 yumurta yemeyi planliyorum:KK66:) arada salatalik ve ayran olsa oglene evimdeyim zaten:KK66:) 5 kilo yeter bana sukrederim yani:KK66:))))

se_zen............................................ .............53
beyza0006......................................... .......... 97.2
elizabeth_bath.................................... ..........94
nazlma............................................ .............56,8
cakmakesra........................................ ...........71
büşra44........................................... .............65,4
amerikadan........................................ ............84
XEYROCAN.......................................... ..........84
tombulkelebekim................................... ...........111.6
aylademir......................................... ..............77
YsmnZ............................................. .............. 53
Beetlee........................................... ............... 64
kuaybes........................................... .............. 56.5
aisana............................................ ............... 82
patoloji.......................................... ................ 82.6
egeada2012........................................ ........... 62.5
karagozlum........................................ ............. 73.3
fulya1234......................................... .............. 54
KalenderMesrepim............................................. 67.5
Julide............................................................. 56

bu akşam canım çok sıkındı hatta ağladım kızlar herkes kıyafetler beğeniyor düğün için ben ise hala zayıflıyacam sonra kıyafet alacam diyorum.ne kaldı 5 hafta annemin lafıda çok koydu aslında haklıydı zamanında boğazını tutsaydın.

Ah kıyamam,seni anlıyorum ben de çok ağladım doğumdan sonra param var ama elbise alamıyorum kıyafetlere sadece bakıp çıkıyordum,değil 5 hafta ben 15 gün içinde bayağı inceldim,buarada çevredekiler derler ki aman zayıflarsın düğün telaşesi falan sakın dinleme bu durum herkes için geçerli değil..bana dediler ki çocuğun yürümeye başlasın kilo falan kalmaz arkasında koşturmaktan..nerdeeeee..
Sen boşver 5 haftayı..bu diyeti yapmaya bak,gör o zaman bana olur mu diye içinden geçirdiğin kıyafetler sana bol gelecek,şaşıcaksın..sen gelinliğini eşyalarını düğününü düşün gerisi gelir..bu günler 1 defa yaşanır..

Ah kıyamam,seni anlıyorum ben de çok ağladım doğumdan sonra param var ama elbise alamıyorum kıyafetlere sadece bakıp çıkıyordum,değil 5 hafta ben 15 gün içinde bayağı inceldim,buarada çevredekiler derler ki aman zayıflarsın düğün telaşesi falan sakın dinleme bu durum herkes için geçerli değil..bana dediler ki çocuğun yürümeye başlasın kilo falan kalmaz arkasında koşturmaktan..nerdeeeee..
Sen boşver 5 haftayı..bu diyeti yapmaya bak,gör o zaman bana olur mu diye içinden geçirdiğin kıyafetler sana bol gelecek,şaşıcaksın..sen gelinliğini eşyalarını düğününü düşün gerisi gelir..bu günler 1 defa yaşanır..

canım düğün benim değil kardeşimin,benim 4 yaşında bir oğlum var.
canım toplan kaç gün yaptın bu diyeti ve kaç kilo verdin

bende başladım iki öğünle kapattım bu günü :) sabah kavaltı yapmamıştım ve iki gibi kalktım... 20,30da eşimle yürüyüş yaptık 45 dakka sürdü ya eve bi geldim ki yürüyüşte de bağırsaklar çalıştı tuvaletten çıkamadım kızlar a:)))) bu diyet mi yaptı salata çok bol yedim birde ben haşladığım tavuk suyunu da içtim ooooh mis mis :)) süper ishal oldum söylemesi ayıp bildiğin çeşme :) ama ne rahatladım az öncede 300cclik kupada mate ve yyeşilçay içtim o mate çayında türlü türlü bitkiler de vardı yeşil çayda çok işe yaradı zaten isveç diyetinden sonra bu diyete 4 gün ara verip başlamış oldum o dört günde de yeşil elma yeşil çay içtim. bu diyet bitsin ondan sonra yeşil elma diyeti beni bekler kızlar hissediyorum süper bir zayıflama olacakkkk :)))) allaha bol dua edin zayıflamak için ben yalvarıyorum

X