Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

ben akşam yemeği olarak yedim bu gün başlamamış oldum yarın da yaparım umarım bunu of ya inşallah kalıcı kilo verdiriyordur

konuyu açan arkadaşımıza çok teşekkür ederim öncelikle. bende bugün başladım fakat sabah kahvaltıda simit ve biraz peynir yedim.dışarıdaydım. öğlen hiç birşey yiyemedim.biraz önce koca bir tabak salata ve yanında tavada tuzsuz kızarttığım tavuk bonfilemi yedim.yanınada tuzsuz ayran yaptım. şuan öyle bir tokluk hissediyorumki anlatamam. bu diyetle aç kalmıcaz en önemliside o.ha unutmadan yarım saatte yürüyüş yaptım. birazdan eliptik bisikletimlede spor yapıcam. çay ve yeşilçay tüketicem.7 gün dayanabiliriz arkadaşlar. ben çok zor kilo veriyorum bende işe yararsa süper olur. ayrıca inceltici jel aldım.geçen sene bayaa faydası olmuştu. onu kullanıcam. kilomuda listeye eklicem.şuan 64 kiloyum.

kızlar başka bir topikte foto paylaşmıştım oradan buraya getirmeye çalışıyorum ama yapamadım,tekrar deneyim .

haklısın hemen sıralayalım,
1-tavuk göğsü haşlanacak ve içine hiç bir şey atılmayacak,(bi arkadaş bu topikte sordu ızgara olur mu diye ben tavada denedim ama yağ tuz yok tadı daha güzeldi,bu haliyle de işe yaradı.,öneren arkadaşa teşekkürler..)
2-Salata içerik olarak serbest istediğiniz her şeyi atabilirsiniz,yağ tuz,limon nar ekşisi vs. sizin tercihiniz.
3-yanında tuzsuz ayran yoğurt yağlı da light da olabilir
4-canınızın istediği kadar su içebilirsiniz suyu ihmal etmeyin
5-meyve çayı,normal çay şekersiz olarak serbest ama kahve içmek meyve yemek yasak,,
6-bu diyeti 7 gün yapıp 3 gün ara verin bu üç günde normal yemeğinizi yiyin ama dikkat edin, 5 gün daha yapıp normak hayatınıza devam edebilirsiniz.kilosu fazla olanlar yine yapabilir ama bu sefer yine aynı yapıyor ama meyve serbest ve günde 1 kase çorba içeilebilir,çorbanın içeriği de serbest diyet çorba olmasına gerek yok
7-spor yapmasanız da olur ama çok kilo kaybı sarkma demek o yüzden twist yapın 10-15 dk,selülitlerime ço iyi geldi,ayakta twist yapın,bir de twisti sandalyenn üzeine koyun oturun ayaklarınızı kaldırın sağa sola dönün bu hareketi de 2 dk yapın bacak ve göbeğe çok faydalı..
8Herkese başarılar dilerim..

Son düzenleme:

aisana....................82

DSCF15 DSCF1540.jpg (38.3 KB (Kilobyte)) 41.jpg (31.9 KB (Kilobyte))
Eklenmiş Resmin önizlemesi
oldu gibi...........................
neyse eve gidince eşim yapar.

Son düzenleme:
se_zen............................................ .............53
beyza0006......................................... .......... 97.2
elizabeth_bath.................................... ..........94
nazlma............................................ .............56,8
cakmakesra........................................ ...........71
büşra44........................................... .............65,4
amerikadan........................................ ............84
XEYROCAN.......................................... ..........84
tombulkelebekim................................... ...........111.6
aylademir......................................... ..............77
YsmnZ........................................................... 53
Beetlee.......................................................... 64
kuaybes......................................................... 56.5
aisana........................................................... 82
patoloji.......................................................... 82.6
egeada2012................................................... 62.5

Pazartesi günü bildirim yapmak isteyen başkaları da varsa listemize ekleyebilirim

Son düzenleme:

Yalnız benim kilom tokken 54, sabah aç karnına 53 üm hemen belirteyim

Bildirim listemiz 25. sayfada kızlar, siz söyledikçe ben oradaki mesajımı düzenliyorum. Güncellenmiş oluyor böylece.

Toplam 17 kullanıcı konuyu okuyor. (15 üye ve 2 ziyaretçi)
XEYROCAN, 60gelsin, aisana, egeada2012, YsmnZ, kuaybes, chickpeas, elizabeth_bath, yasemin1976elif, patoloji, BalePabucu, maddie, zynbm, filiz06, monaroza21
şuna bakarmısın.................................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…