Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

kizlar bu gun diyetimin dorduncu gunundeyim.diyetim cok guzel gidiyordu.taaaaaaaa kiiiiiiii,evimize misafir gelene kadar.esim sayesinde oldu diyorum.cunki ye canim bir gunden bir sey olmaz falan filon...........ekmek 1 dilim bile yemedim ama.yediklerimi sayiyorum.1 kasik kadar patates kizartma,1 kofte,2 kibrit kutusu kadar balik,(kucuk kucuk iglo balikdan),2 dilim tavuk,salata,light cola:KK14::KK14:utaniyorum ya kendimden qirtlagimi tutamadim.aksama sadece salata yicem insallah.bu arada yarin 5 gunumdu ara vericekdim.ara vermekden vaz geciyorum bu durumda.cunku verdim zaten:KK1:carsambaya kadar devam edib persembe ara vericem insallah.of yaaaaaaaa.kiziyorum kendime ama gecmis olaaaaaaaaaa:KK37::KK37::KK37:

kizma o kadar kendine ya. Bence bi tek patates kizartmasi kotu olmus onu da azcik yemissin. Saat daha erken, yatana kadar normalden daha hareketli olursan ya da spor yapabilirsen bence hic bi sey olmaz:)

kizlar bu gun diyetimin dorduncu gunundeyim.diyetim cok guzel gidiyordu.taaaaaaaa kiiiiiiii,evimize misafir gelene kadar.esim sayesinde oldu diyorum.cunki ye canim bir gunden bir sey olmaz falan filon...........ekmek 1 dilim bile yemedim ama.yediklerimi sayiyorum.1 kasik kadar patates kizartma,1 kofte,2 kibrit kutusu kadar balik,(kucuk kucuk iglo balikdan),2 dilim tavuk,salata,light cola:KK14::KK14:utaniyorum ya kendimden qirtlagimi tutamadim.aksama sadece salata yicem insallah.bu arada yarin 5 gunumdu ara vericekdim.ara vermekden vaz geciyorum bu durumda.cunku verdim zaten:KK1:carsambaya kadar devam edib persembe ara vericem insallah.of yaaaaaaaa.kiziyorum kendime ama gecmis olaaaaaaaaaa:KK37::KK37::KK37:

canım eve misafir gelince düzen illaki değişiyor dünde benim misafirim vardı akşam salatamı yiyemedim gece 1 de istemeyerekte olsa yedim malesef çünkü çok acıkmıştım. üzme kendini

hanimlar yesil cay iciyorsaniz dikkat edin, aksam gec saatte icmemeye calisin. Ben uc gecedir sabah 5'lere kadar döndüm yatakta. Bi de karnim acikiyordu deli oluyordum:) megerse yesil cay gec saatte icince uykusuzluk yapabiliyormus. Boyle bi etkisi varmis hic bilmiyordum. Bugun sadece oglen ictim, insallah bu gece derin derin uyucam:)

kızlar tuvalet sorunu yaşayanlar annemin bir ilacı var "bekunis" diye bunu içebilir fakat mutlaka içmeden önce "DOKTORUNUZA SORUN"

egeada rica etsem o kürü bi daha yazar misin? Ben gormemisim onu hic. Bilgisayardan girme imkanim yok internete, telfondan da gecmisi okumak/aramak cok zor oluyor.

Egeadacim gercekten gecmise donmek cok zor oluyor bende telefonla goriyorum kiloyu korumak icin yapilan kuru tekrar yazarsan bizi cok mutlu edersin arkadasim

ben verdiğim kiloların hepsini almadım 2 kg aldım,7 kilo cepte yani..tekrar bu diyete girdim çünkü daha da zayıf olmak istiyorum.

Egeada siz topic i 1 mayısta açtınız ve ben 2 sinde başlayıp 8 kilo verdim siz ideal kilodan sonra 2 kg fazlam var diyorsunuz şimdiye kadar 10 kilodan fazla vermen lazımdı... merak ettim kaç kilo fazlan varki hiç geri almadıysan neden 21 gündür hala diyettesin??????

Zararlı değil mi bu ilaç?siz kullandınız mı?

Ben dr uma danışıp kullandım ve bitkisel ilaç dedi dr kullan dedi..... kabızlık kolon kanserine bile sebep olabiliyormuş aman dikkat kızlar Allah korusun yarabbim kabızlığa dikkatt

Egeadacim gercekten gecmise donmek cok zor oluyor bende telefonla goriyorum kiloyu korumak icin yapilan kuru tekrar yazarsan bizi cok mutlu edersin arkadasim

zayiflama VE YAĞ YAKICI FORMÜL
1 çay bardağı limon suyu
1 çorba kaşığı su
1 tatlı kaşığı bal
1 çay kaşığı tarçın
hepsi karıştırılır günde 2 kere aynı şekilde hazırlayıp yemeklerden sonra içilir...

arkadaşlar bu formülle kilo korodum,iştahımı dengeledi..bu formulü veren kk üyesi sedarecep nickli üye arkadaşımıza teşekkür ederim.egeada bunu vermişti.

zayiflama VE YAĞ YAKICI FORMÜL
1 çay bardağı limon suyu
1 çorba kaşığı su
1 tatlı kaşığı bal
1 çay kaşığı tarçın
hepsi karıştırılır günde 2 kere aynı şekilde hazırlayıp yemeklerden sonra içilir...

arkadaşlar bu formülle kilo korodum,iştahımı dengeledi..bu formulü veren kk üyesi sedarecep nickli üye arkadaşımıza teşekkür ederim.egeada bunu vermişti.

süpermiş çok tşkler

X