Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

kızlar bana cevap yazııııııııın ben geçen hafta 5 gün aypmıştım ya ancak 1kilo vermiştim ve bu aralar 2. bebeği düşünüyorum yani ortada bir şey yok daha ama benim hedef 55 idi benim niyetim haftaya 5 gün daha yapmak ve sporda yapmak istiyorum bu kez yani hem diyet hem spor ki sporda tempolu yapıyorumyani bir şey olurmu acaba canım çok sıkkın hedefe inemeden hamile kalmak istemiyorum ama bana yardımcı olun yani sormak istediğim daha ortada bir şey yokken genede yememe ve hareketlerime dikkat etmem gerekirmi?

Arkadaslar tatli isteginiz olmuyor mu hic? Ben tatli ihtiyacimi meyvelerden karsilardim ama simdi meyve yiyemiyoruz. Gozumun onunden cikolatali pastalar gecmeye basladi benim 2. gunden:) karnim hic acikmiyor, cok enerjigim, basim da agrimadi ama "tatliiiii tatli!" diye bagiriyor vucudum:/ ne yapsam ki, bilemedim?
tatlı isteğin dayanılmaz olunca kuru meyve yiyebilirsin.

kızlar herkese slam

bugun yedıklerımı yazayımda
valla haftasonarı genelde mangal yaparak gecırdıgımız ıcın öğün yok desem yerıdır
sabah 1 dılım kepek ekmeği 4 zeytın 5 yudum çay
öğlen 6 tane ızgara köfte sayısız domates dılımlerı yesil bıber kaç dılım sucuk yedım onuda saymadım.2 bardak ayran
dönüşte 2 tane helva dondurma
saat 4 te agzım kapandı
3 lt su içtım
ben ogun gercekten dyet dısındaysam erken yer saatımı 5 gecırmem artık pazartesı nolcak ozaman tartıllcam
:KK14::KK14:

bu dıyetı ılk uygulayanlar ıcın basta zor gelır.ama ınanın 3 gun dayanın bak bunye nasıl alışıyor duzene.kendımden tecrube dıyorum.yarın market pazar alışverışmi yapayım eşim evdeyken.pazartesı tam gaz baslayım.2 hafta sıksam kendımı verrımde..haftasonu annemler bıze gel deyınce orda herseyı bozuyorum ya.surda verceğim 5 6 kılo verıcem kafama koydum.

evet yaa cok dogru 6 gündür yapiom bende yarin aram var hic bisey canm cekmio hani ödüllendirem kendimi diom :) ama sogudum yiyeceklerden resmen korkuom yani :)

bende ayni düsündüm ne kadar cok sey atiyomusum agzima :/

canim bende bu diyete baslayali 7 gun oldu toplam 4 kilo gitmis cok mutluyum tabi egeada arkadasima cok dua ediyorum sayesinde kilo veriyoruz ve canimiz hic birsey istemiyor benimde istahim kesildi ki normalde tatlisiz duramazdim simdi cayimi bile sekersiz ociyorum ve canim hicbirsey istemiyor cok mutluyumm coookkk

canim bende bu diyete baslayali 7 gun oldu toplam 4 kilo gitmis cok mutluyum tabi egeada arkadasima cok dua ediyorum sayesinde kilo veriyoruz ve canimiz hic birsey istemiyor benimde istahim kesildi ki normalde tatlisiz duramazdim simdi cayimi bile sekersiz ociyorum ve canim hicbirsey istemiyor cok mutluyumm coookkk

tamamen uydunuz mu peki hiç kaçamağınız olmadı mı?

kızlar bana cevap yazııııııııın ben geçen hafta 5 gün aypmıştım ya ancak 1kilo vermiştim ve bu aralar 2. bebeği düşünüyorum yani ortada bir şey yok daha ama benim hedef 55 idi benim niyetim haftaya 5 gün daha yapmak ve sporda yapmak istiyorum bu kez yani hem diyet hem spor ki sporda tempolu yapıyorumyani bir şey olurmu acaba canım çok sıkkın hedefe inemeden hamile kalmak istemiyorum ama bana yardımcı olun yani sormak istediğim daha ortada bir şey yokken genede yememe ve hareketlerime dikkat etmem gerekirmi?

siz devam edin..yılmayın olur inşallah..

merhaba arkadaşlar ..

neredeyse saatlerdir okuyorum mesajları sayfalar dolusu okudum:KK3:

ben de pazartesi başlamak istiyorum inş çok heveslendim:KK9:

52 küsürüm bakalım verebilecek miyim:26:

47 ideal kilom ama 50 olsam bile yeter bana :KK55:

tavuğum var bol yeşilliğim de var başlamazsam ayıp olur:KK9:

konuyu açan arkadaşa çok teşekkürler:KK34:

Canım henüz ortada bir şey yoksa diyetine devam et, zaten gayet sağlıklı sorun olmaz. Spor içinde aynı şeyi düşünüyorum. Bence hedefine in öyle hamileliği düşün, zaten hemen bu ay hamiş kalcaksın diye bir kesinlik de yok.

Kirlangiclar.................. ........70................................ ?

Nur35nur........................... 64.................................57,10

Beetlee............................. 64.................................60.50

fayntenks...........................61.50......... .....................59.40

Pelonik............................... 69.60.............................68,60

Asya27................................57.......... .........................56.50

Büsra44................................64.40...... .......................

Se_zen.................................53......... ...........................52

Yasminz................................53......... ...........................

Yelizfalan...............................89....... ..............................85

T_N.......................................84...... ..........................81.90

Eklim......................................73..... .............................72.50

Selalmaz................................. 58...................................57

Xeyrocan................................81........ ..............................

Lara....................................... 70.60...............................69

Reyhanxx54...............................90.40.... ............................

Dedniz mil...................................68.......... ........................

RainbowColors.............................58.3.... ............................

Alpim........................................65.3. ................................

Sewil087...................................58,7... ............................57,1 (3.gün)

Pegasu.........................................90. .....................................89 (4.gun

maddie........................................59.8 00.....................58.800(4. günün sabahı) mine39........................................78.8 .........................77.3

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar ..

neredeyse saatlerdir okuyorum mesajları sayfalar dolusu okudum:KK3:

ben de pazartesi başlamak istiyorum inş çok heveslendim:KK9:

52 küsürüm bakalım verebilecek miyim:26:

47 ideal kilom ama 50 olsam bile yeter bana :KK55:

tavuğum var bol yeşilliğim de var başlamazsam ayıp olur:KK9:

konuyu açan arkadaşa çok teşekkürler:KK34:

eğer tamamen riayet ederseniz diyete eminim çok rahat verirsiniz..ben 7 günde 4 kilo verdim çok şükür :) ayrıca hoş geldiniz:KK3:

eğer tamamen riayet ederseniz diyete eminim çok rahat verirsiniz..ben 7 günde 4 kilo verdim çok şükür :) ayrıca hoş geldiniz:KK3:

bir aya yakındır dikkat etmeye çabalıyordum zaten 54.800 leri gördüğümde karar verdim..

adını diyet koymadım düzenli beslenip spora başladım

52 küsürlere inince motive oldum ve bu paylaşıma rastladım azimliyim denemek istiyorum :KK34:

bir arkadaş daha bu düşüncedeydi galiba hamilelik öncesi ideal kiloma inmek istiyorum inş riayet edicem arkadaşım senin verdiğin kilo için darısı başıma dyorum ve tebrik ediyorum:KK9:

Arkadaşlar günlerdir bu topiği okuyordum ve bugün tavuk ve salata ile günü geçirip koşu bandındada yarım saat (yaklaşık 2 km.) yürüdüm ayrıca 2 litrede su içtim. Ama bugün tartılmadığım için bugünü yok sayıyorum:KK9: Yarın tartılıp buraya yazacağım listeye benide ekleyin lütfen.Bu arada motivasyon süper:nazar: gaza geldim diyebilirim :KK52:
Bu arada yazmayı unuttum yarın resmimide çekip öncesi ve sonrası şeklinde karşılaştırıp sizlerlede paylaşacağım.

Son düzenleme:
Arkadaşlar günlerdir bu topiği okuyordum ve bugün tavuk ve salata ile günü geçirip koşu bandındada yarım saat (yaklaşık 2 km.) yürüdüm ayrıca 2 litrede su içtim. Ama bugün tartılmadığım için bugünü yok sayıyorum:KK9: Yarın tartılıp buraya yazacağım listeye benide ekleyin lütfen.Bu arada motivasyon süper:nazar: gaza geldim diyebilirim :KK52:
Bu arada yazmayı unuttum yarın resmimide çekip öncesi ve sonrası şeklinde karşılaştırıp sizlerlede paylaşacağım.

sonucu yarın bekliyoruz fıstıkkk :)))

X