Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

arkadaşlar bugün misafirim vardı ve çok yoğun geçti ben akşam öğünümü yiyemedim sizce şimdi salatamı yesemmi yoksa ayran içip yatayımmı? nedersiniz .

kızlarrr beni eleştirirmisiniz bugün ilk günüm sizce nasıl
sabah 1 katı yumurta 2-3 çatal peynir
ara ayran
öğlen tavuk göğsüm yoktu 1 tane but bonfile yağsız kızarttım yarım domates ayran
ara ayran
akşam 1 tane but aynı şekilde ayran
birde çok acıktım dayanamadım 11 gibi sadece 1 but daha yedim bunda hatamı ettim bilemedim sizce nasıl
hee birde çok su içtim

Son düzenleme:
bir aya yakındır dikkat etmeye çabalıyordum zaten 54.800 leri gördüğümde karar verdim..

adını diyet koymadım düzenli beslenip spora başladım

52 küsürlere inince motive oldum ve bu paylaşıma rastladım azimliyim denemek istiyorum :KK34:

bir arkadaş daha bu düşüncedeydi galiba hamilelik öncesi ideal kiloma inmek istiyorum inş riayet edicem arkadaşım senin verdiğin kilo için darısı başıma dyorum ve tebrik ediyorum:KK9:

çok teşekkür ediyorum inşallah verirsiniz ama sizin az zaten :) ben 89 dan 85 e indim. önümde 5 günüm daha var inş.. ama 7 li rakamları görmek şimdilik hedefim..sonra da ver elini 6 lar :21::KK76:

kızlarrr beni eleştirirmisiniz bugün ilk günüm sizce nasıl
sabah 1 katı yumurta 2-3 çatal peynir
ara ayran
öğlen tavuk göğsüm yoktu 1 tane but bonfile yağsız kızarttım yarım domates ayran
ara ayran
akşam 1 tane but aynı şekilde ayran
birde çok acıktım dayanamadım 11 gibi sadece 1 but daha yedim bunda hatamı ettim bilemedim sizce nasıl
hee birde çok su içtim

sanki 11 deki but fazla gibi geldi bana :KK34:

çok teşekkür ediyorum inşallah verirsiniz ama sizin az zaten :) ben 89 dan 85 e indim. önümde 5 günüm daha var inş.. ama 7 li rakamları görmek şimdilik hedefim..sonra da ver elini 6 lar :21::KK76:

verdiğin kilo süper bence :KK9: inş devam eder ..

rakama bakarak az gibi dursada minyon olduğum iiçin 47-50 arası olmam gerekiyor

bugün eşimin işe gitmesi vesilesi ile başladım arkadaşlar..

sabah kalktığımda biraz çekindim yiyebilecek miyim diye ama güzelce hazırladım salatamı.

1 gögüsü yağsız ızgara yaptım 3 e böldüm bugün yiyeceğim parça parça

salatamı hazırladım kıvırcık,salatalık,tavuk ve nar ekşisi az yağ tuz ile..

şu an yiyorum ve gerçekten lezzetli oldu:KK56:

çaysız ve kahvaltısız bir sabah düşünemezdim ama azimli olmak gerek

ve yine yeniden anladım ki güzel sonuçlar elde edmek için iradeli olmak ve asla pes etmemek gerekiyor:KK20:

Son düzenleme:
canim benim anladim seni gayet güzel listeyi aktar devam edelim istersen..benimde excelim iyidir lakin pc im cok yavasti ugrasmadim fazla :KK66: vaktin varsa süper olur trendycim..
canımyaa 2bebişim var benim pek zaman kalmıyo buraya,,ama şöyle yapalım ben bi sefere mahsuz son güncel listedeki isimleri yeni tabloma alıyım sıra farketmez,o listeyi hergün güncelleyelim,yani sıra hep aynı kalsın,,,olurmu bu fikir nasıl sencee:KK34:

günaydıııınnn herkeze güzel iradeli bir gün diliyoruuummm pazar olmasına rağmen:KK16::KK16:

bende hazırladım herşeyimi,fakat eşim evde ve kahvaltıyı beraber yapmamız gerekiyo,fırında patates kızarttım yermiyim bilmiyorum:26:
fakat yumurtamı haşladım 2tane salatamla birlikte peynir zeytin yiycem işte bişeyler,akşam artık tavuklu salatamla kapatıcam başka yolum yok,eşim kahvaltı konusunda sağolsun yalnız bırakma beni der,o yerken ben kös kös oturamıyorum ne yazıkki,ama çaktırmadan az yiycem:KK23:

bugün benim ara günüm bisey yemeye korkuyom :)) sanirim yine herseyden cok az yerim..

acaip istahim kapandi midem kücüldü sankim hemen tikaniom ben sizdede ölemi arkadaslar?

canımyaa 2bebişim var benim pek zaman kalmıyo buraya,,ama şöyle yapalım ben bi sefere mahsuz son güncel listedeki isimleri yeni tabloma alıyım sıra farketmez,o listeyi hergün güncelleyelim,yani sıra hep aynı kalsın,,,olurmu bu fikir nasıl sencee:KK34:
güzel olur tabiki.ama tablo yapmak çok karışık geldi bana bilen arkadaşlar yardım eder inş.

benimde 55 olmam lazım tez vakitte
nişanım var onun için hazır olmam lazım ama olamıyorum :KK14:
acaba bende yapsam işe yarar mı arkadaşlar
annem çok kızıyor bu tarz diyetlere ama aklım karıştı yapmak istiyorum

benimde 55 olmam lazım tez vakitte
nişanım var onun için hazır olmam lazım ama olamıyorum :KK14:
acaba bende yapsam işe yarar mı arkadaşlar
annem çok kızıyor bu tarz diyetlere ama aklım karıştı yapmak istiyorum
şokdiyet değil ki çok sağlıklı.ben şahsen az dışına çıksamda diyetin veriyorum maaşallah:nazar:
4.gün sabahı kilom 56.6 giden kilo 1.7 :)))) 55i görmeyi heyecanla bekliyorum .Konu sahibi arkadaşa çok teşekkürler:nazar:

X