Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

bende bugün son kaçamaklarımı yaptım yarın kesin kesin başlıyorum
herkeze boool şansssss

Son düzenleme:

teşekkürler bu topiğin bu kadar canlı olması beni heyecanlandırıyor...canım adım elif..73-64...inşallah daha da zayıflarım..

kızlar bugün ilk günüm
sabah 1 yumurta 2-3 çatal peynir yedim
öğlen 1 but yağsız kızarttım göğüsyoktu bişey olurmu
birde ayranın sınırı varmı şimdiye kadar 3 bardak içtimde

Canım ben tam senle aynı kilodaydım geçen ay:) şimdi 54 kiloyum tam benim gibisin:))umarım 54 olacaksın fıstıkkkk
rüya gibi olur ya inşallah benım 60ın altına ınmem cok zor oluyor inşallah takılmaz benım 2. aragünümdeyım ama yemeye korkuyorum sonra veremem dıye bır ay sonra düğün var incecik olmalıyım

dun çok can sıkıcı bı olay yaşadım kılolarımla alakalı bır tanıdık laf soktu bana cevap vermedım dıyet yaptıgımı bılmıyor bırden konu bana gelıyor anlamadım gıttı bu kişi benden kılolu ama ağzımı acmadım çok üzüldüm zayıf yada kılolu farketmez ama benım üzerime oynaması canımı fena sıktı

Kolay gelsin arkadaşlar.Epey kalabalık olmuş topiğimiz.
Yeniden listeler yapılmış galiba.Daha önce yapılmış bir liste vardı
ama kaçıncı sayfadaydı unuttum.
Neyse ben 3 gün arayı bitirdim.Ama yeniden pazartesi günü
başlamayı düşünüyorum.Hafta sonu bana zor oluyor.İşteyken
bu diyeti uygulamak bana daha kolay.
Ara günlerde olabildiğince dikkat ediyorum.Dün spora da başladım.
Kilom hala bıraktığımla aynı.Arada kaçamak yaptığımda oluyor
ama abartmıyorum.
Herkese kolay gelsin.

meyve veren ağaç taşlanır iyi etmişsin susmakla ona en güzel cevap zayıflamış bedenin olsun canım boşver:)))

canım anlaşılan her yerde böyle birileri var,bana kalırsa kendisini senin yanında eksik hissediyor.sen de napalım senin gibi zarif olamadım dersen mesajı alır o..bazen susmak da çözüm olmuyor,sen muhatap olmak istemiyorsun..ama o korktuğunu çekindiğini zannediyor..

Son düzenleme:
selamlar.egeeda arkadasim cok saol canim ya.buraya fazla yazamiyorum.3 gun once basladim.veeeeee 1 kilo gitti 55.5 oldum.sana ne kadar tesekkur etsem az

yeni bir hedef belirledim 1 ayda 10-15 kilo fazlalığımı vermem gerek günde 2 saat spor yapmam gerek zor gibi ama 1 ay dayanabilirim :)))

evet yaa cok dogru 6 gündür yapiom bende yarin aram var hic bisey canm cekmio hani ödüllendirem kendimi diom :) ama sogudum yiyeceklerden resmen korkuom yani :)

bende ayni düsündüm ne kadar cok sey atiyomusum agzima :/

kızlar buarada bugün terziye gittim yeni kıyafetlerimin provası oldu,o saten gece kıyafetlerini giydim..baktım o fazlalıklar yok..çoooooooooooook mutlu oldum..

cnm harikasin ya ne güzel duygudur allah bizede nasip etsin insaallllahhh ....bende kilolar gidince kicima olmayan yeni kotlarim var onlari giyerim artik doya doya :)
zayiflik demek genclesmek demek oleyyyy

canim benim anladim seni gayet güzel listeyi aktar devam edelim istersen..benimde excelim iyidir lakin pc im cok yavasti ugrasmadim fazla vaktin varsa süper olur trendycim..

Arkadaslar tatli isteginiz olmuyor mu hic? Ben tatli ihtiyacimi meyvelerden karsilardim ama simdi meyve yiyemiyoruz. Gozumun onunden cikolatali pastalar gecmeye basladi benim 2. gunden:) karnim hic acikmiyor, cok enerjigim, basim da agrimadi ama "tatliiiii tatli!" diye bagiriyor vucudum:/ ne yapsam ki, bilemedim?

Pegasu.................90.........................86 (7.gun)

simdiye dek uygulayabildigim en güzel diet sekli bu..hic ac kalmiom üstüne birde kilolar gidiyorsa e daha ne olsuuuunnn

topigi ilk okudugumda hadi cnm dogru olamaz bu dedim icimden hem yiyorsunhem 2 hafta civarinda 7 kilo gibi bi kayip millet 5 ayda veremio bunu dedim..olumlu yorumlarida göründe denemek lazim die düsündüm iyikide denemisimm........piyangodan para ciksa verdigi kilo kadar sevinemez bayanlar yanlismiyim kislar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…