Ebru gündeş makyajları...

yellowbomb

günün birinde!!!
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2010
2.845
7
kızlar ben ebru gündeşin makyajlarına bayılıyorum ....benimdl aynı fikirde olanlar düğün davetleri için özellikle gelin için çok çekici olabilir ....
şayet evlenirsem bunlardan biriini seçip yaptırmayı düşünüyorumkaydirigubbakcemile3

Eklentiler

• $0130rd8[1].jpg
    46,2 KB · Görüntüleme: 33.028
  • $30jl27a[1].jpg
    27,9 KB · Görüntüleme: 436
  • $30cup08[1].jpg
    32,8 KB · Görüntüleme: 1.481
  • $29755[1].jpg
    61,9 KB · Görüntüleme: 849
Son düzenleyen: Moderatör:
bence abartılı zaten ebrunun göz yapısı güzel ondan dikkat çekiyor herkeste aynı guzellikte durmaz

onun gibi kaş göz olursa çok güzel yakışır da... eğer öyle değilse bu kadar güzel olmaz...
allah korusun daha da kötü görünebilir eyvahedigeldismile

onun gibi kaş göz olursa çok güzel yakışır da... eğer öyle değilse bu kadar güzel olmaz...
allah korusun daha da kötü görünebilir eyvahedigeldismile

yok canım kuaförler insanı öle bir hale getiriyorki en çirkin gözü bile çok güzel yapabiliyorlar

bu kadının gözleri bir harika zaten ünlülerin çoğu ona özenip kaş ektirip kaldırtıyor.
her gözde her makyaj güzel durmaz. ancak ebru gündeşe çok yakışmış..

bu kadının gözleri bir harika zaten ünlülerin çoğu ona özenip kaş ektirip kaldırtıyor.
her gözde her makyaj güzel durmaz. ancak ebru gündeşe çok yakışmış..

doğru aslında her göz kaldıramaz bu makyajı
bu makyaj için özelliklede kaşlar çok önemli aslında benim gözler benzer ebruya övünmek gibi olmasında okul eğlencesinde yaptırmıştım aynı üstteki siyah makyajdan herkez ebruya benzetmişti beni:kedi: ay övünmek gibi olmasın sakın

bayiliyorum ebrunun makyajlarina
nette fazla foto yok dedigin gibi ama tvde izleyince bitiyorum resmen ona
kadinda kas göz var ne sürse yakisir baskasinda böyle durmaz bu makyajlar

bir arkadaş gelin makyajı dahi olsa çok abartılı demiş kendisine katılıyorum ama kısmen.
evet abartılı ve gelin makyajı zaten sade olmalı bence.

ebru gündeşin kaş göz yapısı bu tür göz makyajına çok uygun....bende göz makyajlarını beğeniyorum...ama aynı makyaj herkese olmaz....

bence gelin makyajı dediğin sade olmalı duru göstermeli gelini.çiçek gibi.bu kadar ağır koyu vamp makyajları hayatım boyunca kullanmayı düşünmüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…