Ebru gündeş makyajları...

burda agır bi makyaj yokki dügündede genelde bütün kuaförler beyaz farı ta kaşa kadar sürüyo aydınlık göstersin die bence hoş hatuna yakışıyo zaten

en büyük sorun da o zaten bütün kuaförler aynı makyajı yapıyorlar ama hatuna yakışıyor o ayrı zaten genelde gelinlere de yakışıyor sadece sade olanları ben daha çok beğeniyorum fikrim bu

canım bende düğün ve kına gecemde kuaförüme özellikle ebru gündeş makyajı yapılmasını rica ettim kına gecemde ki çok güzel olmuştu tam istediğim gibi ama düğünümdeki biraz farklı olsun dedi kız okadar beğenmemiştim bence sende evlenirken tabiki yaptırabilirsin bence gelin dediğin herkesten farklı biraz daha ağır ve göze çarpan makyaj yaptırmalı ben öyle düşünüyor ve seviyorum :))

bir arkadaş gelin makyajı dahi olsa çok abartılı demiş kendisine katılıyorum ama kısmen.
evet abartılı ve gelin makyajı zaten sade olmalı bence.

bence gelin makyajı sade olmamalı ya dikkat eçkmeli gelin herleyiyle ama zevk meselesi tabi canımcım
ebru gündeşin kaş göz yapısı bu tür göz makyajına çok uygun....bende göz makyajlarını beğeniyorum...ama aynı makyaj herkese olmaz....

bencede.
bence gelin makyajı dediğin sade olmalı duru göstermeli gelini.çiçek gibi.bu kadar ağır koyu vamp makyajları hayatım boyunca kullanmayı düşünmüyorum
bence gelin makyajı dediğin çok dikkat çekmeli aynı zamanda onu dediğin gibi çiçek gibi göstermeli ve ağır olmalı
burda agır bi makyaj yokki dügündede genelde bütün kuaförler beyaz farı ta kaşa kadar sürüyo aydınlık göstersin die bence hoş hatuna yakışıyo zaten
bencede yaa ağır makyaj bu değilki her hatuna ykışır illaki
en büyük sorun da o zaten bütün kuaförler aynı makyajı yapıyorlar ama hatuna yakışıyor o ayrı zaten genelde gelinlere de yakışıyor sadece sade olanları ben daha çok beğeniyorum fikrim bu
ama zaten gelinlikler gelin makyajları gelin topuzları kalıplaşmış şeyler ...ve gelinlere en çok yakışan bu tarz ağır makyajlardır tabi bu benim fikrim canım yaaa
canım bende düğün ve kına gecemde kuaförüme özellikle ebru gündeş makyajı yapılmasını rica ettim kına gecemde ki çok güzel olmuştu tam istediğim gibi ama düğünümdeki biraz farklı olsun dedi kız okadar beğenmemiştim bence sende evlenirken tabiki yaptırabilirsin bence gelin dediğin herkesten farklı biraz daha ağır ve göze çarpan makyaj yaptırmalı ben öyle düşünüyor ve seviyorum :))

ay kınandaki makyajını çok merak ettim canım mümkünse göz resmini ekleyebilirmisin dört gözle bekliom..aynı kuaför mi yaptı düğün de keşke yine aynı yaptırsaydın ama renkleri farklı olabiliridı..aynen katılıyorum gelin dediğin hiç de sade olmamlı abartı olsun demiyorumda şık göze batan makyaj ve gelinliği olmalı bende böle yaptırmayı düşünüyorum..ama bir soru senin makyajlarınn ne renkti geline resimdeki giibi siyah makyaj yakışırmı..genelde mor veya mavi yapılıyor senin ne renkti canım

Şu ünlülerin arasında Ebru Gündeş'in makyajı üzerine kimseyi tanımam.Kesinlikle makyajı kaldıran bir yüzü var.Ve gelin makyajı olarak kullanılabilir.Gelinlikte sade saç sade gelinlik sade makyaj fikri pek bana göre değil.Hediye paketi gibi olmaktan bahsetmiyorum elbette. =) Ama böyle bir göz makyajından sonra hafif bir rujla dengelenmiş genelde makyaj.Sade şıklık fikri genel zamanlarda benim de fikrimdir ama konu gelin olmaksa herkesten bir adım önde olmak ister herkes ve bence bu çok sadelikle yakalanamıyor.​

Ebru Gündeş'in makyajlarını ben de çok beğeniyorum.Ancak böyle bir makyajı her yüz kaldıramaz.Şahsen gelin makyajı bile gözümü korkutuyor fazla makyaj bana gitmez hiç.:26:

X