Düzenli Evimiz & Hayatımız

Sokağın bir başından bir başına yıkılacak bunu bilen fırsatcılarda ne var ne yok daireleri canı pahasına soyuyor
Tanımadığın insanlar sarmış dört bir yanı leş kargaları gibi üşüşmüşler yerli halk dağılmış dönen ise çok tedirğin j
Canım efserim geçecek inşallah bugünler rabbim tüm darda olanları feraha çıkarsın inşallah

bir kahveden sonra
Giden yolcu kalmasın
9E65405A-70FF-4DF4-967D-9EE486F92636.jpeg

Selam canlar çok şükür bugün herşey yerleşti
Dip köşe silindi temizlendi
Kahvemi icebildim şükür
Dün gece herşeyi utuleyerek yerleştirdim odamı
Yağmur var çamaşır aşamadım ama dün seccadeleri yıkadım astım
Bugün de şimdi pike takımı yıkıyorum soba yanıyor sabaha kadar baya cekeer en azından
Çamaşırlar da olduğu kadar ama yerleştim yorgunluk hat safhada 😐
Biz böyle sesiz değildik umarım çabuk toplanirizz🥺

Efser Efser canm hayirlisi olsun hakkında 😐normale doneemistir herkes tabii umarım toplanır herkes bı gün

Canım geçmiş olsun şimdi nasıl ?
Sağol canım 🙂 Tam toparlamadı ama biraz daha iyi yemek pek yemiyor benimkiler hastalanınca
iştah kesiliyor.Rengi solgun ama okulda yok yarın dinlenince toparlar inş.
Yalnız bu defada bebişe geçti o da yiyip içmiyor biraz muz yedirdim bugün iştahsız çocuk çok zor ya bazen bıktırıyor.
Sen nasılsın?
Benim günüm yoğun geçti kv çorba istedi yaptım bi de terası sildim koca teras başa bela böyleside asma da pislik döküyor.🥴
Okula gitgel, çamaşır astım,ev işleri yoruldum.
Neyse ki yemeğim var.
Hergün süpürsem dahi ev her daim tozlanıyor.😬

Sokağın bir başından bir başına yıkılacak bunu bilen fırsatcılarda ne var ne yok daireleri canı pahasına soyuyor
Tanımadığın insanlar sarmış dört bir yanı leş kargaları gibi üşüşmüşler yerli halk dağılmış dönen ise çok tedirğin j
Çok geçmiş olsun bende depremi yaşadım Gaziantep merkezde. Ama biz sadece sallantiyi hissettik. Ona rağmen evlerimize tekrar dönmemiz 1ayi buldu. Evim huzur bulduğum tek yer diye düşünürken evden soğuduk resmen. Ama biz tekrar dönebildik evimize. normale donmeyi istemiyoruz zaten unutmak istemiyoruz.
Sizi dusununce evini memleketini kaybetmek çok zor. Allah yardımcınız olsun. En kısa zamanda yeni yerlestiginiz yere alışırsıniz inşallah.

Cumartesi bahar temizliğine başladım 3gun sürdü. Ama gece gündüz hiç uyumadım çocuklarımda hastaydı sırf bitirebilmek için uğraştım. Şimdi de kirlenmesin diye çalışıyorum:) sabah bı evi süpürüp tuvalet banyo yıkayıp kardeşime gececem inşallah

Sağol canım 🙂 Tam toparlamadı ama biraz daha iyi yemek pek yemiyor benimkiler hastalanınca
iştah kesiliyor.Rengi solgun ama okulda yok yarın dinlenince toparlar inş.
Yalnız bu defada bebişe geçti o da yiyip içmiyor biraz muz yedirdim bugün iştahsız çocuk çok zor ya bazen bıktırıyor.
Sen nasılsın?
Benim günüm yoğun geçti kv çorba istedi yaptım bi de terası sildim koca teras başa bela böyleside asma da pislik döküyor.🥴
Okula gitgel, çamaşır astım,ev işleri yoruldum.
Neyse ki yemeğim var.
Hergün süpürsem dahi ev her daim tozlanıyor.😬
Allah yardımcın olsun canım ya . Hem işler hem çocuklar hasta olunca çok zor . Rabbim şifa versin İnşAllah çabuk iyileşirler. Bi de kendine dikkat et sana da bulaşmasın . Gerçi ne kadar dikkat edebileceksin ki 🙁
Ben iyim çok şükür. Ev çocuklar uğraşıyoruz işte. Bu tatil biraz dinleniriz inş 🙂

Allah yardımcın olsun canım ya . Hem işler hem çocuklar hasta olunca çok zor . Rabbim şifa versin İnşAllah çabuk iyileşirler. Bi de kendine dikkat et sana da bulaşmasın . Gerçi ne kadar dikkat edebileceksin ki 🙁
Ben iyim çok şükür. Ev çocuklar uğraşıyoruz işte. Bu tatil biraz dinleniriz inş 🙂
Amin Allah razı olsun🥰 Bebişte ateşlendi bakalım biraz uyuduk uyandık falan o şuan yatıyor bi daha yükselmez inş.
İşler bazen sarpa sarıyor.
Bazen deniyor ya tatil geldi veliler üzülecek diye bizde de tam tersi 😅🤣 çok uzarsa belki, arada tatiller iyi geliyor.
Bebekle gitgel ödevler vs.zormuş hastalıkta gelince daha da zorlaşıyor.
Allah iyiliğinizi artırsın canım.😊❤️

Günaydınlar hanımlar 💐💐💐
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim nasılsın canım memleket nasıl işine insanlara alışabildin mi bakalım?🥰
Günaydınnn canımm😍💜
İyim hamd olsun çiçeğim işlerimiz biraz yoğun ama güzel Bingölü de halkını da çok sevdim inan😘
Sen napıyon nasılsın ♥️

X