Düzenli Evimiz & Hayatımız

Cuma günü müstakil eve geldim ve geldim geleli temizlik yapıyorum ...dün de bahçe işleri ile ilgilendik sırtım ve bacaklarım ağrıyor bugün halen yataktayım gözlerim şişmiş kızarmış sanirim bazı otların poleni yaptı evde ne yapsam hafifletir göz kızarıklığını

Geçmiş olsun canım

Günaydın canlar çok yoğun geçiyor gnler gelemedim o yüzden. yorgunluk soğukta temizlik vs
Bugün de taşınıyorz
Eltimler de gelcek Allah'tan
Hava iyi gibi bakalım
Doğum günü kutlucaz yegenlerin kahvaltı sonrası hala gidilecek eşyalar var market vs
Sonra da çarşıya gidicem işleri halledicem
Öğlen köyde olurum sanırım yemeğe kalabalığız yemek yapcam köyde
Bilindik koşuşturma yani
Özledim sizleri valla

Selam canlar gelmem ,3 bucugu buldu işler alışverişler bitmedi
Yemek ve kutlama çok güzel geçti
Herkes gidince mutfağı yerleştirdim
Eltim sagolsun yikancaklari yıkamış astılar
Diğer yatak odaları da düzenlemis .yarın kendi odam kaldı bı tek dolap kıyafet yerleştirme ütü vs
Köy de de güzeldi hava bakalm 2 gün ya da bir gün daha böyle sanırım
Temizlik olmasında evde otururum müstakil olunca rahat gerçi apartmanda da komşumdsn Allah razı olsun hiç ses etmedi seslerime de
Özlemişim bende ha

Sokağın bir başından bir başına yıkılacak bunu bilen fırsatcılarda ne var ne yok daireleri canı pahasına soyuyor
Tanımadığın insanlar sarmış dört bir yanı leş kargaları gibi üşüşmüşler yerli halk dağılmış dönen ise çok tedirğin j

Eklentiler

• 8B57EAD0-D5F3-4798-99EA-1687ECAAE005.jpeg
    203,5 KB · Görüntüleme: 55
Bu günlerde geçecek inşallah eserim, yeterki canınız sagolsun

Bunda da vardır bir hayır üzme kendini lütfen başka bir şehirde düzenini kurmaya başladın kızın da orada eğitim alır sehrinde zamanla eski haline döner

Son düzenleme:
Canınız sağolsun canım elbette sokağında rahatça yürüdüğün memleketinde tedirgin olmak çok üzmüştür seni geçecek inşallah bunların hepsi

Rabbim yardımcınız olsun bugünleri unutmak zordur ama gölgede bırakacak çok güzel günleriniz olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…