Düzenli Evimiz & Hayatımız

Valla ben çok sinirliyim eş kişisi hem çok geç geldi hemde arkadaşlarıyla tekrar çıktı.
Çıkma dememe rağmen çok yorgunum çünkü.
Boşver kendini germeye değmez sen üstüne düştükçe daha da zorlaşır çocukları uyuttu isen dinlen uyu biraz

Bende yorgun bir halde yatmays geldim çocukların toplantıları kermesleri ardarda geldi eşim yok şehir dışında malum inşaate git gel kontroller vardı belge işleri neyseki küçük iyileşti bugün iyiydi yoksa bitmiştim hepten evden bir iş yapmadım kermese yemek hazırladım kemdimiz içinde yatağı bile toplamadan geri yatacağım hepinize iyi geceler

Bende yorgun bir halde yatmays geldim çocukların toplantıları kermesleri ardarda geldi eşim yok şehir dışında malum inşaate git gel kontroller vardı belge işleri neyseki küçük iyileşti bugün iyiydi yoksa bitmiştim hepten evden bir iş yapmadım kermese yemek hazırladım kemdimiz içinde yatağı bile toplamadan geri yatacağım hepinize iyi geceler
Hayırlı geceler

Günaydın nasılsiniz
Iyiyim ama koşuşturmalı bir güne başladım yine evi hızlıca topladım bulaşık makinesi ni çalıştırdım birazdan okula gideceğim küçüğün kermesi var büyükler de oraya gelecek öğlen yemeği ni oradan yeriz

Iyiyim ama koşuşturmalı bir güne başladım yine evi hızlıca topladım bulaşık makinesi ni çalıştırdım birazdan okula gideceğim küçüğün kermesi var büyükler de oraya gelecek öğlen yemeği ni oradan yeriz
Şimdiden kolay gelsin çok güzel bir gün olsun

Boşver kendini germeye değmez sen üstüne düştükçe daha da zorlaşır çocukları uyuttu isen dinlen uyu biraz
Yok ya nerde benimkiler geç uyuyor ama o gelince odama geçtim çocukları da ona bıraktım.
Çamaşır vardı asılacak bulaşıkta vardı onları halletmiş.
1 posta da çamaşır katlamış bende sesimi çıkarmadım görünce hoşuma gitti.😁

Ev inşaatı zor değil mi?🥴 Allah kolaylık versin.❤️
Benim de küçük hastaydı antibiyotik başladık artık geçmiyordu hırıltılıda eklendi bayramdan beri burun akıntısı iştahsızlık vardı neyseki toparlıyor gibi.
Bende bittim oruç,bayram temizliği,okul, hastalıklar baktımda kilo vermişim.
İştahsızlık ve uykusuzlukta çok fazla var ben de bu ara🥴

Yok ya nerde benimkiler geç uyuyor ama o gelince odama geçtim çocukları da ona bıraktım.
Ne güzel bak en azından yardım etmiş

Günaydın kızlar..🏵️🏵️🏵️🌼🌼🌼💮💮💮
Deprem olmuş ben uykudayken hafif bir şey hissettim gibi ama pekte anlamadım
Bugün okula göndermim diye düşünüyorum oğlumu ama bilemedim yinede.🙄
Geçmiş olsun canım benim Allah beterinden korusun 🤲🏻
Benim eşim bu işleri yapacaksa haftada bikaç gün dışarı çıkabilir 🙈😂

Ev inşaatı zor değil mi?🥴 Allah kolaylık versin.❤️
Benim de küçük hastaydı antibiyotik başladık artık geçmiyordu hırıltılıda eklendi bayramdan beri burun akıntısı iştahsızlık vardı neyseki toparlıyor gibi.
Bende bittim oruç,bayram temizliği,okul, hastalıklar baktımda kilo vermişim.
İştahsızlık ve uykusuzlukta çok fazla var ben de bu ara🥴
bu evde hiç bir şey yapmıyorum diğer ev yapılırken ne uyku ne yemek yemeye zamanım yok gibiydi bunda ufak defek işler çıkıyor eşim olsa o haleder de başka şehirde çalışıyor .......Geçmiş olsun kendine de iyi bak ihmal etme sağlığını

X