Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bizde zaten eski ev olsun biz yaptıralım içini geniş olsun istiyoruz bakalım nasip.

Yok yaa ne yüzle gelecek. Kızı götürüyor babası işte. Ramazanda iftara gittim bi. Bide bayramda gittim. Onda da gitmeyecektim de ablam iftara gittin bayrama niye gitmiyon git gel dedi öyle gittim 🤭
Hayırlısı canım iyi yapmışsın gitmekle.

sabah evi havalandırıp topladım kardeşim aradı arkadaşı ile bir kahve içelim diye geldi balkonda çamaşır vardı yenisini seriyordum neyse balkon öylece kalsın dedim diğer yerleri süpürdüm toz aldım meğerse balkonda fotoğraf çekilmeye gelmişler 😂 neyse 17 li yaşlar da normal işte

Merhaba canım golgefeslegeni golgefeslegeni 'm. Atamada deprem bölgesini de yazdım ama virgüllerle kaçırdım malesef. Hala bekliyorum yani. Tekrar alım olursa onda giderim gibi duruyor. Sen ne yaptın geçen yıl girdin bizimle nasıl sonuçların? Bu yıl da sizin girme hakkınız var diye biliyorum. İnşallah 2022 puanınla oluyordur 🙏 sizin bölümün kontenjanı artmış diye duydum.
İnşallah olur ek atama canım atanırsın sem de. Evet kontejanımız biraz arttı ama olmuyor benim iyi bir puan alamadım. Bu sene de var öğretmenlik için sene başında düzenli çalışıyordum ama sonra bazı problemlerim oldu epey ara verdim. Bayram sonrası anca yeniden çalışmaya başladım bakalım ne kadar olursa artık.

İnşallah olur ek atama canım atanırsın sem de. Evet kontejanımız biraz arttı ama olmuyor benim iyi bir puan alamadım. Bu sene de var öğretmenlik için sene başında düzenli çalışıyordum ama sonra bazı problemlerim oldu epey ara verdim. Bayram sonrası anca yeniden çalışmaya başladım bakalım ne kadar olursa artık.
İnşallah olacak golgefeslegeni golgefeslegeni m. Bak şu an diyorum ki keşke 2-3 soru fazla doğru yapsaydım da ben de o atananların arasında olsaydım. Bizim sınav 2 yılda bir, insanın psikolojisi bozuluyor bekle Allah bekle. Bir de akrabaların sormaları. İnişler çıkışlar herkeste oluyordur. Temelin vardır illaki, bu yıl bu işi bitireceksin inşallah canım, sana güveniyorum.

Ortaligi topladim
Ebeveyn banyosunu yikadim
Büyük banyoyu yikadim
Wc ve lavoboyu yıkadim
Arka balkonu yıkadim
Ön balkonu yıkadim
Camasirlari topladim katlayip yerlestirdim
Mutfagın tezgah ustü camini sildim
Ocagi sildim
Kahvalti hazirladim yedik mutfagi topladim
Okula gittim geldim markete gittim
Namazlar kılındı
Evi süpürmem lazim ama sabah isten gelen kocacim izin vermiyor :kızgın:
Dedim sen sabah vardiyasina gec halılari kaldırip dip köse süpurüp silecem dedim😂

Selam kızlar👋
Eve yeni giriş yaptım çok yoğun geçti günüm.🥴
Sabah çocukları hazırlayıp çıktık evden sınıf toplantısına katıldım.
Oradan ablamlara geçtik ablamla beraber kaymakamlığa gittik benim yeşil kart çıkmış
Dönüşte markete uğradık oradan yine ablamlara geçtik okul saati gelince kızla beraber
okuldan oğlumu aldım
Eve girince azıcık ortalık toparladım,makinaya çamaşır attım dışardan gelince kıyafetleri genelde yıkamak istiyorum.
Yemek yok onu düşünüyorum çorba var yanına birşeyler yapacağım artık.

Oturma odasına süpürge tuttum
Antre ,salon ,mutfak süpürge tuttum biraz yorulur gibi olunca ara verdim yorgun ve uykulu hissediyorum olmazsa dahiliye ye gideceğim ayrıntılı kan vermeye
Ben de öyleyim kan ilacı kullanıyorum küçük şişe şeklinde olanlardan flakon yani
Bi kaç paket bitirmem lazım ancak etkisini gösterir sanırım.🥴

X