Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydın, hayırlı cumalar kızlar

Bu konu hakkında tekrar tekrar konuşup can sıkmak istemiyorum ama dün açılmış yine konu o yüzden yazma ihtiyacı hissettim. Ben de UcanSupurge gibi kızların siteminin bize olduğunu düşünmüyorum. Uğradıkları haksızlardan dolayı bir tür protesto içindeler diye düşünüyorum. Ama bir yandan da içim buruk çok sevdiğim yakınlarımdan ayrı düşmüş gibiyim. Onlar olmayınca yazmak içimden gelmiyor. Kusura bakmayın. Hakkınızı helal edin.

Herkese merhabalar cumanın hayrı bereketi cümlemizin üzerine olsun RABBİM bizleri iyi niyetli insanlar ile karşılaştırsın

Yoğun bir iş temposundaydim pek gelemedim topiğe aklim ve kalbim buradaydi, sitedeyim dualar bölümünde aktifim.

Bende sizler gibi canı gönülden Nego Bonus Efser JES Aktif Lora M Musluk Suyu nun gelmesini bekliyorum

Günaydın
sadece bir kaç mesaja baktım.
Oturabildiğim vakkit hepsini okuyacağım

Şahsım adına bulduğum piskoloji ağırlığıyla hayata yeniden tutunma yeni şehre uyum sürecindeyim burdaki olayında az bir payı var o yüzden ara verdim

Kızlar hakında bende bir kaç cümleden başkasını bilmiyorum konuları tekrar tekrar açıp sormakta istemiyorum zaten bir faydasıda yok geriye tekrar tekrar konuşuldukca daha derinleşecekler zamana bırakılması gerekir.

Hissettiğim kimseye alınmış bir tavır değil bence tanıdığım insanlar kanıtı olmayan bir durumun önyargısıyla yaklaşmazlar bunun içinde kuruyuda yakmazlar sadece incildiler kırgınlar zamanla iyileşecekler

Selamlar hayırlı cumalar
Merak ediyorsunuz,üzülüyorsunuz haklısınız. Benimde kendimce üzüntülerim var. Böyle durumlarda kendi halimde olmayı tercih ediyorum hep. Çok yazılmış içimizden biri şöyle böyle, kimseyi itham etmiyorum aklımdan da geçirmiyorum biz burada gönül bağı kurduk, ben kalbime bakarım gerisi boş.
Musluk ve Lora yok, Loraya zaten ulaşamıyorum çünkü telefonu bozulmuştu yazmıştı burayada. Sosyal medyası yok bana ulaşmasını bekliyorum bir umut. Umarım iyidir sıkıntısı yoktur.
Araftayım a dostlar anlayın beni ,seviyorum sizi mutlu kalın.

kk birinci noteri
Bonus
Aktif Lora
M Musluk Suyu
UcanSupurge
JES
C Capanin Gururu Teyom
golgefeslegeni
Teneffus Zili
Efser
Tiniminimavihanim
penyez83
sweetgirlcandy
Pinhan
O1deren87
K Kitapkontesi
Nane Limon Kabugu
paeneperfectus
mimesis
Hemsirecik
Tubismavis

Negom özledik valla ama haklısınız tabiki zamana bıraktım ben de ara ara bakıyorum topige okadar gönül bağı baki zaten bizde

Normale döneceğiz zamanla kafa dinlemek de lazım arada .. biz birbirimizi biliyoruz bize bir kırgınlık olmadığınıda biliyoruz az tel çok kitap okuma zamanı şimdilik

Sen ne zaman kendini iyi hisedersen gel biz burdayız

Ayy negosum hosgeldin umarım kizlar gelir bir an önce ve eski günlerimize döneriz. Eksik olunca burada eskisi gibi olmuyor

Canım benim çabuk gelin bizlerde seviyoruz hepinizi buralardayız biz. ben fena dağıldım eşim emekli oldu evde düzen kalmadı acil düzen kurmam lazım moral ve motivasyona ihtiyacım var

Haftasonu nu guzel degerlendir toparlan gel mayısa bomba gibi girelim hepimiz

Hayırlı cumalar..
Kafa dinlemek iyidir doğru zamanda tekrardan burada hep beraber olmak dileğiyle inş.

Özlemisim valla canim seni.
Gorünce heyecanlandim.
Seviyorum seni

Etiketini görünce heyecanlandım nego. Özlemişim. Sen ve diğer arkadaşlarımız iyi olun yeter. En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle.

Toparlanın gelin seviliyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…