Düzenli Evimiz & Hayatımız

İyi yapmışlar Tubiş bakma sen orada yerilen yine belli bir kesim.
Dur demek lazım, ben çok iyi yapmışlar dedim.
Severek izlediğim icjn , tenefusum,yoksa detayıno çözdüm de her dizi aynı ömer farklı mı sanki o da aynı ama işte bakalm yaaa bayram sonrası izlicez artık

Bereketli hayırlı sahurlar bir hüzün kapladı gönlümüzü, gözümüzün nuru on bir ayın sultanı bize veda ediyor
Aynen ya bu sene daha çabuk geçti bizim içinde çok değişik oldu desem yeri sağlık olsun.Allah tutuğumuz oruçtan razı olsun hayrıla bereketiyle şifasıyla uğurlayalım

Severek izlediğim icjn , tenefusum,yoksa detayıno çözdüm de her dizi aynı ömer farklı mı sanki o da aynı ama işte bakalm yaaa bayram sonrası izlicez artık
Tubişim senin izlediğin diziler öyle sanki ben sevmiyorum dizi ama ..gönül daği...güzel günler...gibi aile dizileri de var tv 'de

Çocuklar hasta büyükler kaç senedir baştan sona kadar tutuyordu oruçlarını dün serum takıldı iğne vurul du mide bulantısı var bU gün kaldırmadım sahura iyileşince tutarlar artık küçük daha iyi gibi arada ateşi çıkıyor ama dr birseyi yok yada yeni başladı artarsa getir dedi böyle yorucu zamanlarda eşimin olmaması üzücü bayrama kadar bitirir de işlerini gelir inşallah Yorgun hissediyorum artık kendimi

Geçmiş olsun

Geçmiş olsun

Mavis test yaptin mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…