Düzenli Evimiz & Hayatımız

Dalga geçiyorlar resmen yaaa
Özet yeni bölüm dediler vermediler son dakka sayfalar da hikayeler de yeni bölüm diip duruyo oyuncular offf
Rtük 17:00 da ani karar almış kimsenin haberi yokmuş. Oyunculardan birisi hikayesinde öyle yazmış. Kadına şiddetmiş , hangi dizide yok acaba kadına şiddet aksine burda şiddete boyun eğmeyen ayakta duran kadının üstünde duruldu.

Hitap seklimi bilmiom yani kafama takılıyor acaba saygısızmiyim diye bazen
Helal edin öyle görünüyorsam canlar ,
Tubismavis çok ince düşüncelisin.
İstediğin şekilde hitap edebilirsin benim hanım, canım gibi kimseden beklentim yok.
Bir gün biri ile tanıştığımda bana tokalaşmak için elini uzatıp "Merhaba, ben X Hanım" demişti.
Özellikle isteği olan mahlasına eklesin, daha sağlam olur.

Çok saçma çok hemde

Sağol canım

Yani böyle olması lazım aslında.
Hani titizsen sen de birşey yaparsın.
"Ben titizim sen temizle " olmaz.
Bazı erkekler böyle işte malesef.
Kuzenimde öyle. İlk evlendiği zamanlar işten gelince beyaz çorap giyip evi gezermiş temiz mi diye. Hala da öyle ama biraz daha kendini törpüledi

Kuzenimde öyle. İlk evlendiği zamanlar işten gelince beyaz çorap giyip evi gezermiş temiz mi diye. Hala da öyle ama biraz daha kendini törpüledi
Ay valla ruh hastası resmen. Evine bulaşık makinesi almadı mesela sevmiyorum diye

Ay o neymiş öyle.
Öyle insanla yaşamak zor.

Bulaşık makinesi sevmiyor olmak ne demek yaa Neyini sevmiyor mesela?
Ee kim yıkıyor bulaşıkları? Kendisi yıkıyor demeni bekliyorum şuan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…