Düzenli Evimiz & Hayatımız

Demaaaa
Bahçeli evim olursa bir gün bahçesinde leylak,salkım söğüt, kiraz,kayısı ağacı mutlaka olacak inşallah tabii

Ben taşınırken almistim bimden boy boy. Bütün yorgan yastiklarimi kaldırdı ortadan. Açınca eskisi gibi oluyor her sey

Helloo askomlar, benim banyo su akitiyordu, dun sorunu çözdük. Şimdi benim bu derzler su birikmesinden simsiyah oldu. Bana ne onerirsiniz birde gider yok bu temizlenecek yerde yıkanacak bir sey dokemem
Silinecekse cif ve çamaşır suyu dene

Bizim evimizde bu aralar böyle ben fark ediyorum giderler çok kokuyor.
WC hergün çamaşır sulanıyor Mutfak,banyo öyle.
En nefret ettiğim şeylerden biridir.

Demaaaa
Bahçeli evim olursa bir gün bahçesinde leylak,salkım söğüt, kiraz,kayısı ağacı mutlaka olacak inşallah tabii
Salkım söğüt altında oturmak birbaşka keyifli ama sert rüzgar kırıyor birde çok yaprak döküyor neyse gülü seven dikenine katlanır Inşaallah istediğin gibi bir evin olur

Helloo askomlar, benim banyo su akitiyordu, dun sorunu çözdük. Şimdi benim bu derzler su birikmesinden simsiyah oldu. Bana ne onerirsiniz birde gider yok bu temizlenecek yerde yıkanacak bir sey dokemem
Dökersin niye dökemeyesim siler kurularsın o siyahlıklara çamaşır suyu oluyo en iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…