Düzenli Evimiz & Hayatımız

geçmiş olsun canım ,nasıl oldun
mevsim değişikliğinden herhalde benimde boğazlarım kötü inşallah faranjite çevirmez ben grip olmuyorum hemen faranjite dönüyo :KK43:
Daha iyiyim ablacığım üşüyorum sadece burası çok serin

Sanada geçmiş olsun sıcak bir şeyler iç ise yarıyor 👍🥰

Ben ilaçlarımı buldum bunları içersem ne öksürük ne hapşırık ne burun akıntısı ne üşüme bisi kalmaz 👍👍

Hele Büürme apı tam benlik:sampiyon:

Öğlene kadar bir süper man olurum 👍👍👍 :KK76: :KK76: :21::21::-):-)

20240921_093047.jpg

35 yıllık ömrümde dişlerimin hepsini çektirmek isteyecek kadar ağrı yapan başımı komple esir alan bir grip daha görmedim. :hasta:
Kulak boğaz burun boğaz hepsi etkilenirdi ona alışkınım faranjitin dibini yaşıyorum saniyordum bir de diş çıktı başıma. 🤧🤕🤯🤒
Eşim bile halime acıdı:
-Hadi kalk doktora gidelim dedi
-yok dedim
- hadi kalk paçaya gidelim dedi.
Kalkacak halim de yoktu ki . Gitmedim beni ağrılarımla basbasa bırak ama bir ağrı kesici versen olur dedim dün akşam.
Mandalina almış. 😋🤗Sağolsun.
Boğazımı ayak topuğumu vicksledim yattım uyudum.
Ama bugün dişlerim ağrımiyor şükür.

Son düzenleme:
papatyamm papatyamm abla meltem kızımız nasıl. Cuma günü dr gidecekler diye yazmıştın sanırım aklımda öyle
evet canım dün sonuçlarını almış aradı beni
çok şükür sonuçları şimdilik iyi çıkmış sınır 10 muş onunki 9 çıkmış şimdilik 1 ay ilaç tedavisi vermiş tekrar bakıcakmış küçülme var mı diye çok sevindim inşallah ilaçlarda iyi gelir ameliyata gerek kalmaz
hatırladığına çok sevindim Allah razı olsun :KK36: :anne:

35 yıllık ömrümde dişlerimin hepsini çektirmek isteyecek kadar ağrı yapan başımı komple esir alan bir grip daha görmedim. :hasta:
Kulak boğaz burun boğaz hepsi etkilenirdi ona alışkınım faranjitin dibini yaşıyorum saniyordum bir de diş çıktı başıma. 🤧🤕🤯🤒
Eşim bile halime acıdı:
-Hadi kalk doktora gidelim dedi
-yok dedim
- hadi kalk paçaya gidelim dedi.
Kalkacak halim de yoktu ki . Gitmedim beni ağrılarımla basbasa bırak ama bir ağrı kesici versen olur dedim dün akşam.
Mandalina almış. 😋🤗Sağolsun.
Boğazımı ayak topuğumu vicksledim yattım uyudum.
Ama bugün dişlerim ağrımiyor şükür.
geçmiş olsun canım, havalardan herhalde benimde boğazım baya kötü heralde faranjit oldum :duduk:

geçmiş olsun canım, havalardan herhalde benimde boğazım baya kötü heralde faranjit oldum :duduk:
Sağ ol papatyam 💐 sana da gecmis olsun. Faranjitin doğru düzgün ilacı da yok. Gargara falan var. Tuzlu sirkeli gargara daha çabuk iyilestiriyor beni en iyisini bugün ona başlayayım.

evet canım dün sonuçlarını almış aradı beni
çok şükür sonuçları şimdilik iyi çıkmış sınır 10 muş onunki 9 çıkmış şimdilik 1 ay ilaç tedavisi vermiş tekrar bakıcakmış küçülme var mı diye çok sevindim inşallah ilaçlarda iyi gelir ameliyata gerek kalmaz
hatırladığına çok sevindim Allah razı olsun :KK36: :anne:
Daha iyi olsun İnşaAllah Rabbim tez vakitte kalıcı izsiz şifalar versin aminnnnnn

Geçmiş olsun abla

Sağ ol papatyam 💐 sana da gecmis olsun. Faranjitin doğru düzgün ilacı da yok. Gargara falan var. Tuzlu sirkeli gargara daha çabuk iyilestiriyor beni en iyisini bugün ona başlayayım.
İpek geçmiş olsun sanada canım

X