Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yargı izleyicileri az kaldı yeni bölüme
Ceylini seven var mı Allahşkına.
Saydıra saydıra izliyorum, nefret edilesi bir karakter. Hadsiz, yalancı, ukala, saygısız, işgüzar!!! !! ! ! !

Kustum, gidiyorum
İsmini unuttum ama çok beğeniyorum ne yalan söylim su gibi doğal bi güzelliği var.
Dizide ki karakterini bilemiyeceğim.

Ah kıyamam kuzuya, alerji bela bir illet, tuhafı 40 yaşıma kadar hiç şikayetim olmadı, son beş yıldır çok şeyi eledim hayatımdan, deterjanlar, yumuşatıcılar, hazır gıdalar, fazla toz tutan eşyalar, çok zor alerji ile yaşamak. 40 tan sonra aşı tedavisi uygulanmıyor ama çocuk için yapılabilir, bir araştır istersen. Yetişkinler idare ediyor ondan bundan vazgeçip ama çocuk için çok zor

İsmini unuttum ama çok beğeniyorum ne yalan söylim su gibi doğal bi güzelliği var.
Dizide ki karakterini bilemiyeceğim.
Pınar Deniz
Açıkcası doğal güzelliğini ve oyunculuğunu çok beğeniyorum.
Ama oynadığı karakter çok fena ondan kızgınım yaniii, gıcık bir kız dizide.

Saydıra saydıra izliyorum, nefret edilesi bir karakter. Hadsiz, yalancı, ukala, saygısız, işgüzar!!! !! ! ! !

Kustum, gidiyorum
Bilmiyorum ama çok güzel küfür ediyor içimin yağları eriyor o sinir krizine girince
Pınar Deniz
Açıkcası doğal güzelliğini ve oyunculuğunu çok beğeniyorum.
Ama oynadığı karakter çok fena ondan kızgınım yaniii, gıcık bir kız dizide.
Evet biraz fevri sakin kalsa her şey daha güzel olacak ama

Dün ve bugün aynı şeyler yaptım

Evi havalandırdım
Wc yıkandı
Yatağımızı topladım
Banyoyu yıkadım
Kahvaltı hazırladım mutfağı topladım
Akşam yemeği hazırladım topladım
Bulaşık makinesi çalıştırıldı yerleştirildi
Ocağı sildim
Mutfağı süpürdüm

Bende dizi izlemeyenlerdenim yıllardır ki bunu gönül dağı bozdu izlediğim tek dizi cuma ile pazar günü için baktım ne izlerim diye bakıyım yargı ya
Bende çok izlemem Gönül Dağı izliyorum bu ara çok üzüyor o da ya dün izlemedim. İki üç dizi var ,genelde film izlerim ya da yabancı dizi.

Kustum, gidiyorum
Aaa lütfen Ilgaz duymasın küser

Şu diziler 1 saat olsa uzun uzuuun uykum geliyor sonunu izleyemiyorum hiç
Diziler 1 saat olsa dizi sektörü çağ atlar.
Ama nerdeee.. Sinema formatında 2 buçuk saat, sen ona bak o sana baksın, sen ona bir daha bak, o sana bakmasın, müzik çalsın, çalsın çalsın, olayları sündür sündür uzat derkeeenn ne mantık kalıyor ne heves ne kalite..
Ah bana soracaklar da işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…