Düzenli Evimiz & Hayatımız

Diziler 1 saat olsa dizi sektörü çağ atlar.
Ama nerdeee.. Sinema formatında 2 buçuk saat, sen ona bak o sana baksın, sen ona bir daha bak, o sana bakmasın, müzik çalsın, çalsın çalsın, olayları sündür sündür uzat derkeeenn ne mantık kalıyor ne heves ne kalite..
Ah bana soracaklar da işte🤓
Hint dizileri gibi gına getiriyorlar🤣
O yüzden 2 buçuk saatte açar bir film izlerim kafasındayım

Sen seversin zaten o karakteri tam senlik asabi deli fişek Eki Görüntüle 3138815
Evet sevdim🤣🤣 sinirlenince hanım hanımcık sinirlenmiyor son derece doğal sinirleniyor bence sinirlenmek dediğin öyle olmalı ortalığın içinden gecmelisin :rolleyes:

Ayy şaka bi yana hiç güzel bir şey değil aslında frenlemek lazım 😑 bundan önceki telefonumu yere vura vura kırmaya calismisligim var neyime güveniyosam bazen gözüm dönüyor gercekten🤦🏼‍♀️ garibime hiç bir şey olmadı maşallah dayanikliymis:KK53:

Evet sevdim🤣🤣 sinirlenince hanım hanımcık sinirlenmiyor son derece doğal sinirleniyor bence sinirlenmek dediğin öyle olmalı ortalığın içinden gecmelisin :rolleyes:

Ayy şaka bi yana hiç güzel bir şey değil aslında frenlemek lazım 😑 bundan önceki telefonumu yere vura vura kırmaya calismisligim var neyime güveniyosam bazen gözüm dönüyor gercekten🤦🏼‍♀️ garibime hiç bir şey olmadı maşallah dayanikliymis:KK53:
Birine çok benziyor :ıslık:

Merhaba. Dün kızımı uyuturken ben de uyumuşum, bildirim yapamadım. Birkaç gün daha kayınvalidemlerdeyiz. Kayınvalidemler evde yok, köydeler. Dede hala yoğun bakımda ama bilinci yerindeymiş. Ameliyatı ertelenmiş, bugün olacaktı.
Eşimin kardeşi, eşim, ben, bir de bizim cimcime takılıyoruz öyle.
Bugün;
🔸Yatağı ve eşimin yattığı koltuğu topladım,
🔸Eşimle birlikte kahvaltı hazırladık,
🔸Kahvaltı sonrası mutfağı topladım, elde yıkanacakları yıkadım,
🔸Bulaşık makinasını çalıştırdım,
🔸Dün yıkanan çamaşırları topladım,
🔸Dört makina çamaşır yıkandı,
🔸Kuruyanlar oldukça topladım, katladım, bizimkileri valize koydum,
🔸El havlularını değiştirdim,
🔸Bulaşık makinasını boşalttım,
🔸Mutfağın yerini sildim,
🔸Yemekler eşimden. Yemek sonrası mutfağı topladım,
🔸Akşam üstü kızımı gezdirmeye çıkardık. Bir saat yürüdük, kedileri sevdik, oynadık.

Şimdi kızı uyuttum. Bugün bizim tanışma yıldönünümüz. 12. yılımıza giriyoruz inşallah. Balkonda çay içeceğiz eşimle. 🙈🙈😍

Ay kizlar bugün cok yoruldum hemen yazim😁
Sabah direk mak.camasir attim serdim katladim yerlestirdim
Çocuklar dunkü yaptığım çorekten yine istediler hamur yogurdum yaptim yedik
Bütün evin camlarini sildim ve butun perdeler yikandı.sagolsun oğlum asti hep🤗
2tane fransiz balkonun mermerleei silindi
2 balkon yıkandı mermerleri silindi
Yangin merdiveni kapısini sildim
Mutfagin stor perdesini sildim
Evi süpurdüm koltuklari süpürdüm
Kizin odasinin şeklini degistirdik
Tozları aldim
Ebeveyn banyosunu yikadim
Kizi yikadim
Dus aldim.
Aksama kadar sürdü ya .camlarim çok fazla ve boydan hepsi.perdelerde mis oldu cok şükür
Yarin evi silerim.pazara falan gidecem.salida insallah mutfak dolaplarini dökücem

Ah kıyamam kuzuya, alerji bela bir illet, tuhafı 40 yaşıma kadar hiç şikayetim olmadı, son beş yıldır çok şeyi eledim hayatımdan, deterjanlar, yumuşatıcılar, hazır gıdalar, fazla toz tutan eşyalar, çok zor alerji ile yaşamak. 40 tan sonra aşı tedavisi uygulanmıyor ama çocuk için yapılabilir, bir araştır istersen. Yetişkinler idare ediyor ondan bundan vazgeçip ama çocuk için çok zor😔
Şehir hayatı bizleri bu hale getirdi bence.😞 Sana da şifa diliyorum Allah tan.🙏
Sezeryan doğumlarda genelde daha çok olurmuş alerjik bebekler benim de doğumlarım sezeryan😐

İyi akşamlar canlar nasılsınız
İyi akşamlar canım☺❤ Çocuklar uyudu köşe koltuğumda uzandım şimdilik benden iyisi yok.😁
Kaç gündür hastalıklarla boğuşuyoruz.Senden ne haber?
Sahi senin anneni soracaktım ben yoğunluktan unuttum annenin ameliyatı nasıl geçti?İyi mi son durumu nasıl?☺
Bonus Bonus senin kv den nasıl oldu? Inş.daha iyidir🙏

☀️Pazar günü geç uyandım. Ev ve mutfak toplu olduğu için direk kahvaltıya giriştim.
☀️Kahvaltı hazırladım.Patates kızartması olduğu için aspiratör ve ocak mis gibi temizlendi.
☀️Bulaşıklar makineye yerleştirildi.Makine çalıştırıldı.
☀️Buzdolabının içi düzenlendi temizlendi.
☀️Yataklar toplandı.
☀️Giyinme odası toparlandı.
☀️Banyo wc temizlendi.
☀️Yüz ve vücut havluları değiştirildi.
☀️Ev süpürülüp silindi tozlar alındı
☀️Aynalar silindi.
☀️Akşam yemeğimizde var.
Hepinize mutlu geceler 😍

X