Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bende bonus falan beğenmedi sandım 😂😂

images

sağol canım bakayım
Sigara böreği yapmamaya tövbeliyim bir keresinde kızartırken üzerime patladı çok kötü yandım o yüzde isteyene küçük bir hatırlatma yapıp ortamdan toz duman oluyorum :KK70:
Sonra patlama sebebinide öğrendim yağlı peyniri fazla olursa patlıyormuş bu bilgiyi bildiğimden evdekilerin haberi yok :sus:
Acemi gibi işler edirsin bu ara börek sormak falan :KK45:

Hepinize çok teşekkür ederim dualarınız için.

Bir buçuk aydır hafif hafif kanama varmış. Yeni bir şey değilmiş aslında. Pazar gününe kadar beklemeyi uygun görmüş doktor. Tek yapabileceği biriken kanı boşaltmakmış. Başka bir şey yapamam, kaldıramaz demiş.
Eşim de beklemeyecek köyde pazar gününe kadar, bu gece gelecek.

Çok geçmiş olsun canım

Migrosta cilt bakım ürünlerinde kremlerde boyalarda deterjanlarda indirim var. Hele cilt ürünleri çok iyi fiyata kaçırmayın ihtiyacı olan varsa.
Ben aldım yedek yaptım 2 tane de rinso sıvı aldım. Almak isteyen olursa diye haber verim dedim
Türkiye’ye gelince seninle indirim kovalamak isterim bonusum ne dersiinn:KK73:

Canlar gece sabah ererken dua ettim hepinize 😍🙏❤️
:anne: :KK36: Jesikommmm bende tamm dua ederken mesajını gördüm banada bir tinimini nasip eylesinn Rabbim bekleyen isteyen herkesee🤲🏻
Hamile olan ve yavrusunu kucağına almış olanların Rabbim evlatlarını kötülüklerden korusun 🤲🏻❤️❤️

:anne: :KK36: Jesikommmm bende tamm dua ederken mesajını gördüm banada bir tinimini nasip eylesinn Rabbim bekleyen isteyen herkesee🤲🏻
Hamile olan ve yavrusunu kucağına almış olanların Rabbim evlatlarını kötülüklerden korusun 🤲🏻❤️❤️
Canim benim canimmmm insallah minnosum insallah tez vakitte beraber buyutuyor oluruz yavrularimizi. 🙏❤️

X