Düzenli Evimiz & Hayatımız

_rose_ canım tesadüf temizlik ile ilgili konu açtığını gördüm bu topiğe gel
Burada herkes günlük yaptıklarını yazıyor

Çalışan, okuyan, çocuğu olan arkadaşlar var

İnan motive olacak kendine bir düzen oluşturacaksın

3 aydır düzenli takip ediyorum ve hayatim daha kolaylaştı iş yapmak bile zevkli hale geldi

başta Nego Olmak üzere herkesten ilham alacaksın

K Kitapkontesi orta boy kuranın yanında böyle normal kitapların yanında böyle duruyor büyüklüğünü anla diye atıyorum.

Sayfalar çok ince olduğundan arkadaki yazılar görünüyor anla inceliğini.
Ama okunuşu çok kolay

Eklentiler

• 16643669737437873064120063870457.jpg
    104,3 KB · Görüntüleme: 30
  • 16643671295103575741463990789857.jpg
    88,6 KB · Görüntüleme: 32
  • 16643673019726379975502679515558.jpg
    94,4 KB · Görüntüleme: 34
  • 16643673822316481876958562962457.jpg
    118,7 KB · Görüntüleme: 31
Bu benim icin yeterli olur. Bi bakim internetten simdi. Cok tesekkur ederim Bonus

Bu cep boy olarak mi geciyo

Ayy daha ayakkabımı bağlarken kv merdivende çantasını al o taşıyamaz diyor. Sinirlerimi zıplatan bi türden eşimin annesi hiçbir konuda onunla anlaşamıyorum
Benim çocuğumu benden daha çok düşünüyor güya
Ağır olduğunda taşırım sorun değil ama evet normalde onun taşıması daha uygun sorumluluk kazandırılması lazım.
Hayatımda annemin ne çantamı taşıdığını ne ağzıma yemek verdiğini ne de ödevini yap dediğini hatırlamıyorum.Ki sınıfın en çalışkanıydım
Bilmiyorum bu nesile nasıl sorumluluk öğretilir benim neneler ve dedeler çok müdahil.
Ha sanki benden daha çok düşünüyorlarda çocuğumu kimse anneden daha çok düşünemez.

Olur bakarım inş. çelikte gördüm ama içi termos gibi değilse nasıl olur ki o da kışın suyu soğuk tutar gibi.
Çelik aldık üst kısmı sert plastik orayı kırdı küçük oğlan hemde ezdiler hep çelik kısmını çokta pahalı alma yazık olur parana. 80 mi neydi geçen yıl bu yıl olmuştur iki katı.
Tuper var ya onun yumuşak plastik olanı var bir tane üst kapağını kaybetmiş olsalarda en sağlam o oldu yıllardır duruyor. O tarz bakabilirsin.

Ah canım o çantaları nasıl taşısınlar ben taşıyorum boyun fıtığım coşuyor onlar küçücük omurgalarına yazık ya büyük kendi taşıyorda küçüğün kendinden ağır çantası

Merhaba. Sabahtan beri su kesik, hala gelmedi. Uyandığımdan beri de midem çok bulanıyor. Dün sabah da bulanıyordu. Bir şey yapacak halim yok nego. Uyanınca;
Yatağı topladım,
Kızıma ve kendime kahvaltı hazırladım,
Bulaşıkları öyle lavaboya bıraktım,
Mutfağı süpürdüm,
Çamaşırları toplayıp, yerlerine koydum. Ödev tamamlandı.

Kendimi zorlayarak kızımla oynamaya, kitap okumaya çalışıyorum.

Miskinliğimi az da olsa üzerimden atıp kalktım.
Sabah işleri ve kahvaltıdan sonra baya bi yattım
Süpürge açtım
Oğluşu uyuttuktan sonra çamaşır katladımÜtü yaptım
Mısır koydum düdüklüye, haşlansın
Çorba yaptım
Mutfağı misledim, ocak, dolap yüzleri vs
Eşim balık alacak, onu da o yapar ben de salata yaparım
Daha bişey yapmam, enerjisizim.

Yemekten söz etmişsiniz. Hiç kilo problemim yok maşallah diyim ama bu yaz 4 kilo aldım. Yakında görümcemin düğünü var, elbisemin daha güzel durması açısından o kiloları vermeliyim. Doğru düzgün bişey yemiyorum gündüz Diyet nasıl yapılır nasıl kilo verilir hiç işim olmamıştı açıkcası Böyle aç kalarak hem halsiz düşüyorum hem de saçmalıyorum sanırsam
Yemek yapmayı severim ama temizliği daha çok severim. Birileri yapsın ben bulaşığını yıkayayım mesela bunu tercih ederim
Öyle işte. Bugun de böyle oluversin bakalım.

Sabahın köründe üniversite hastanesine gidip diş tedavim için başlangıç yaptım. Buzdolabını boşaltıp temizledim bugün. Diğerleri rutin sayılır. Kahvaltı bulaşık vs.
Bir sürü çöp attım. Buzdolabından da attım bazı şeyler.
Banyoyu temizledim.
Güneş batmak üzere, şimdi de makineye çamaşır atarım oh mis.
Akşama da yulaflı tost deneyeceğim yemek için. Sonra da güzel bir film bulursam izlerim, bulamazsam çay demler kitap okurum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…