Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yumuşak plastik olanlardan al kırılmaz

Ogluna cantasini ve diger malzemelerini kendisinin tasimasi gerektigini anlat canim.cocuklari rahata alıştırmayın diyor ogretmenler,kendi esyasini kendi tasisin,sorumluluk bilsin. Biz de ilk sulugumuzu kirdik hafta basinda alt kismi aluminyum,agiz kismi sert plastik olandan aldik,bi suluk bile ne kadar pahali artik
Onu akşama yapıcam çocuklara
Benim menumde de kofte patates var bugun,oglum hamburger istedi de ev usulu yapicaz bsyler

Üzülürüm yerim, sevinirim yerim, sinirlenirim yerim, hasta olurum yerim , canım sıkılır yine yerim bilmemki iştahım kesilsin
Valla bende ya millet depresyona giriyor yemeden içmeden kesiliyor. Bende Allah ne verdiyse. Valla bi hamilelikte yiyemedim işte

Hellllööoo, gunluk isleri yaptim sayilir, kurutmada bi sepet çamaşır var kuruyor suan onlar cikinca toplu katlama toreni olacak kek yaptım attim fırına komsumla parka cikacagiz
Kurutma makinesi de alınacaklar listemde dişimi sıkarsam çocuklar alacak büyüyünce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…