Düzenli Evimiz & Hayatımız

Sakinleş hemşiremm bazen bu erkekler çok boşboğaz konuşabiliyor

Kime demiş kendi akrabalarına mı?
O dedi diye gitmek zorunda değilsin ya. İşim çıktı ya da hastayım de. Yalan da değil fıtığın varmış.
Çok kıyamıyorsa kendi gidip yardım edebilir.

Kime demiş kendi akrabalarına mı?
O dedi diye gitmek zorunda değilsin ya. İşim çıktı ya da hastayım de. Yalan da değil fıtığın varmış.
Çok kıyamıyorsa kendi gidip yardım edebilir.
Akrabasi olsa iyi, 2 aydir tanıdığı birileri gelemem belim agriyor dedim. Sonra aramis yemege alabilirmiyiz diyor benim kocam saf yemin ediyorum, alamayiz o kadar insana yemek yapamam dedim kapattim.

Okulda maç yapmak neden yasak Bizim okulda maç turnavaları olurdu.
Ama 'çok tatlı yazmış yahuu
Çok koşuyor inanılmaz terliyor ve her seferinde akşamına öksürük başlıyor küçüklükten o konuda hassas. Beden derslerinde sadece bir ders basketbol oynayabilir onda da kağıt havlu koyuyor öğretmeni başka oynayamaz

Akrabasi olsa iyi, 2 aydir tanıdığı birileri gelemem belim agriyor dedim. Sonra aramis yemege alabilirmiyiz diyor benim kocam saf yemin ediyorum, alamayiz o kadar insana yemek yapamam dedim kapattim.
Amaan üzme kendini erkek kişisi işte hepsi aynı
Benim koca da öyle bi de kendini neredeyse perişan eder insanlar için. Dostları için herşeyi yapar yorgunda olsa gider yapar yani kendine hiç acımıyorsun derim bende.

Yaa kıyamam seviyor futbolu ama öksürüyor demek ki.☺
Belki büyüdükçe geçer de doya doya oynar inş.
Yeğenim de öyle alerjik astım öksürük atakları başlıyor özlellikle terleyince.

Adam kendini bıraktı benide suruklemeye çalışıyor, manyakmidir nedir

Yazdığım liste de sadece
Aspiratörü silmek ve çamaşır katlamak kaldi.
Yoruldum.
Bugün yapmasam mi acaba diyorum. Kendi kendime
️Patlican kabak biber Dolması yaptım
️ un kurabiyesi yaptım.
️Evimi sildim.
️Nevresim takımıni değişip kirlileri yıkayıp astım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…