Düzenli Evimiz & Hayatımız

Sağol canım Rabbim korusun tüm çocukları inş.
Bizim kızda gülümsüyor ama hiç tahmin etmediğim kadar çok insan yanağını falan sıkıyor buranın insanı daha sıcaktır akdeniz insanı sıcak olur derler.
Ama şiddet çok fazla ara ara birilerinin öldürüldüğünü sürekli duyuyoruz.Normalleştirildi yazdığın gibi diziler filmler normalleştirdi zorbalığı mafyalığı.

Günaydınnnn kızlar..
Kafama takılanlar oldu pek uyuyamadım geç kahvaltı yaptık patates kızarttım oğlanın yoğun istekleri üzerine.Ketçap sıkıp yiyor en hoşlanmadığım şeylerin başında ketçap geliyor oğluş için almaya başladım bi süredir az biraz barıştı yıldızlarımız kendisiyle

Canım helal gıda satılan yerlerden ketçap mayonez alabilirsin ben kızıma krakerdir gofrettir ordan alıyorum katkısız helal ürünler

Nego doğum günün kutlu olsun. Allah sağlıklı ve mutlu bir ömür nasip etsin

Nego doğum günün kutlu olsun canım ❤ sağlıklı huzurlu mutlu nice güzel günlerin yılların olsun

Günaydınlar Negoşum Nego iyikii tanıdık senii sevdiklerinle nice güzel sağlıklı yaşların olsunn

Nego doğum gunun kutlu olsun Rabbim sevdiklerinle hayirli bir ömür nasip etsin sana

Nego ailenle bir ömur mutlu ve huzurlu yasamanı dilerim

Nego başkanım doğum günün kutlu olsun ailenle birlikte nice mutlu sağlıklı senelere

Nego doğum gününmüş bugün, musmutlu yaşların olsun, Rabbim yuvanda güzelliklerle, hayırlı, sağlıklı bir ömür nasip etsin

Nego doğum günün kutlu olsun canım. Rabbim hayırlı uzun ömürler versin insaAllah. Bundan sonraki hayatın imanlı sağlıkla huzurla basarıyla geçsin insaAllah

Herkese günaydın mutlu huzurlu hafta sonları
Nego Canım güzel yaşların olsun sağlıkla huzurla ailenle birlikte.. doğum günün kutlu olsun

Kalbi güzel kadın

Nego negoss iyiki dogdunn, ailenle nice mutlu senelerin olsun inşallah

Doğum günün kutlu olsun negocum :)

Nego canım ablam hayatımda çok büyük yerin oldu seni çok seviyorum iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun pasalarinla ve ailenle musmutlu bir ömrün olsun inşallah

Doğum gününüz kutlu olsun Nego Hanım (etiketleyemedim.)
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun sizlerden amin güzel dualarınıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…