Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kızlar geçen gün oğlumu babaannesine bırakıp pazar alışverişi yaptık eşimle.Bugün duyduklarım beni şok etti.
Oğlum aşağıya inmiş kv de terastan bakınıyormuş bizim oğlanı 5 kişi araya almış ondan bir yaş büyükler sanırım.
Biri karnına yumruk atmış biri itelemiş peşine vermişler.
Sonra kv inemedim diyor hemen o anda.Benim kuzenim müdahale etmiş az kalsın motorsiklet çarpıyormuş son anda kılpayı Allah korumuş.😔
O kadar üzüldüm ki çocuklarım konusunda kimseden yardım almıyorum tek başınayım bi gün emanet ettim olana bak.🤦‍♀️
Sokakta 5 kişi oğlana kafayı takmış durumda benim ki naif bi çocuk kavga hır gür bilmez.Yetiştirilme tarzları farklı ne yapcam bilemiyorum ya bi gün kafasını bi yerlere çarparlarsa o zaman kim hesap verecek.
Konuştuk olmuyor buranın yapısı bu çocuklar sokakta annelerin ilgilendiği filan yok.🤦‍♀️
Çok geçmiş olsun canım dün giremedim platforma. Rabbim yasatmasın bir daha Allah muhafaza küçük daha kafasını çarpsa sarsılacak çocuk. Gerçekten şiidetle büyüyor çocuklar ben onun farkına vardım diziler oyunlar herşeyde şiddet var oldu artık. Çocuk büyütmek çok kolay yetiştirmek çok zor. Doğurmak en kolayı oldu artık yetiştirmek yetiştirebilmek asıl mesele maalesef gün gittikçe geriden geriye gidiyor. Anlayıs yok nezaket yok güler yüz yok eee çocuklar kimden öğrenecek bunları.
Biz çarşıya gidiyoruz kızımla, etrafına çok bakınır böööyle her geçtiğimiz insana bakınır. Ya Allah'ım bir Allah'ın kulu bakıp da tebessüm etmiyor. Yanlıs anlasılmasın çocuğuma neden tebessüm etmiyorlar demiyorum ya bir bebek bu, çocuk kaybolana kadar izliyor. İnsanlar hangi ara böyle oldular anlayamadım. Merhamet sevgi toplumdan eksildikçe şiddet yerini almaya basladı e bunlar çocuklara yansıyor haliyle

Aha bele yuvarlandım😂

En güzeli sivitimmm bendee böyleyimmm😁😁😁
tired-cat.gif

Nego Nego Topiğimizin gülü doğum günün kutlu olsun ❤
Allah yavrularınla güzel günler göstersin sana ❤

732ae95ed0fc8ebc896752c2d9c14df5.jpg

Ne olursa olsun doğum günlerini kutlamaktan vazgeçme.
Her şey Allahtan diyecek sözümüz yok sen zaten çok bilinçli bir insansın.
2 yıl olmuş senin için çok zordu burdan okurken o günlerde biz bile çok zorlandık elimiz kolumuz kalkmadı.
Amca hastanedeydi bi gün önceden bende doğum gününü kutlarız biraz kafan dağılır neşelendiririz seni diyodum ama öyle olmadı okuduğum mesajı unutmuyorum tekrar tekrar okumuştum.

Bende 3 ay sonra aynı imtihandan geçeceğimi nereden bilecektim...

Babacığına Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

Kızlar bsy sorcam size kuzum daha küçük çalısmayı düşünmüyorum bir süre daha. Evden bsyler yapmayo düşünüyorum nette evde paketleme işleri var bilginiz var mı işkur üzerinden de başvuru yapılıyormus bilgisi olan yazabilir mi
Çoğu sahtekar çıkabiliyormuş önden para isteyenler vs dikkatli ol canım İŞKUR üzerindense bi sıkıntı yaşamazsın inşallah
Nego Nego Topiğimizin gülü doğum günün kutlu olsun ❤
Allah yavrularınla güzel günler göstersin sana ❤

Eki Görüntüle 3134660

Ne olursa olsun doğum günlerini kutlamaktan vazgeçme.
Her şey Allahtan diyecek sözümüz yok sen zaten çok bilinçli bir insansın.
2 yıl olmuş senin için çok zordu burdan okurken o günlerde biz bile çok zorlandık elimiz kolumuz kalkmadı.
Amca hastanedeydi bi gün önceden bende doğum gününü kutlarız biraz kafan dağılır neşelendiririz seni diyodum ama öyle olmadı okuduğum mesajı unutmuyorum tekrar tekrar okumuştum.

Bende 3 ay sonra aynı imtihandan geçeceğimi nereden bilecektim...

Babacığına Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
Nice sağlıklı mutlu yaşlara Nego Nego Nur cennet olsun inşallah babanın mekanı güzel evlat yetiştirmiş

X