Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydın kızlar..
Cumamız mübarek olsun
Her yer her yerde ben bitik durumdayım çocuklar hiç durmuyor fazlasıyla tempoluyuz bu aralar.
İşler hep sarkıyor düşünmek istemiyorum yoksa sinirlerim oynuyor.

Bende yeni toparlıycam gel 12 ye kadar turlayalım evi

Geçmiş olsun ayağına. Kedi içinde üzüldüm

Yani ortalama haftada bir diyebilirim yüzden siliyorum oraya da bez atıyorum

Kızlar geçen gün oğlumu babaannesine bırakıp pazar alışverişi yaptık eşimle.Bugün duyduklarım beni şok etti.
Oğlum aşağıya inmiş kv de terastan bakınıyormuş bizim oğlanı 5 kişi araya almış ondan bir yaş büyükler sanırım.
Biri karnına yumruk atmış biri itelemiş peşine vermişler.
Sonra kv inemedim diyor hemen o anda.Benim kuzenim müdahale etmiş az kalsın motorsiklet çarpıyormuş son anda kılpayı Allah korumuş.
O kadar üzüldüm ki çocuklarım konusunda kimseden yardım almıyorum tek başınayım bi gün emanet ettim olana bak.
Sokakta 5 kişi oğlana kafayı takmış durumda benim ki naif bi çocuk kavga hır gür bilmez.Yetiştirilme tarzları farklı ne yapcam bilemiyorum ya bi gün kafasını bi yerlere çarparlarsa o zaman kim hesap verecek.
Konuştuk olmuyor buranın yapısı bu çocuklar sokakta annelerin ilgilendiği filan yok.

Cocuklari biliyorsaniz aileleriyle gorusun bence

Allah yardımcımız olsun çocuk büyütmek çok zor bu zamanda sürekli gözümüz üstünde oluyor kimseye güvenilmiyor ki aileleri ile konuş ama işe yaramaz bende adanada yaşadım çoğu aile ilgisiz çocuğuna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…