Düzenli Evimiz & Hayatımız

Eltimin kızı Düğün gecesi bir kız oğlanla olan mesaj atmış tüm yazışmaları filan.
Oğlanda takıntılı bir kız işte diye kızı ikna etmiş.
Senin huzuru kaçırıyor demiş.
Geçen gün tekrar yakalamış.il dışında yarın kızı alıp gelecekler

Ah yaa istemiyorum ağzımdan beddua çıksın tövbe yarabbim
Evlat ne zor büyüyor, madem var böyle işlerin milletin evladını ne diye ziyan edersin müptezel herif, hiç mi Allah korkusu yok bu insanlarda anlamıyorum, gerçekten çok üzüldüm :KK43:(

Ah yaa istemiyorum ağzımdan beddua çıksın tövbe yarabbim
Evlat ne zor büyüyor, madem var böyle işlerin milletin evladını ne diye ziyan edersin müptezel herif, hiç mi Allah korkusu yok bu insanlarda anlamıyorum, gerçekten çok üzüldüm :KK43:(
Rabbim bizi bizlerden iyilerle karşılaştırsın 🤲🏻

Dün eltim kv olurmu olmaz mı diye bir ağız dedi
Bende elin hasta ruhlu delisini anası babası akıllı edememişler siz mi adam edeceksiniz dedim.
😔
Böyle konularda fikir söylemekte çok sağlıklı değil keşke yorumsuz kalsaydın sonra sana sıkıntı çıkarabilirler.

Gecen hafta cenaze vardi gelemedim pek. Cogunluk bizim evde kaldi. Yemin ederim şoku atlatamadan evde olanlara şahit olunca ölen yakınıma üzülemedim. Ölenin çocukları bizim salonda bi kavgaya tutustu daha 2 gun gecmemis. Biri diyor annemin altinlari sende digeri diyor saati sende rezillikti. Esim bi ara ayip olmasa hepsini yollarım dedi. Ben de ayip mayip yok defolup gidip otelde kalsinlar. Annesine üzülmek bir yana benim kadar aglayan olmadı. Rezillik otesiydi. Gönderdim evimde sorun istemiyorum dedim. Üstüne birde bana laf edecek oldular eşim acınız var susuyorum ama eşime sesinizi yukseltemezsiniz deyince bunlar çıkıp gitti 2 si. Diger tanidiklardan kalanlar 1 hafta bizdeydi 4 kisi. Allah var bana is yaptırmadi kimse. Sen bebege bak dediler. Ama iste insan yoruluyor . Ne diyeyim valla negoya yazdığımda daha şoku atlatamamistim üzüntüden iki goz iki cesme ama yasanan olaylardan sonra sanki kafama vurdu biri çekiçle o kadar yıldım. Neyse şükür atlattık dün son misafir de gitti.
Basın sağolsun Rabbim bir daha yasatmasın böyle şeyler insaAllah.

Böyle konularda fikir söylemekte çok sağlıklı değil keşke yorumsuz kalsaydın sonra sana sıkıntı çıkarabilirler.
Uzlaşma yolu olurmu diye iklemde kalmışlar
İşin içinde buna şahit olan benim oğlum var o gece oğlum bu tartışmaya şahit olmuş
Kesin olmasa ağzımı açmazdım.
Hatta oğlum abla gitmek istiyorsan gel seni götüreyim demiş sonra oğlan ikna cabasına girişmişş
Tüm hesapları kapatmış sonra tekrar açıp
Devam etmiş .

X