Düzenli Evimiz & Hayatımız

🌻Yatakları düzelttim.
🌻Kahvaltı hazırladım.
🌻İki sepet çamaşır katladım yerleştirdim.
🌻Koltuk örtülerini çıkardım makineye attım.
🌻Mutfağı topladım.
🌻Örtüleri astım bir makine çamaşır daha attım. 🌻Halıları fırçalayıp topladım.
🌻Salon camlarını sildim.
🌻KKoltuktaki lekeli yerleri sildim.
🌻Öğlen için patates kızarttım, cacık yaptım, kavun karpuz dilimledim. Akşam için tavuk çıkardım pilav yapıcam. Mercimek çorbasını pişirdim.
🌻Öğlen çocukları aldım gerirdim yemeklerini verdim geri götürdüm. Bir yere uğradım.
🌻Eve gelip evi süpürdüm,sildim.
🌻Küçüğü almaya gittim öncesinde bir yere uğradım işimi hallettim.
🌻Okul çıkışı çocuklar parkta oynadı bizde sohbet ettik.
🌻Eve geldik tavuğu ocağa koydum.
🌻Bulaşıklıktaki kapları yerleştirdim.
🌻Çamaşır astım.
🌻Halıları serdim.
🌻Koltuk örtülerini taktım.
🌻Tuvaleti cifledim.
🌻Bir şeyler atıştırdım.

📌Ödev zamanı🥴
Allah sabir versin nasil gidiyor odevler

yatmak-uyumak.gif

Geridennnn gelennn bennnn:KK14::KK14::KK14:

Gecen hafta cenaze vardi gelemedim pek. Cogunluk bizim evde kaldi. Yemin ederim şoku atlatamadan evde olanlara şahit olunca ölen yakınıma üzülemedim. Ölenin çocukları bizim salonda bi kavgaya tutustu daha 2 gun gecmemis. Biri diyor annemin altinlari sende digeri diyor saati sende rezillikti. Esim bi ara ayip olmasa hepsini yollarım dedi. Ben de ayip mayip yok defolup gidip otelde kalsinlar. Annesine üzülmek bir yana benim kadar aglayan olmadı. Rezillik otesiydi. Gönderdim evimde sorun istemiyorum dedim. Üstüne birde bana laf edecek oldular eşim acınız var susuyorum ama eşime sesinizi yukseltemezsiniz deyince bunlar çıkıp gitti 2 si. Diger tanidiklardan kalanlar 1 hafta bizdeydi 4 kisi. Allah var bana is yaptırmadi kimse. Sen bebege bak dediler. Ama iste insan yoruluyor . Ne diyeyim valla negoya yazdığımda daha şoku atlatamamistim üzüntüden iki goz iki cesme ama yasanan olaylardan sonra sanki kafama vurdu biri çekiçle o kadar yıldım. Neyse şükür atlattık dün son misafir de gitti.
ALLAH rahmet eylesin canım başınız sagolsun

Maalesef yalan dünya için değmeyecek şeylere insanlar tamah ediyor

Bugun yaptıklarım
Uyandık direk kızımı okula bıraktım
Eve geldim
Yatakları topladım
Evi topladım epey dagınıktı
Dun nevresim degısememıstım bugun degıstırdım
Çıkanları yıkadım astım katladım yerlerine koydum
Kızım gelmeden yemekleri yaptım
Sonra alışverişe çıktım o fiyat ne oyle sok oldum geldim :KK70: kendime kıyafet bakmaya korktum topuklarıö agrıyor hıc alısık degilim bu tempoya :KK70:

Merhaba. Dün girip yazamadım sayfaya. Cumartesi günü eltilik müessesine giriş yapıp geldim. 😅 Allah mutlu, huzırlu, sağlıklı bir yuva nasip etsin inşallah herkese. :)
Günübirlik uzun yol gidip gelmek yormuş beni çok. Bu ayın mastitini de oldum. 😞 Sabah kızım uyandıktan sonra eşime verip akşam altıya kadar uyudum. Bir emzirmek için uyandım. Biraz iyi geldi dinlenmek.
Nego makinada kızımın kıyafetleri yıkanıyor. Bitince onları bir asarım. Başka da bir şey yapacak halim yok zaten.

X