Düzenli Evimiz & Hayatımız

O hataya yine düşmez umarım kayınvaliden
Düştü nego. Daha da şok düşecek. Temmuz ayında kızım hastalandığı için dört gün hastanede kaldık. Her ne kadar açıklama yapsam da eşim annesini babasını çağırdı. Üstelik covidlerdi. Gelmişler evi temizlemiştir güya ama işitmediğim laf kalmadı. Yok üç kova suyla arındıramamışlar evi, yok o buzdolanının hali neymiş tabi hasta olurmuş çocuk, bebeğe bakamıyormuşum, pismişim vs eşime hep söylemiş. Eşim de geldi üstelik kendi annemin yanında sen pissin, annem geldi senin evini temizledi vs dedi. Evde tabi temizlik yapacağım derken her yere dokunup, aksırıp tıksırdıkları için ben bir de covid oldum.

Ne diyeceğimi şaşırdım sen mi pissin? Ya hu burada görüyoruz her gün dünyanın işini yapıyorsun. Eşin nasıl öyle konuşabildi çok üzüldüm kendi yapsın o zaman sen pissen. Senin görevin değil ev işi,biz lütfettiğimiz için yapıyoruz hiçbir zorunluluğumuz yok yapmak için. Çok sinirlendim koronalı ailesini çağırması bile o kadar saçma bir durum ki!
Sen ne dedin tepkin ne oldu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…