Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bu sene bende öyleyim biraz pahalılık biraz üşengeçlik en sevdiğim şeydir kış hazırlıkları bu sene ufak tefek anca yapabildim

Bu sene bende öyleyim biraz pahalılık biraz üşengeçlik en sevdiğim şeydir kış hazırlıkları bu sene ufak tefek anca yapabildim

Pahalılık fena ama tuhaf bir şekilde deli bir tüketim de var, 18:30 da işten çıkıyorum, 18:45 de pazardaydım, nasıl kalabalık beynim döndü, tezgahlar bomboş her şey bitmiş, kıl biber turşusu için biber alacaktım koca pazarda biber kalmamış töbeler olsun:)) Bu sene domates konserverlerini yaptım, buzluğa bezelye, barbunya, doğranmış çeşitli biberler, dolmalık biber, sarmısak, taze fasulye attım, reçelde yaptım. Şimdi fasulye turşusu yapmam lazım ama bakalım nasip belki haftaya bulurum

Slm kizlar
Bugün yine cook halsizdim.hatta bir ara yolda dustüm ay cok komikti
Esim kuru üzüm aldı.illa yiceksin dedi.kilo almayim diye bise yemiyorsun hep bundan halsiz kaldin dedi.
Ama cok kotuydüm ya. Saglik olmayinca hic bi is olmuyormus ya.
Sabah zar zor yataklari kapattim
Beyazlari yıkadim. Astim.
Esim farasla öyle bi ortaligi süpürdü yüzünden
Wc ve lavoboyu yikadim
Market alisverisine gittik.eve gel.çocuklarla.beraber dolaba yerlestirdik
Bul.mak.calistirdim.elde de bir süru bulasik yıkadim
Bul mak.bosalttim. elde yıkadıklarimida yerlerine yerlestirdim.insallah yarın gecer bu halsizligim

Kışın daha pahalı olacak ne yapsak kar gibi düşünüyoruz açıkçası biz kış sebzelerindense yaz sebzelerini seviyoruz en çok o yüzden bir şeyler yapmak istiyorum kışın hem pahalı hem tatsız

İyi akşamlar ❤
Sağolun kızlar sormuşsunuz anjio olamadı bypass gerekiyor onada vucudu uygun değil.

Bekliyoruz bakalım
Bonusum çok geçmiş olsun Allah kolaylık versin teyzemize inşAllah Rabbim sağlığımızdan geri koymasın bizleri

Bizim çağ daha selametli ilerisi nasıl olur Allah bilir çok sağlam yetiştirmek gerek temelinden. Nemin etkisi bayağı var bunaltıya. Urfada çok çok sıcak ama tek şansları nemi olmaması. Bakalım fiyatlar nasıl olacak ablam 1 hafta daha bekleyecektiş
Rabbim selamete çıkarsın ne diyelim hangi birinden vuralım

Bizde e devletten yaptik, 3 gun icinde onay mesaji ve iban geliyormus telefona, oraya 500tl yatirilacak. Kurada ismimiz cikarsada sozlesme gunune kadar pesinat alinmayacakmis
Eşimde benim adıma başvurdu eve. Ama asıl arsa için başvurcaz. Eşimde iş yeri için

Valla eşim ev için başvurdu ama ben istemiyorum. Bizim burdaki tokiler o kadar dandik ki küçücük ve dağ başında hep. Asıl arsa istiyoruz bakalım olursa

Merhaba. Bugün;
Yatağın topladım,
Kızıma ve kendime kahvaltı hazırladım,
Bulaşık makinasını boşalttım,
Mutfağı topladım, elde yıkanacakları yıkadım,
Mutfağı süpürdüm,
Salonu topladım,
Market, manav alışverişi yaptık. Gelince yerlerine yerleştirdim,
Yemekten sonra mutfağı topladım,
Çöpleri attım,
Mutfak bez ve havlularını yıkadım,
Bir makina çamaşır yıkandı,
Akşamüstü AVM ye gittik. Birkaç ihtiyacımız vardı, onu gördük.

Cumartesi günü eşimin kardeşinin kız istemesi ve nişanı var. Yarın kendi hazırlıklarım dışında evi de temizlemem toplamam lazım. Son ana kaldı her şey. Biraz stres yaptım açıkçası çünkü kayınvalideler isteme sonrası bize geleceklermiş yatıya evlerine gitmek yerine. Yine arkamdan ev çok pis, dağınık vs demesini istemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…