Düzenli Evimiz & Hayatımız

Sağol canım💜

Sağol kuzum iyiyim şükür bişeyim yok. İki ay sonra tekrar kürtaj olucam kontrol edicekler ilerleme mi var yoksa bitti mi diye.

İnşallah kuzum💕

inşallah temiz çıkar bununla geçmiş gitmiş olur malim. iyi ki erken farkedilmis çok şükür.
bu ikinci kürtaj biyopsi için mi yapılacak

✅Evi havalandırdım
✅Wc yıkandı
✅Banyo yıkandı
✅Yatağımızı topladım
✅Nevresimi yeni değiştirmiştim kızçe çiş yaptı yeniden yıkadım
✅Havluları değiştirdim
✅Lavaboları yıkadım
✅Balkonları yıkadım
✅Pencereleri ve mermerlerini sildim
✅Yatak odasının perdelerini yıkadım
✅Yatak odasının halılarını topladım süpürdüm sildim
✅Evi süpürdüm, sildim, toz aldım
✅Kızımı yıkadım
✅8 posta çamaşır yıkandı, serildi, toplandı, yerleştirildi
✅Bornozlar yıkandı
✅Dolma biber ve kuru patlıcan dolması yaptım
✅Ocağı sildim
✅Cam balkonun camlarını sildim
✅Beyaz eşyaların tozunu aldım
✅Banyo dolabının aynasını dışını sildim
✅Wc nin aynasını sildim
✅Vestiyeri dıştan sildim
✅Kapılar silindi

Son düzenleme:
Bugünün ozeti 💪
💞banyo paspaslarini yikattim astim
💞kahvaltilik biseyler hazirladim,yanimiza alip piknik alanina gittik,dışarda guzel vakit geçirdim ailemle
💞eve geldiğimde camasir makinasini tekrar calistirdim,astim
💞askidaki kuruyan nevresimleri ve paspasi topladim,katlayip yerlestirdim
💞odalari toparladim
💞aksam yemegini hazirladim,mutfağı toparladim,bulaşık makinesini calistirdim.
💞kitap okudum
💞cocuklari uyuttum,simdi cay tv keyfi yapiyoruz esimle 😍

✅ kahvaltı hazırladım yedik ✅bulaşıkları makine attım elde yikanacaklari yıkadım ✅hamur yoğurdum erişte kestik ✅dün elma toplamıştım birazını kurabiyelik hazırlayıp dondurucuya koydum ✅ evi süpürdüm ✅akşam yemeğini hazırladım ......bulaşıklar kızımda mutfağı o temizleyip yatacak çamaşır makinesini de o çalıştırdı bugün çamaşırı da o astı ........oğlumu uyutup uyuyacağım iyi akşamlar

Merhaba ☺️ Bugün yaptıklarım;
-sabah yastıklarımızı yıkadım
-nevresimleri yıkadım astım
-kahvaltı yaptım bulaşıkları topladım
-evi süpürdüm toz aldım
-banyoyu yıkadım
-kahveye misafir ağırladım
-yemek yaptım
-akşam yemeği sonrası bulaşıkları yıkadım ocağı temizledim
-yatak havalansın diye nevresim sermemiştim onu serdim
-dondurucuya barbunya,dolmalık biber koydum

Sen ne okudun ki böcek inceliyodunuz kiz? Biz bakteri virüs inceliyoduk da goz gormeyince gönül katlaniyo onlara ahznna :KK70:
Tamam senin dedigin ilaci kullanan da varmis bayagi zaten

Olabilir.. türlü türlü sey diyen var. Ayni toz gibi egilip dikkatli bakınca agir agir yürüdüğünü görüyosun uzaktan görsen toz sanirsin
Umarim mesajımı okur sizde kurtulursunuz bu böceklerden toz akarı ahşap kurdu küflü herşeyden nemle ürüyorlar veya un akarı undan tüm erzaklara karabibere kadar yayılır hepsinden kurtulmak lazım ve makarna dahil ne alırsanız unu bulguru buzdolabında cam kavanoz tutmanızı öneririm
Aslında nem ve sıcak hava az güneş bunların çoğaldı yerler bende bugün nem alma makinası alacağım
Sayfamdaki resimlerdeki yağların hepsinden yarısını bu ilaca koyup çok iyi durmadan kuvvetlice karıştırın ve gördüğünüz odanın ilk süpürgelik kenarlar dolap etrafı eşyalar fakat öyle bir yere 3-4 kes sıkmayın tam dar alandan da sıkmayın. 2-3 saat kapalı tutut odayı bu arada yatağınıza da sıka bilirsiniz fakat 2 hafta sonra yumurtadan çıkanlar olur tekrarlayın o zaman ben 13 senedir kafayı yedim geçen sene taşındım ve bu sene ilaçlamanın bile hatta tarım ilaçından bile besleniyor bunlar ama bu akar lar için ve yatağınıza bile sıka bilirsiniz.
Bu arada böcek yoksa direk bu karışımı limon kolonyasına hazırlayıp elbiselerinize bile ferah koku versin diye kullana bilirsiniz yatak akarlarına birebir miş
Çay ağacı yağı orjinal olan aşırı keskin kokusu var iki farklı marka koklayın benim aldığım çok iyi bulursanız da tafsiye ederim

• Komik
Reactions: JES
Umarim mesajımı okur sizde kurtulursunuz bu böceklerden toz akarı ahşap kurdu küflü herşeyden nemle ürüyorlar veya un akarı undan tüm erzaklara karabibere kadar yayılır hepsinden kurtulmak lazım ve makarna dahil ne alırsanız unu bulguru buzdolabında cam kavanoz tutmanızı öneririm
Aslında nem ve sıcak hava az güneş bunların çoğaldı yerler bende bugün nem alma makinası alacağım
Sayfamdaki resimlerdeki yağların hepsinden yarısını bu ilaca koyup çok iyi durmadan kuvvetlice karıştırın ve gördüğünüz odanın ilk süpürgelik kenarlar dolap etrafı eşyalar fakat öyle bir yere 3-4 kes sıkmayın tam dar alandan da sıkmayın. 2-3 saat kapalı tutut odayı bu arada yatağınıza da sıka bilirsiniz fakat 2 hafta sonra yumurtadan çıkanlar olur tekrarlayın o zaman ben 13 senedir kafayı yedim geçen sene taşındım ve bu sene ilaçlamanın bile hatta tarım ilaçından bile besleniyor bunlar ama bu akar lar için ve yatağınıza bile sıka bilirsiniz.
Bu arada böcek yoksa direk bu karışımı limon kolonyasına hazırlayıp elbiselerinize bile ferah koku versin diye kullana bilirsiniz yatak akarlarına birebir miş
Çay ağacı yağı orjinal olan aşırı keskin kokusu var iki farklı marka koklayın benim aldığım çok iyi bulursanız da tafsiye ederim
10 mesajınız var ve hepsi de aynı. Heryere kopyalayıp yapıştırmış,özelden yazarım demişsiniz.
Burada reklam yasak.

Teşekkür ederiz sibelcim

X