Düzenli Evimiz & Hayatımız

Slm kizlar
Kahvaltidan once
Ebeveyn banyosunu yıkadım
Büyük banyoyu kople yikadim
Wc lavoboyu yikadim
Mutfak banyo ve wcnin cöplerini attirdim ogluma
Kahvalti yaptik
Yataklari topladim
Çarşaf yastik mak.attim yikandı serdim
Mutfagi topladim. Bul.mak.calistirdim
Dolma yaptım ocaga koydum
Ön balkonu yikadim
Salon mutfak antre süpürdüm
Namaz kildım

Tam evi süpürüyordum oğlan koltukta zıplarken ayağını mı burktu ne yaptı anlamadık ağlamaya başladı ayağım diye. Biraz bekledik sonra basamadı ayağının üstüne öyle olunca telaş yapıp götürdük hastaneye röntgen çekildi şükür kırık çıkık bi şey çıkmadı
Çok şükür ki birşey çıkmamış canım çok geçmiş olsun.💚

Bende bi ara sordum ama senden cevap çıkmayınca kolik bebe mi oldu acaba dedim hiç zaman ayıramıyordur diye düşündüm.😊

🙈 bildirimler arasında gözden kaçıyor teneffüsüm.

ya hiç uyumuyo ya da uyuyo gözünü açamıyo. ya emzirmeye çalışıyorum ya uyutmaya:KK70: inşallah kolik olmaz ya🥲 şimdilik gece gündüz ayiramiyo düzeni yok ama kolik değil çok şükür

Selamlar:)
Plan program oluşsun o zaman
Kendime ricali bir program olusturucam bugün 😄
Kendimi gaza getiriş biçimim 🤗 Hiç kıyamam kendime adlı çalışmam 🤭

➡️buz dolabının içini dışını üstünü siler misin?
➡️ kahvaltı bulasigini derhal yok eder misin?
➡️yataklarini toplayip tüy toplayicinla yatağıni yastığını temizler misin?
➡️ azıcık mola verip Kendine güzel bir kahve yapar mısın?
➡️ evi süpürür müsün?
➡️çamaşırlarını topladın odaya attın 2 makine onların hepsini güzelce katlayıp yerine yerleştirir misin?
➡️Hadi bakalım Nurcum sen tatlı dili seversin sana en nazik halimle yapman gerekenleri söyledim.
Yatağından kalkıp tembelliği üzerinden bir at bakalım.:KK60:
İşe yararsa bana da haber verir misin😂
Erken teşhis hayat kurtarır😌 1. Evrenin 1. Evresinde yakalandı meret. İlaçla baskılıyolar şimdilik
Çok geçmiş olsun🌸
Tam evi süpürüyordum oğlan koltukta zıplarken ayağını mı burktu ne yaptı anlamadık ağlamaya başladı ayağım diye. Biraz bekledik sonra basamadı ayağının üstüne öyle olunca telaş yapıp götürdük hastaneye röntgen çekildi şükür kırık çıkık bi şey çıkmadı
Geçmiş olsun 🌸

🙈 bildirimler arasında gözden kaçıyor teneffüsüm.

ya hiç uyumuyo ya da uyuyo gözünü açamıyo. ya emzirmeye çalışıyorum ya uyutmaya:KK70: inşallah kolik olmaz ya🥲 şimdilik gece gündüz ayiramiyo düzeni yok ama kolik değil çok şükür
Noterim canım olumsuzu anma boşverr:))
Bak 34 yaşında ben bile gece gündüz ayıramıyorum😂 Öğrenir annesi acelesi yok🙃

Noterim canım olumsuzu anma boşverr:))
Bak 34 yaşında ben bile gece gündüz ayıramıyorum😂 Öğrenir annesi acelesi yok🙃

çok şükür levom ilk çocuğa göre uysal sakin maşallah 😊 ben ilkini de normal saniyodum ya yok yani 3 çocuğa bedelmis ilki:KK70::KK70:

40 i çıkana kadar normaldir diye düşünüyorum ben de:) bakalım az kaldı:)

Geçmiş olsun Allah beterinden saklasin

X