Düzenli Evimiz & Hayatımız

Totonu çevir esen tarafa ceryanda kalma, ben ole yaptim 🤣🤣
hot-cat.gif

Umarim mesajımı okur sizde kurtulursunuz bu böceklerden toz akarı ahşap kurdu küflü herşeyden nemle ürüyorlar veya un akarı undan tüm erzaklara karabibere kadar yayılır hepsinden kurtulmak lazım ve makarna dahil ne alırsanız unu bulguru buzdolabında cam kavanoz tutmanızı öneririm
Aslında nem ve sıcak hava az güneş bunların çoğaldı yerler bende bugün nem alma makinası alacağım
Sayfamdaki resimlerdeki yağların hepsinden yarısını bu ilaca koyup çok iyi durmadan kuvvetlice karıştırın ve gördüğünüz odanın ilk süpürgelik kenarlar dolap etrafı eşyalar fakat öyle bir yere 3-4 kes sıkmayın tam dar alandan da sıkmayın. 2-3 saat kapalı tutut odayı bu arada yatağınıza da sıka bilirsiniz fakat 2 hafta sonra yumurtadan çıkanlar olur tekrarlayın o zaman ben 13 senedir kafayı yedim geçen sene taşındım ve bu sene ilaçlamanın bile hatta tarım ilaçından bile besleniyor bunlar ama bu akar lar için ve yatağınıza bile sıka bilirsiniz.
Bu arada böcek yoksa direk bu karışımı limon kolonyasına hazırlayıp elbiselerinize bile ferah koku versin diye kullana bilirsiniz yatak akarlarına birebir miş
Çay ağacı yağı orjinal olan aşırı keskin kokusu var iki farklı marka koklayın benim aldığım çok iyi bulursanız da tafsiye ederim
Sayfamda derken ne güzel reklam yapıyorsunuz öyle😵‍💫

X