Düzenli Evimiz & Hayatımız

Tam evi süpürüyordum oğlan koltukta zıplarken ayağını mı burktu ne yaptı anlamadık ağlamaya başladı ayağım diye. Biraz bekledik sonra basamadı ayağının üstüne öyle olunca telaş yapıp götürdük hastaneye röntgen çekildi şükür kırık çıkık bi şey çıkmadı
Geçmiş olsun canım.

Tam evi süpürüyordum oğlan koltukta zıplarken ayağını mı burktu ne yaptı anlamadık ağlamaya başladı ayağım diye. Biraz bekledik sonra basamadı ayağının üstüne öyle olunca telaş yapıp götürdük hastaneye röntgen çekildi şükür kırık çıkık bi şey çıkmadı
Geçmiş olsun canım. Çok şükür bişey çıkmamış

Aynen öyle. ya ciddi bir durum olsa idi ne olacaktı. Güzel bir hastane araştırıp oraya gitmek lazım. Benim evim bütün hastanelere çok ters kalıyor. Allah sonumuzu hayır etsin çocuklarımızı korusun yaa iki gecedir ağlaya ağlaya içi çıktı yavrumun 5 dakika aralıklarla uyandı hep. Rabbim bütün bebelere şifa versin onlar daha minicik dayanamaz kuzucuklar
Ahhh canım benim. Hep dua ederim çocuklar haslanmasın. Bebeğin var her zaman aklında bir hastane olsun. Çok çok geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun. Ne zaman böyle çok hareketli olsalar illa baslarına bsy geliyor. Şükür çıkmadı bsy

🙈 bildirimler arasında gözden kaçıyor teneffüsüm.

ya hiç uyumuyo ya da uyuyo gözünü açamıyo. ya emzirmeye çalışıyorum ya uyutmaya:KK70: inşallah kolik olmaz ya🥲 şimdilik gece gündüz ayiramiyo düzeni yok ama kolik değil çok şükür
Maşallah canım inş.kolik olmaz😘💚
Allah güç kuvvet versin hepimize çocuk bakmak zor iş.
Uyumayan bebe de zor ama günler geçip gidiyor hiç yardım edenin var mı? El atan birileri olsa iyi oluyor ilk zamanlarda.

Maşallah canım inş.kolik olmaz😘💚
Allah güç kuvvet versin hepimize çocuk bakmak zor iş.
Uyumayan bebe de zor ama günler geçip gidiyor hiç yardım edenin var mı? El atan birileri olsa iyi oluyor ilk zamanlarda.
amin canım inşallah 🤲🤲

yok canım ilk günden beri yalnızım
eşim yardımcı oldu ilk günler. o da çalışıyo artık kendi yagimizda kavruluyoruz bakalım.
rabbim kendinden başkasına muhtaç etmesin 🤲

amin canım inşallah 🤲🤲

eşim yardımcı oldu ilk günler. o da çalışıyo artık kendi yagimizda kavruluyoruz bakalım.
Noterim Allah yardımcın olsun ilk zamanlar çok zor oluyor

Merhaba kızlar...
Gün içinde yaptıklarım;
📌Kahvaltı hazırladım,kızartma yaptım
📌Sofrayı toparladım
📌Bulaşıkları yıkadım
📌Ocağı etrafını yağ çözledim
📌Masayı yağ çözle sildim
📌Elektrikler kesikti bende yerleri gırgırladım
📌Elle sildim yerleri
📌Lavabo wc yıkadım
📌Balkonu foşur foşur yıkadım
📌Çocukları yıkadım
📌Misafir geldi buzlukta poğaça vardı bende bi kek çırptım çay ile ikram ettim neyseki çocuklar durdu sakin geçti.
📌Yemeğim vardı neyseki indirdim yedik.
Bulaşıkları halleder terasa çıkarım hava serin biraz.:)
Hiç durduğumu hatırlamıyorum bikac gündür çok yoğun geçiyor kendime biraz vakit ayırmak istiyorum.

amin canım inşallah 🤲🤲

amin canım bende öyleydim inan kapımı açan olmadı Rabbim güçlü kullarından yaratmış neyseki fırsatımız böyle😊
Zorluk sıkıntı çok yaşadım şimdi de hareketli zamanları ama bi şekilde geçip gidiyoruz akşam üzeri dedesi tutuyor çok seviyor üst katımızda zaten o bile çok iyi oluyor benim için.Terasta beşik var onda sallıyorlar orada uyuyor biraz gürültü olmazsa.
Ablamda doğum yaptı annem şimdi hergün uğruyor yardım ediyor.Benim hiç gelmedi arada gelirdi uğrardı içimde kırgınlık oluşmuştu.Çünkü bebişim kolikti hiç uyuyamıyordum çook yorgundum evde bi çocuğum daha vardı.
Ama ablam için iyi oluyor onun için seviniyorum asla kıskanmam😊 Yardıma ihtiyacı var çünkü..

X