Düzenli Evimiz & Hayatımız

Hadiiiiii kalkın hadiiii hadiiii kalkınnnn🔉🔉🔉🔉
Ev işini kimse için yapmıyoruz koca çocuk o bu şu. Kendimiz için yapıyoruz çünkü neeedeeen temiz düzenli ev ruha iyi gelir. Dağınık bir ortam bizi gergin yapar farkında bile olmayız.
Evi derleyip topladıktan sonraki ferahlık hissini kimse inkar edemez.:KK37:

Biraz daha iyiydi ne bilim eve geldikten sonrada böyle ağrımadı ya o kadar dolandım.
Çamaşır katlamaya oturdum nasıl büküp oturduysam kalkınca böyle oldu işte

Evde bi tane ergen var oda çalışıyor :)
Aa o zaman biraz zaman alacak demek ki iyileşmesi her zorlamada ağrıyor.
Ben 2 tane sanıyordum yanlış biliyormuşum😊 Ne güzel çalışıyormuşuz Allah işlerini rast getirsin.🙏💜
Bonus Bonus benim rahmetli nenem köyde hekim ebeymiş.Otlardan falan anlıyormuş ondan öğrendiğimiz kadarıyla annemlerden yani.
Biz böyle incinme zorlama şişme olunca hamur yoğurur biraz o bölgeye sararız gece uyumadan önce genelde cidden çok iyi gelir.Sende bi yapsana dizine sar poşet yada streçle sabah açarsın.
Dinlendiğin bi saatte de zeytinyağı sür dizini hafif ovala streçle öyle beklet bunlar çok iyi geliyor mutlaka yap şifa olur inş.🙏

Ev işini kimse için yapmıyoruz koca çocuk o bu şu. Kendimiz için yapıyoruz çünkü neeedeeen temiz düzenli ev ruha iyi gelir. Dağınık bir ortam bizi gergin yapar farkında bile olmayız.
Kesinlikle öyle Nego dağınıklık ve kir beni huzursuz ediyor.Bazen çocuklardan yapamayınca daha gergin olduğumu fark ediyorum.

Benim önceden çok aşırı dökülürdü. Hamilelikte azaldı. Hala normal dökülüyor artış olmadı. Bende emzirenlerin dökülür diye biliyordum. Bizim topikte bi arkadaş dedi çocuk tanıdıkça dökülür diyorlar diye. Ama hala aynı benim bi artış olmadı
Senin bebiş kaç aylık? ☺

3 ile 4 arası altlar biraz daha kazılı
Eki Görüntüle 3115238
Kullanimi kolaydir biliyorum ama iyi cesaret valla.ben hiç kisa saci kullanamam.illa omuzlardan asagi olacak.öyle bi takintim var.
Bikere annem sacimi kesmisti 3 sene once falan.cok uzundu saclarim.annem sen tut küt gibi kesti.ayyy günlerce kendime gelemedim.aynaya her baktigimda aglayasim geliyordu.
Biz 3kizkardesiz yaslarimiz cok yakin.kücükken annem.onlarin sacini kisacik kestirirken benimkini belime kadar uzatirdi
Bilmiyorum ne hikmetse 😊😊

Evet ya
Ben ev daginikken hic biseye konsantre olamam.illa hersey düzgün olacak.
Herseyi düzeltip evi düzenleyince mutlu olmaya başlarim.

EVET TECRÜBELİ HANIMLAR YAZARSANIZ BENDE ÖĞRENMİŞ OLURUM PRATİK YÖNTEMLER NELER, NASIL TENCERELERİ PARLATIYORSUNUZ VE ALTLARINI NEYLE OVUYORSUNUZ o_O

BENDE sweetgirlcandy sweetgirlcandy GİBİ CİFLE YIKIYORUM TELLE OVUYORUM AMA TAM OLMUYOR SANKİ :olamaz:
Cifle domestosu karıştırıp telliyorum ben.öyle daha güzel oluyor altlari.

Günayyydınn ❤

e66751d713c6388638e95cb8ee113d34.jpg

Bugün büyük tencerimi parlatacam.zaten ocagim cok is yapiyor.resmen tencerenin altlari her kullanmada is oluyor.
Babam yeni ev hediyesi ocak parasi verdi.
Bende evime gecmeden yeni almak istemiyorum. Ama evimede gecemiyorum.kiraci çikmadigi icin😏

EVET TECRÜBELİ HANIMLAR YAZARSANIZ BENDE ÖĞRENMİŞ OLURUM PRATİK YÖNTEMLER NELER, NASIL TENCERELERİ PARLATIYORSUNUZ VE ALTLARINI NEYLE OVUYORSUNUZ o_O

BENDE sweetgirlcandy sweetgirlcandy GİBİ CİFLE YIKIYORUM TELLE OVUYORUM AMA TAM OLMUYOR SANKİ :olamaz:
Cif tel,cif poşet. Banyo sabunu da güzel parlatıyor.

Kizlar biz 5 ay once ev aldik.
Evimize gitmek istiyoruz ama kiraci cikmiyor.sizden ricam benim icin bi kez dua edermisiniz.onlarda kendilerine uygun bir ev bulup duzenini kursunlar bende.
İnşallah onlarda bulur sizde tsşınırsınız iki taraf için de zor bir durum.

X