Düzenli Evimiz & Hayatımız

Saçlarin 3numarami gercekten. Yani bildiğimiz 3numarami
3 ile 4 arası altlar biraz daha kazılı
1660771777605.png

Ben daha önce hiç kısa saç kullanmadım. Hep uçlarından aldım kendim. Bu seferde bı keseyim dedim gördüm belamı. Dur sana daha komik bişey anlatayım. Pandemi ilk yasak dönemi kuaför kapalı. Değişiklik istedim kahkül yapacam. Eşim dedi ben yaparım gel. Geldim makası bı vurdu saça içim bı cız etti dedim aha gitti saç diyorki çok güzel oldu. Aynaya bı baktiydim Çinlilerin taa üst tepeden alnına kadar inen kakulleri gibi sonrası çığlık kıyamet çinlilere yakışıyor ben tam beslemeler gibi oldum uzun bir süre öle dolaştım evde. Uzadi Allah'tan ama simde ben mahvettin işte şuan eskiye nazaran daha iyi gibi tabi aman ne uzun yazmışım 😂
Ay çok güldüm yaaa senin ilk vukuat değilmiş 😂😂😂

Ay çok güldüm yaaa senin ilk vukuat değilmiş 😂😂😂
İlk deilde inşallah son olur. Benim saçlarım çok dökülüyor ya bıktım valla evde saç toplamaktan bazen inan sıfıra vursammi diye düşünmüyor değilim. Seninde dökülüyor mu. Çocuk tanımaya başladığında saç çok dökülür diyorlar ne kadar doğru bilemedim

İlk deilde inşallah son olur. Benim saçlarım çok dökülüyor ya bıktım valla evde saç toplamaktan bazen inan sıfıra vursammi diye düşünmüyor değilim. Seninde dökülüyor mu. Çocuk tanımaya başladığında saç çok dökülür diyorlar ne kadar doğru bilemedim
Benim önceden çok aşırı dökülürdü. Hamilelikte azaldı. Hala normal dökülüyor artış olmadı. Bende emzirenlerin dökülür diye biliyordum. Bizim topikte bi arkadaş dedi çocuk tanıdıkça dökülür diyorlar diye. Ama hala aynı benim bi artış olmadı

Doğum sonrası dökülmeye ben biotinle çözüm bulmuştum. Başka bir eksikliğin yoksa (demir b12 gibi) doktoruna danışarak kullanabilirsin canım

Off o delilik anını sorma geçenlerde annemden geldim akşam kız uyanmadan duşa gireyim dedim. Sonra bi sıcak bastı beni fena. Saçları keseyim dedim. Tepeden bağlayıp kesiyorum katlı oluyor. Neyse normalde az az keser bakarım boyuna. Bu sefer şak diye kestim koydum. Bi açtım önler bildiğin kahkül perçem gibi kısa oldu. Lamiya gibi oldum 😂 oturdum bi ağladım sonra hayatıma devam ettim. O değil kendim kestiğimde geç uzuyor umarım bu sefer hızlı uzar zira bağlayınca durmuyor saçlar gözümün önüne geliyor 😂 rahat edeyim derken daha fena oldum

Allah düşmanımın başına vermesin rahat edeyim sıcaklarda derken perişan oldum 😂 o değil kestim bağladım kızı beşikten almaya eğildim saçlar öne düştü kız bi gülüyor 😂😂😂😂
:KK70: :KK70:

X