Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kizlar biz 5 ay once ev aldik.
Evimize gitmek istiyoruz ama kiraci cikmiyor.sizden ricam benim icin bi kez dua edermisiniz.onlarda kendilerine uygun bir ev bulup duzenini kursunlar bende.
İNŞAALLAH TEZ GÜNDE ÇÖZÜME KAVUŞUR SİZDE EVİNİZE TAŞINIRSIN ONLARDA TEZ VAKİTTE ÇIKARLAR

Hadiiiiii kalkın hadiiii hadiiii kalkınnnn🔉🔉🔉🔉
Ev işini kimse için yapmıyoruz koca çocuk o bu şu. Kendimiz için yapıyoruz çünkü neeedeeen temiz düzenli ev ruha iyi gelir. Dağınık bir ortam bizi gergin yapar farkında bile olmayız.
Evi derleyip topladıktan sonraki ferahlık hissini kimse inkar edemez.:KK37:
Aha bu gazla üç gün hiç durmadan iş yaparım negoooo

Benim tencereler granit, diğerleri bakır. Bakır kalmaya gidiyor zaten. Çelik de var ama çok kullanmıyorum. O yüzden parlatma derdim yok. İyi ki yokmuş ehe😂
Benimkilerde granit seramik😅ama en iyisi sanırım çelik bi set almayı düşünüyorum daha uzun ömürlü oluyorlarmış.

Doğum sonrası dökülmeye ben biotinle çözüm bulmuştum. Başka bir eksikliğin yoksa (demir b12 gibi) doktoruna danışarak kullanabilirsin canım
Bi eksiklik yok diye biliyorum. Sağlık ocağı doktoruna gidip saçlarım dökülüyor desem bunun için bakarlarmi ben hiç bu durumdan dolayı hiç bir doktora gitmedim nereye gidilir onuda bilmiyorum

Ödevleri aldım. Dün yapacağım hiçbirşeyi yapmadım anneme gittim geldiğimde elim kolum kalkmıyordu😬
Bugün yapılacaklar;
‼️Nevresim attım makineye çıkınca asıcam.
‼️Koltuk minder kılıfları, banyo paspası, mutfak halısı yıkanacak.
‼️Ev süpürüp silinecek toz alınacak
‼️Banyo yıkanacak
‼️Karışmış cekmeceler düzenlenicek
‼️Yemek yapılacak
‼️Mutfak temizlenecek.

Tünaydınnn🥰
EVET TECRÜBELİ HANIMLAR YAZARSANIZ BENDE ÖĞRENMİŞ OLURUM PRATİK YÖNTEMLER NELER, NASIL TENCERELERİ PARLATIYORSUNUZ VE ALTLARINI NEYLE OVUYORSUNUZ o_O

BENDE sweetgirlcandy sweetgirlcandy GİBİ CİFLE YIKIYORUM TELLE OVUYORUM AMA TAM OLMUYOR SANKİ :olamaz:
Tabanını likit beyaz sabunla telliyorum mis gibi oluyor:)

Bi eksiklik yok diye biliyorum. Sağlık ocağı doktoruna gidip saçlarım dökülüyor desem bunun için bakarlarmi ben hiç bu durumdan dolayı hiç bir doktora gitmedim nereye gidilir onuda bilmiyorum
Kan değerlerine bakarlar tabi. Hastaneye gidersen orda cildiyeye gitmek gerekir herhalde

Gunaydin herkesee 9 da uyandim bu saate kadar telefonu almadim elime benim icin cok buyuk bi basari cok mutluyummmmmm biraz bakinip tekrar birakicam.gece hic uyuyamadim aslinda idrar yolu enfeksiyonum tekrarliyo iki gundur asiri bi idrar ihtiyaci ve yanmayla saat basi uyandiriyor beni :KK43:

Sabah kalktigimdan beri;
Dusumu aldim
Evi toparladim
Buzdolabimda kalmis yemekler vardi hayvanlara verdim disari cikip ve dolabi biraz toparladim
Yemegimi yaptim (sebze graten)
Enfeksiyonum icin maydanoz kaynattim
Kapimin onunu sirkeli suyla sildim temizledim

Disarda biraz islerim var onlari bitirip eve donunce dolaplarimi biraz duzenlemeyi ve kitap okumayi dusunuyorum.:21:

X